KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Emanufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emanufaktura, Módosítva: 2012. október 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Markánsan édes illatával megnyugtat, enyhíti a testi és lelki fájdalmakat. Revitalizáló, görcsoldó hatású. Antidepresszáns, idegerősítő hatással rendelkezik. Különösen ajánlott pszichikai feszültség esetén. Ideális érzékeny bőrre.

Kiszerelés: 50 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vorsi

2014. április 19.

Nagyon szeretem az emanufaktúra termékeit, ebbe a körbe bele tartozik a fürdőrúd is (eddig a levendulásat, mangósat és a makadámia-lótuszvirágosat próbáltam ki! Az illatuk nagyon kellemes, a levendulásban ráadásul apró levendula szirmok is vannak, aranyos, ahogy úsznak a víz tetején :) A bőrt kiválóan hidratálják, puha és bársonyos lesz fürdés után! Testápolóra tényleg semmi szükség!
Fontosnak tartom megjegyezni, itt a kevesebb, több! A fürdőrúdból valóban elég egy pici darab a kádba, mert az elején jártam úgy, hogy véletlenül nagyobbat törtem és akkor már nagyon olajos lett a víz. Egy fürdőrúd szerintem kb 5-6 fürdésre elég. Ajánlom mindenkinek, mert nagyon jó termék, a szép csomagolása miatt ajándéknak is kiváló!

Vorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

tihob.h

2013. március 29.

A levendula biztos tudjátok,hogy nagyon jó nyugtató és gyulladáscsökkentő hatású. Egy ilyen fürdő után teljesen ellazulsz és megnyugszik a tested-lelked. Fejfájásra és nyugtalanságra kitűnő orvosság,persze csak természetesen:)

tihob.h
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

kummerne.edit

Korcsoport: >54
2013. március 27.

Olyan jól hidratál, nagyon kellemes lágy puha a bőröm használat után, de nem 1-2 óráig, hanem az én rekordom idáig 4 nap volt. Egy 30-40 perces relax s mintha kicseréltek volna kívül-belül. Ajánlom mindenkinek!

kummerne.edit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. március 27.

pal.kriszti82

2013. március 19.

Dekoratív termék,a legjobb ajándék,ha valami szépet szeretnél adni,ami egyben hasznos is...

pal.kriszti82
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

niki.magyar

2013. március 15.

Isteni illata van! Olyan puha lehet tőle a bőröm, mint a babapopsi! :)

niki.magyar
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Isteni illata van! Olyan puha lehet tőle a bőröm, mint a babapopsi! :)