KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Emanufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emanufaktura, Módosítva: 2012. október 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Mahoi nyelven: "Az igaz szépség titka!" A Tiara virág macerációs eljárásával készített olaj. Erős hidratáló! Száraz bőr esetén kifejezetten ajánlott. Lággyá, rugalmassá, puhává varázsolja a bőrt. A monoi olaj és a kakaóvaj kombinációja megakadályozza a bőr folyadékvesztését, kisimítja azt, biztosítva a bőr ápolásához legfontosabb összetevőket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lukacseda

2013. május 18.

Pedikűrös vagyok és munkám során is használom a készítményt.
A vendégeim is csak pozitív visszajelzésekkel illetik.
Puha tapintást biztosít, erősen hidratál és a száraz sarokra is nagy segítség mindenki számára.

lukacseda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Pedikűrös vagyok és munkám során is használom a készítményt.
A vendégeim is csak pozitív visszajelzésekkel illetik.

lindacska85

2013. április 9.

Nagyon klassz fürdőrúd. A kedvencem lett! Kellemes illata miatt is imádom! És mi különösen tetszik, hogy használat után nem kell testápolót használni.

lindacska85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

pupee

2013. április 5.

Én ezt a fürdőrudat megmondom őszintén arcra is kipróbáltam. Csak egy nagyon kis mennyiséget, de olyan szinten puha lett tőle a bőröm, hogy hihetetlen:) Úgyhogy én is csak ajánlani tudom ezt a "többfunkciós" fürdőrudat:)

pupee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Melcsi

2013. március 27.

Termékmintában kaptam az egyik rendelésemhez, így rögtön ki is próbáltam. Magamtól nem mertem rendelni, nem tudtam mi is ez valójában, de nagyon pozitívan csalódtam benne. Nagyon tetszett az illata, és valóban selymessé tette a bőrömet, ahogy azt ígérik is, ráadásul amin meglepődtem, hogy egy kis darab tényleg elég egy fürdőkádnyi vízhez, szóval még takarékosnak is mondom, így biztosan kipróbálok más illatokat is belőle.

Melcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

kingus008

2013. február 17.

A fürdőrudak közül ez a kedvencem. Valóban rendkívül jól hidratál és fantasztikus illata van. És ami plusz, hogy csakis természetes összetevőkből áll. Én nagyon szeretem ezt a terméküket. 5 csillagnál kevesebbet nem tudok rá adni.

kingus008
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.