eos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. február 11.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Hidratáló hatású, szilva illatú ajakápoló.

2019. február 8.

Az orchideás kézkrémmel csomagban vettem, akciósan 1500,-Ft-ért. Amúgy nem vagyok elájulva a márka termékeitől, de ennyiért a két termék együtt bőven megérte. Mindennapos ajakápolónak jó, ha nincsenek túlzottan kiszáradva az ember ajkai. Nem a Carmex-szel/Blistex-szel egy kategória, azt ez nem tudja nyújtani. Vékonyan ráolvad az ajkakra, én szilvát nem érzek az illatán, ízén, de kellemes, el fogom kenegetni. Amúgy magában és normál áron biztos, hogy nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.