KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eos

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2015. április 6.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bippaa

2017. november 11.

Az illata kicsit fura édes. De jól ápol.

Bippaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Az illata kicsit fura édes. De jól ápol.

bobekecske

2017. május 21.

Az általam kipróbált Eos ajakápolók közül az egyetlen, ami nekem működik, majdnem annyira, mint a Carmex. Az illata nagyon mandatunos, picit mű, de elviselem.
Elvileg ez a verzió tartalmaz alantoint, szerintem ezért hatásosabb.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Elvileg ez a verzió tartalmaz alantoint, szerintem ezért hatásosabb.

Kakao

2016. november 21.

Nem valami jó! Az illata kibírható. Nem hidratál, szárít! Sajnálom :(

Kakao
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

Nem valami jó! Az illata kibírható. Nem hidratál, szárít! Sajnálom :(

DayanaComplow

2016. június 20.

Nekem egész jól rendbe tette az ajkaimat. Jól tart, hidratál, és habár rossz az illata, én szeretem felkenve a mandarinos hatást.

DayanaComplow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

mihrek

2016. január 13.

A kedvenc ajakápolóm! Tökéletes :)) Húgom hozta nekem ajándékba Amerikából, és egyszerűen imádom. Tartós, nagyon lassan fogy, az illata csodás (bármikor, mikor előveszem, mindenki megérzi azt a finom gyümölcsös illatát) :)) A kirepedezett, cserepes ajkakat pedig pár óra alatt begyógyítja :)

mihrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Fleur

2015. november 1.

Ha nagyon száraz a szám, mindig ezt használom. Csodát tesz vele, és nagyon finom illata van.

Fleur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

katacita

2015. július 6.

Hiába a csodás illat és íz meg a cuki csomagolás, nekem szétszárítja a számat, olyan lesz rajta a bőr, mint a papír, hámlik és sebes lesz és fujjj. Sajnálom különben, szerettem volna szeretni.

katacita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

haluci

2015. április 6.

A kedvenc ajakápolóm, pedig jópár van már, mivel cserepesre szokott száradni a szám, van, hogy fel is reped, meg amúgy is csipkedem. Szóval ez egy "gyógyszeres mandarin" ízű, iszonyú büdös volt az elején, tempera, festék szaga, viszont édeskés íze volt. De eos-ok közül ez használ a legjobbon, és mikor elfogyott, szinte sírtam utána, a 2. ajakápolóm, amit teljesen elhasználtam, általában amíg újak, folyamatosan kenem őket, de egy idő után meg szoktam unni. Na ezt nem tudtam megunni, már esküszöm a szaga is tetszett a végére, szóval ez a kedvencem az összes közül :)

haluci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 6.

LaurenC.

2014. november 6.

New Yorkban szereztem be, árát tekintve drogériában 1300 ft körül volt/db, vagyis 4 dollár. A strawberry mellett ezt vettem meg, mert ezek voltak. A mandarin illat elég mű és keverve van egy kis kámfor is benne, ami felkenés után izzadt hónaj szagra emlékeztet. Az édes íze sokáig érezhető, sokáig a szájon marad. Jó termék, de nem egy csodaszer, hidratál, de olcsóbban is lehet kapni ilyen minőségű terméket.

LaurenC.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Színtelen, levegőn rózsaszín kristályos anyag. Vizes oldatát fertőtlenítésre használják. Savassága erősebb az alkoholokénál. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló és antimikrobiális (segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában) hatású összetevő, illetve tartósítószerként is használatos. Az EWG szerint az összetevő veszélyesége abban rejlik, hogy bőrrel érintkezve, szembe kerülve maró, lenyelve vagy belélegezve pedig mérgező hatása lehet.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0