KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Energy

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2016. június 20.

Kategória:   Szépségvitaminok

Az ásványi anyagok és nyomelemek pótlására, valamint a mérgező nehézfémek eltávolítására szolgáló, a periódusos rendszer több mint 60 elemét kolloid oldat formájában tartalmazó, teljes egészében természetes eredetű készítmény.

A Fytomineral további alkalmazása – sport, kozmetika, növények, állatok

• A Fytomineralt mint koncentrátumot felhasználhatjuk olyan kiváló ásványvíz el- készítéséhez, amelyben az ásványi anyagok természetes formában vannak jelen. Elég 15 cseppet adni fél liter minőségi vízhez.
  • Fizikai megterhelés és edzés után minden sportoló elkészítheti a saját ionos italát, ha egy pohár vízben elkever 15 csepp kolloidot. Ezzel hozzájárul a test regenerációjához, az izomnövekedéshez, valamint a vitaminok hasznosulásához.
  • Felhasználható a Fytomineral a növények táplálásához is. Egy liter vízhez adjon 4 cseppet, és kész is a növényi táp.
  • A haj regenerációja céljából fél liter vízhez adagoljon 15 csepp Fytomineralt, és hajmosás után ezzel nedvesítse be a haját és finoman masszírozza be a fejbőrbe.
  • A köröm regenerációjához minden lakkozás előtt vagy körömtöredezés, esetleg rossz minőségű köröm esetén használja a kolloid ásványi anyagok koncentrált oldatát minden körmén. Így valósággal új életre kelti azok külső felületét és szerkezetét.
  • A bőr regenerációjának céljából alkalmazzon fél liter vízhez 15 csepp Fytomi- neralt. Ily módon külsőleg is hatást gyakorolhat a különböző kiütésekre és az ekcémára – még akkor is, ha bőre nem visel el semmi mást, csak a tiszta vizet. Ha Fytomineralt ad a krémjeihez vagy a pakolásokhoz, kárt biztosan nem tesz bennük, ám a hatásukat növelheti.

Krémmánia Kedvencek a -től
blackcat00616

2017. május 18.

Most rendeltem, eddig 2 alkalommal használtam úgy, hogy a krémembe kevertem, de alkalomról alkalomra szebb az arcbőröm, belsőlegesen még nem kezdtem el, mindenképpen fogok még róla írni.

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Agipen

2017. február 25.

Ez egy szuper termék. Hihetetlen lendületet ad hulla fáradtság esetén. 10csepp egy pohár vízben és újra életképes vagyok

Agipen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

koirankeksii

2016. november 4.

Hmm. Nem rég óta használom, volt itthon és anyukám hívta fel rám a figyelmet de nem tudom még, hogy milyen hatásai vannak hosszú távon. Rövid távon amit észrevettem az az, hogy mikor fájt a fogam és ittam ilyen vizet akkor egyből elmúlt. A cicánk vizébe is szoktunk tenni. Most hajöblítőhöz is ki fogom próbálni.

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.