KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Yecaep, Módosítva: 2018. július 22.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsuzsii003

Korcsoport: < 18
2018. november 3.

Nekem ez a 9. EOS ajakbalzsamom. Nem a legjobb de nem is a legrosszabb. Az illata nekem tetszik, annak ellenére, hogy a kókusz nem a kedvencem. Jól ápol, finom (hehe😂), és jó illatú.

Zsuzsii003
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 3.

anitakiara

2018. október 29.

Ez az első EOS termékem, amit nagyjából egy éve halogattam, hogy megvegyem-e. Rossmanos leárazáson sikerült elég jó áron hozzájutnom. Ami vonzott a leírásában, hogy természetes alapanyagokat tartalmaz, na meg ez a menő tojás forma... :) Sajnos nekem nem lett a kedvencem eddig, vártam egy pici fényt tőle (eddig a Carmex viszi nálam a prímet ezen a téren), de azt nem kaptam meg, az ápoló hatása is leginkább úgy érvényesül nálam, ha folyamatosan kenem a nap folyamán. Az illata sem világbajnok, nekem olyan semmilyen, nem fogott meg. Ami pozitívum, hogy nem képez fehér összeállt réteget a szájzugokban, ez azért egy plusz pontot hoz a terméknek. Sajnos azonban nem lesz újravevős nálam, ha elfogy.

anitakiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

izabella73

2018. október 6.

Müllerben vettem akciósan,ez az első Eos ajakápolóm,nagy reményeket fűztem hozzá,a sok jó vélemény miatt,de sajnos nekem egyáltalán nem vált be.Túl kemény és nehezen kenhető,egyáltalán nincs apoló hatása számomra.Illata kellemes és szépek az összetevői,ennnyi a pozitívum.Maradok a Crazy Rumorsnál,azok az ajakápolók ezerszer jobbak.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 6.

bugeyes

2018. augusztus 27.

Nyáron nagyon megkedveltem, pont eléggé ápol, de talán télre vissza kell térnem a bevált nagyágyúmhoz. Tetszik egyébként a visszafogott, kellemes illata, az, hogy enyhe fényt ad az ajkaimnak, amitől üdének, egészségesnek tűnik. Az is pozitívum, hogy nem kerül a számra belőle 1 kg termék, én is azt tapasztaltam, hogy a szájnak az apró kis ráncaiban nem ül meg. Majd a hidegebb hónapokban updatelek.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Szőlőzsírok közül a kedvenc! Nem csomósodik be a szám sarkában, nagyon jól ápol, és isteni az illata!

PlAdrienn1988
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

fethadri

2018. július 30.

Nekem nagyon jól beváltak az Eos ajakápolói, valószínűleg mert nagyrészt természetes összetevőkből áll. Ennek kifejezetten tetszik a kókuszos illata.
Negatívum, hogy hamar avasodni kezd és ez az illatán érződik nagyon.

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Negatívum, hogy hamar avasodni kezd és ez az illatán érződik nagyon.

doranyilas

2018. július 30.

Nekem nagyon kiszáradt volt a szám, ami elég fajdalmas tud lenni. Gondoltam kipróbálom az eos terméket, és bele szerettem. Sokáig tart nem szinezi a számat és még csillogóp hatást is nyújt.

doranyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

KzKatuc

2018. július 12.

Hosszú ideig használható, a kókusz illata nagyon jó, nekem hű társam évek óta az eos.
Nem is vettem azóta mást, hogy egyszer kipróbáltam 👌

KzKatuc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Nem is vettem azóta mást, hogy egyszer kipróbáltam 👌

hfancs

2018. június 27.

Nekem rettenetesen szárította a számat és ahelyett, hogy javított volna rajta rontott a helyzeten. Nem fogom újra venni.

hfancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Virag1996

2018. május 28.

Nagyon húztam a számat, mikor az előző kifogyott (Passion fruitos, Amerikában vásárolt), hiszen itthon borzasztó drágának találom...
Ennek ellenére nagyon bevált, jobban mint a lila csomagolású golyócska. Azóta heti három-négy használat mellett is puhák az ajkaim.

Virag1996
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.