eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Yecaep, az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2019. január 22.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
dunaimano

2019. február 7.

Dm-ben vettem 1800 Ft-ért, alapáron. Nem rossz, de meg kellett szoknom, az YR ajakápolóm sokkal puhább volt, gyorsabban felszívódott. Ezzel rengetegszer átkenem az ajkaimat, kissé kemény, de amúgy jól hidratál. A kiszerelés elég nagy, viszont nem túl praktikus: nem tudom, a végén hogyan fogom elhasználni az aljában lévő részt, talán ujjal kéne majd benyúlnom? Na ez még kiderül. Drágának tűnik talán első ránézésre, de ha azt nézzük, hogy ezért milyen mennyiséget kapunk, akkor egyáltalán nem durva az ára. Persze ha ki lehet használni. Illatra is sikerült jól választanom úgy érzem. De tényleg sokszor átkenem vele az ajkaimat, valahogy olyan érzetem marad egy felkenés után, hogy nem elég, kell még. Egyébként egy rétegben tök jó közvetlen smink előtti ajak hidratálásra. Összességében nem egy csodaszer, viszont egy jó ajakápoló jó áron.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

puddin66

2019. január 14.

Nagyon kényelmes használni és tulajdonképpen szállítani is, az illatát és az ízét szintén imádom. Kellemes, de nem mélyhidrataló. Ez inkább az átmeneti időszakokra megfelelő ajakbalzsam, vagyha valaki szereti a finom illatokat magán. Sajnos nem úgy hidratál, mintahogy várná az ember.

puddin66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

souzanna

2019. január 1.

Sírok.

Sose gondoltam volna, hogy valaha megválok a Labello ajakrúzsoktól/ajakvajaktól, DE megörtént. Imádom a kis golyócskát, az illatát, így nem kell nyúlkálnom hozzá. Kellő mennyiség kerül fel a számra, viszont nekem olykor picit kevésnek tűnik a hidratálás tekintetében. Ettől függetlenül használni fogok ajakradírt, mert erről a termékről nem vagyok hajlandó lemondni.

souzanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Sírok.

bugeyes

2018. november 27.

Télre sajnos egyértelműen kevés. :/

2018. augusztus 27.
Nyáron nagyon megkedveltem, pont eléggé ápol, de talán télre vissza kell térnem a bevált nagyágyúmhoz. Tetszik egyébként a visszafogott, kellemes illata, az, hogy enyhe fényt ad az ajkaimnak, amitől üdének, egészségesnek tűnik. Az is pozitívum, hogy nem kerül a számra belőle 1 kg termék, én is azt tapasztaltam, hogy a szájnak az apró kis ráncaiban nem ül meg. Majd a hidegebb hónapokban updatelek.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Télre sajnos egyértelműen kevés. :/

2018. augusztus 27.

Julmi

2018. november 15.

Egy darabig elfekvőben volt a polcomon, de most az ősz kezdetével elkezdtem használni és azóta ki se veszem a táskámból. Nagyon szeretem, nem csak az ízét és illatát hanem a hatását is.

Julmi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Zsuzsii003

Korcsoport: < 18
2018. november 3.

Nekem ez a 9. EOS ajakbalzsamom. Nem a legjobb de nem is a legrosszabb. Az illata nekem tetszik, annak ellenére, hogy a kókusz nem a kedvencem. Jól ápol, finom (hehe😂), és jó illatú.

Zsuzsii003
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 3.

anitakiara

2018. október 29.

Ez az első EOS termékem, amit nagyjából egy éve halogattam, hogy megvegyem-e. Rossmanos leárazáson sikerült elég jó áron hozzájutnom. Ami vonzott a leírásában, hogy természetes alapanyagokat tartalmaz, na meg ez a menő tojás forma... :) Sajnos nekem nem lett a kedvencem eddig, vártam egy pici fényt tőle (eddig a Carmex viszi nálam a prímet ezen a téren), de azt nem kaptam meg, az ápoló hatása is leginkább úgy érvényesül nálam, ha folyamatosan kenem a nap folyamán. Az illata sem világbajnok, nekem olyan semmilyen, nem fogott meg. Ami pozitívum, hogy nem képez fehér összeállt réteget a szájzugokban, ez azért egy plusz pontot hoz a terméknek. Sajnos azonban nem lesz újravevős nálam, ha elfogy.

anitakiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

izabella73

2018. október 6.

Müllerben vettem akciósan,ez az első Eos ajakápolóm,nagy reményeket fűztem hozzá,a sok jó vélemény miatt,de sajnos nekem egyáltalán nem vált be.Túl kemény és nehezen kenhető,egyáltalán nincs apoló hatása számomra.Illata kellemes és szépek az összetevői,ennnyi a pozitívum.Maradok a Crazy Rumorsnál,azok az ajakápolók ezerszer jobbak.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 6.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Szőlőzsírok közül a kedvenc! Nem csomósodik be a szám sarkában, nagyon jól ápol, és isteni az illata!

PlAdrienn1988
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

fethadri

2018. július 30.

Nekem nagyon jól beváltak az Eos ajakápolói, valószínűleg mert nagyrészt természetes összetevőkből áll. Ennek kifejezetten tetszik a kókuszos illata.
Negatívum, hogy hamar avasodni kezd és ez az illatán érződik nagyon.

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Negatívum, hogy hamar avasodni kezd és ez az illatán érződik nagyon.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Polyglycerin-3

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.