KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eos

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1490 Ft

Kellemesen tápláló kézkrém. Kombinációja bársonyosan lágy és frissítő.

• 24 órás nedvesség
  • Gyorsan felszívódó és nem zsíros
  • Bőrgyógyász által tesztelt
  • Hipoallergén
  • Nincsenek állati melléktermékek
  • 96%-ban természetes alapanyagok
  • Paraben-mentes
  • Glutén-mentes

Ár: 1490 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

JRebeka20

Korcsoport: < 18
2018. június 13.

Télen vásároltam ezt a kézkrémet,olyat kerestem ami pici,könnyen elfér a táskában és hatékonyan ápolja a kiszáradt kezeim.Megtaláltam a tökéleteset,nagyon jó az illata és a legfontosabb,hogy szuperül teszi a dolgát.A kedvenc kézkrémem lett:)

JRebeka20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 13.

neanna

2018. április 13.

Egyszer akciósan vettem, kíváncsi voltam rá, mivel az EOS ajakápolókat nagyon szeretem. Az illata, mint minden EOS terméknek természetesen nagyon finom, tetszett a kiszerelése is, bármilyen kis táskába bedobható. Könnyen beszívta a bőröm a krémet, viszont úgy érzem nem igazán táplálta :( Az árát tekintve kicsit többet vártam tőle. Lehet, hogy nyáron jobban teljesít, amikor nem annyira száraz az ember keze. Én télen használtam és akkor nem éreztem elégnek.

neanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

vukszanovics.kira

2018. április 3.

Szeretem ezt a kézkrémet. A kiszerelése nagyon aranyos és praktikus, viszont kevés termék van benne. Jól hidratálja a kezeket és imádom az illatát :)

vukszanovics.kira
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

PetraD96

2018. március 23.

Nem volt még olyan kézkrémem ami ennyire be vált volna. Hamar beszívja a bőröm, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Télen is kellőképpen hidratál, nem kell egésznap kenegetnem.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

SzL

2018. január 23.

Hallottam róla 1-2 jó véleményt, de így is kicsit impulzus vásárlás volt. Tetszett a csomagolása nagyon, és valóban praktikus is, kis helyen elfér, nem nyílik ki. A terméknek szinte semmi illata nincs ami nem is baj szerintem. Mindig is utáltam a kézkrémeket a ragacsos érzet miatt. De meglepett, hogy ezzel kicsit sincs így. Pillanatok alatt beszívódik és nem hagy semmilyen ragadós érzést (persze nem is kenek fel rengeteget). A hidratálása olyan közepes, azért nem egy extrémen tápláló krém. De a hidegben várba a buszmegállóban ez is több mint a semmi. Az én kezeimen már így is javított.
Az ára valóban nem a legkedvezőbb, de nekem megérte. Kevés kézkrémet használtam ennyiszer.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

JNiki

2017. december 31.

Tetszik a sárga színe :D az állaga is jó, gyorsan felszívódik és kellemes illata van, viszont elég picike ennyi pénzért.

JNiki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

jubileum

2017. december 29.

Azonnal beszívódik, ilyen gyors krémmel még nem is találkoztam, illata kb nincs, épp csak érezni valamit, a csomagolása szuper, abból a szempontból, hogy nem nyílik ki táskában sem. Nyilván kicsit érezni, hogy az EOS ki akart adni még valamit az ajakbalzsamok mellé, és kicsit erőltetett a dolog, de egyébként nem rossz krém.

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Daisyyy

2017. december 5.

Kb. semmit nem vártam ettől a kézkrémtől, de tetszett a különleges csomagolása, ezért megvettem. Ahhoz képest, amire számítottam, kellemesen csalódtam, jó az illata, gyorsan beszívódik, azonnal hidratál. Csodát ugyan nem tesz, de gyorssegélynek megteszi. Ami nem tetszik, hogy nehéz kipattintani a kupakját, szinte vágja az ujjam, ahogy kinyitom és nyomom fel az éles műanyagot.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

Ewee

2017. december 1.

Hááát. Nem rossz, de van ennél sokkal de sokkal jobb fele ennyiért.
Az illata nekem nagyon mű.
Gyorsan beszívódik, de nem hidratál.

Ewee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Hááát. Nem rossz, de van ennél sokkal de sokkal jobb fele ennyiért.
Az illata nekem nagyon mű.
Gyorsan beszívódik, de nem hidratál.

Szilviams0118

2017. november 13.

Ajándékba kaptam, első használat után: hamar beszívódik és mennyei az illata. Eddig nagyon szeretem!!

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak