KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Yecaep, Módosítva: 2018. július 22.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

KzKatuc

2018. július 12.

Hosszú ideig használható, a kókusz illata nagyon jó, nekem hű társam évek óta az eos.
Nem is vettem azóta mást, hogy egyszer kipróbáltam 👌

KzKatuc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Nem is vettem azóta mást, hogy egyszer kipróbáltam 👌

hfancs

2018. június 27.

Nekem rettenetesen szárította a számat és ahelyett, hogy javított volna rajta rontott a helyzeten. Nem fogom újra venni.

hfancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Virag1996

2018. május 28.

Nagyon húztam a számat, mikor az előző kifogyott (Passion fruitos, Amerikában vásárolt), hiszen itthon borzasztó drágának találom...
Ennek ellenére nagyon bevált, jobban mint a lila csomagolású golyócska. Azóta heti három-négy használat mellett is puhák az ajkaim.

Virag1996
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

schnau.adelle

2018. április 3.

Jó kis termék, de nem biztos, hogy újra fogom venni. Az ára nem túl kedvező. Agyon hypeolt termék, ezért megvettem, mondván biztos annyira jó. A kiszerelése sem túl praktikus, főleg ha már fogyóban van. Nekem a carmex ajakápolók a kedvenceim, annál jobb nincs :)

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

via0408

2018. március 27.

Felemásan vagyok. A csomagolás, az illat, az íz ötcsillagos, csak éppen használni nem használ. De őszintén szólva még soha nem találtam olyan ajakbalzsamot, ami használt volna, szóval lehet, hogy az én számmal van a baj. Elhasználom, mert nem rosszabb, mint bármi más, és lehet, hogy utána is az íróasztalomon hagyom, mert egy ötéves szellemi szintjén vagyok, és szeretek labdázni veleXD De nem hiszem, hogy újraveszem...

via0408
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

PetraD96

2018. március 23.

Nekem nagyon bevált! Finom az illata, jól hidratál.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Nekem nagyon bevált! Finom az illata, jól hidratál.

gyongyikk

2018. március 7.

Nem is igazán tudom mért vettem meg, én abszolút carmex párti vagyok, évek óta nem találtam semmi hasonlót se. De hát persze engem is elért a nagy hype, meg a jó vélemények és éppen le is voltak értékelve 1300 Ft körülre,gondoltam kipróbálom. Hát. Na. Nekem sajnos semmivel se nyújt többet egy pár száz forintos labellonál. Pedig nagyon tetszenek az összetevői, meg tényleg nagyon cuki az egész :D amúgy az illata/íze nekem tetszik nagyon, de ezen kívül sok jót nem tudok mondani róla sajnos. Maradok a carmexnél, nem is kísérletezek mostmár inkább :D

gyongyikk
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

linszu

2018. március 5.

Kb 2 héten keresztül elég sokat használtam és nem is tudom. Nem vagyok egy nagy ajakbalzsam-használó, mert beleragad minden olyankor a számba, főleg a hajam és utálom. A szám egyfolytában száraz, hiába iszom egy csomó folyadékot, télen-nyáron száraz. Mivel nemrég valamilyen indíttatásból megvettem ezt a balzsamot jó áron, úgy gondoltam, ideje használni. Szóval két héten át, folyamatosan kentem, amikor éreztem, hogy szükséges és amíg a számon volt, addig oké volt minden, de ha ettem-ittam és lejött róla, akkor ugyanúgy száraz maradt a szám. Így nem látom/láttam értelmét használni. A kiszerelés cuki, de amikor a balzsam ellaposodik, akkor, hogy használjam el a maradékot? Jobban szeretem a rúzs-féle kicsavarós kiszerelést. De hát ez csak az én véleményem.

linszu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

eszti00b

2018. február 26.

Imádom! Megfelelően hidratál, kellemes illata van és nem ragad, egyik kedvenc!

eszti00b
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Imádom! Megfelelően hidratál, kellemes illata van és nem ragad, egyik kedvenc!

Tincs

2018. február 16.

Nem is tudom lányok. Annyi pozitívuma van az eos-nak, hogy nem tud eltörni és jó illatúak a termékeik, de a hatás... szerintem a legolcsóbb ajakápoló is hozza ezt a szintet, és azért ahhoz meg nagyon drága.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.