KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Emanufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emanufaktura, Módosítva: 2012. október 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A drága rózsaolaj megnyugtatja, kiegyensúlyozza a bőrt, gátolja annak öregedését. Harmonikus, antidepresszáns illatával kényezteti lelkét. Lágy, kellemes, nőies illatot hagy maga után. Valódi luxus élmény az érzékeny bőrnek.