KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Emanufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kingus008, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ránctalanító, bőrkisimító hatású fürdőrúd, mely kellemesen ápolja a bőrt. A mangó a benne található béta-karotinnak és A-vitaminnak köszönhetően számtalan gyógyhatással rendelkezik. Csökkenti a stresszt, hidratálja a bőrt, jótékonyan hat a vérkeringésre. 1 rúd 3-4 fürdésre elegendő.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vorsi

2014. április 19.

Nagyon szeretem az emanufaktúra termékeit, ebbe a körbe bele tartozik a fürdőrúd is (eddig a levendulásat, mangósat és a makadámia-lótuszvirágosat próbáltam ki! Az illatuk nagyon kellemes, a mangós igazi egzotikus, friss gyümölcsös illat! A bőrt kiválóan hidratálják, puha és bársonyos lesz fürdés után! Testápolóra tényleg semmi szükség!
Fontosnak tartom megjegyezni, itt a kevesebb, több! A fürdőrúdból valóban elég egy pici darab a kádba, mert az elején jártam úgy, hogy véletlenül nagyobbat törtem és akkor már nagyon olajos lett a víz. Egy fürdőrúd szerintem kb 5-6 fürdésre elég. Ajánlom mindenkinek, mert nagyon jó termék, a szép csomagolása miatt ajándéknak is kiváló!

Vorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.