KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Energy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mdalma46, Módosítva: 2018. január 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A mandulaolaj az egyik legértékesebb, legfinomabb növényi olaj, nagy mennyiségben tartalmaz bioaktív anyagokat. Puhítja és hatékonyan nyugtatja az irritált bőrt. Száraz, rendkívül érzékeny bőrre és gyermekek bőrére is alkalmas.

mdalma46

2018. március 4.

Eddig még csak arcra próbáltam, ott bevált, lehet kipróbálom a hajamra is

mdalma46
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Eddig még csak arcra próbáltam, ott bevált, lehet kipróbálom a hajamra is

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate