KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Emanufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emanufaktura, Módosítva: 2012. október 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Lággyá, puhává, rugalmassá varázsolja a bőrt. Kakaóvaj kombinációja megakadályozza a bőr folyadékvesztését. Palmitoleinsav tartalma /telítetlen zsírsav/ nélkülözhetetlen az emberi bőr védelmét előállító faggyú számára.

Vorsi

2014. április 19.

Nagyon szeretem az emanufaktúra termékeit, ebbe a körbe bele tartozik a fürdőrúd is (eddig a levendulásat, mangósat és a makadámia-lótuszvirágosat próbáltam ki! Az illatuk nagyon kellemes, a makadámia-lótuszvirág illata különleges, nekem olyan távol keleti-orientális illat jut róla az eszembe :) A bőrt kiválóan hidratálják, puha és bársonyos lesz fürdés után! Testápolóra tényleg semmi szükség!
Fontosnak tartom megjegyezni, itt a kevesebb, több! A fürdőrúdból valóban elég egy pici darab a kádba, mert az elején jártam úgy, hogy véletlenül nagyobbat törtem és akkor már nagyon olajos lett a víz. Egy fürdőrúd szerintem kb 5-6 fürdésre elég. Ajánlom mindenkinek, mert nagyon jó termék, a szép csomagolása miatt ajándéknak is kiváló!

Vorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.