KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eos

Ár:   1910 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1910 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

madamefleur

2017. július 31.

Ez a kedvencem :) Inkább nyári íz, a fényvédelem miatt elég gyakran használom, mert valamiért a szám is hajlamos leégni. Praktikus a csomagolása, bár sokszor levertem már, mert jó vele játszani :D Szeretem hogy nem olyan zsíros mint a Labello, én csak ajánlani tudom :)

madamefleur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

seppunkata

2017. július 5.

A hype ellenére nekem nem lett kedvenc. Valami olyan összetevő van benne, amitől keserű lesz a szájízem. Csak azt kedvelem benne, hogy természetes, és végülis használ, mert hidratál. A csomagolása cuki, de nagyon könnyen bekoszolódik és csúnya lesz, sok helyet is foglal.
Ezek ellenére csak 1 csillagot vonok le, 4-et azért megérdemel.

seppunkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Ezek ellenére csak 1 csillagot vonok le, 4-et azért megérdemel.

Sundiboszi

2016. november 12.

Nekem nagyon bejön a tégelye, szeretem használni ez rendben van, az illata a csomagolásában szimatolva isteni citrom, ám ahogy felkenem hamarosan bántó mű illata lesz és az íze sem jó... Sajnos a hidratáltsága sem a legjobb, nagyon hamar újra kell kenni.

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

mafalda

2016. október 5.

Megváltozott a véleményem erről a kis tojásról most h betört a hideg és többet használom. Egész jól hidratál, fincsi, a fényvédő még mindig pozitívum, de az ára akkor is túlzás.😤

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

seoul

2016. szeptember 24.

Hatalmas csalódás. Annyi jót hallottam róla, hogy muszáj volt nekem is kipróbálnom, de csak pénzkidobás volt. Az egyetlen ami tetszik benne, az az aranyos doboza. Az illata borzalmasan mű. Hidratálás terén sem egy nagy szám, semmivel sem jobb, mint egy háromszáz forintos ajakbalzsam. Az ára meg egy vicc.

seoul
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

süsümanó123

2016. augusztus 30.

Nagyon jó illatú, és tartós is. Nekem sosem szokott ilyen sokáig fent maradni az ilyesmi, de ez van, hogy 4 órán át is érzem, hogy ott van. :)

süsümanó123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

sprefectesse

2016. július 26.

Sajnos nem tudok ellenállni a citromos dolgoknak, így ennek velem kellett jönnie. A dinnyéssel ellentétben ez kimászik a szám sarkába és ott megül, ha csak egy húzással is többet teszek a kelleténél, de mivel isteni illata van és ugyanolyan jól hidratál, megkapja a négy csillagot.

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

anoncsi

Korcsoport: < 18
2016. július 20.

Nyárra szuper! Kellemes citrusos az illata és az a 15-ös fênyvédő is szuper benne! Én úgy érzem hogy néha elnehezítí az ajkaim,de amúgy szuper kis termék.

anoncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 20.

DayanaComplow

2016. június 20.

Habár Lemon Drop a neve, mégis olyan citromos sajttorta illata van amit nagyon szeretek. Jól hidratál, nem kell sokszor felkenni.

DayanaComplow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Nicool89

2016. május 15.

Ő volt az első Eos balzsamom, hat tovabb is passzoltam a barátomnak használja ezt ő, en meg tudok másik ízben venni. Nagyon zavart ahogy belement a szamba ez a citromos íz. Nem tudom leírni, de nem olyan volt, mint a rózsaszín vagy a kek társa. Cuki a csomagolás es nagyon sokaig eleg, de szerintem ez is ugy lett kitalálva, hogy ne tudd letenni folyamatosan használd, mert különben száraz lesz a szád. Túl draga az ara, de a Dinnyés a kedvenc illatok, arra meg muszáj beruhaznom. 😃

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.