eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Yecaep, Módosítva: 2018. július 22.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bugeyes

2018. augusztus 27.

Nyáron nagyon megkedveltem, pont eléggé ápol, de talán télre vissza kell térnem a bevált nagyágyúmhoz. Tetszik egyébként a visszafogott, kellemes illata, az, hogy enyhe fényt ad az ajkaimnak, amitől üdének, egészségesnek tűnik. Az is pozitívum, hogy nem kerül a számra belőle 1 kg termék, én is azt tapasztaltam, hogy a szájnak az apró kis ráncaiban nem ül meg. Majd a hidegebb hónapokban updatelek.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Szőlőzsírok közül a kedvenc! Nem csomósodik be a szám sarkában, nagyon jól ápol, és isteni az illata!

PlAdrienn1988
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

fethadri

2018. július 30.

Nekem nagyon jól beváltak az Eos ajakápolói, valószínűleg mert nagyrészt természetes összetevőkből áll. Ennek kifejezetten tetszik a kókuszos illata.
Negatívum, hogy hamar avasodni kezd és ez az illatán érződik nagyon.

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Negatívum, hogy hamar avasodni kezd és ez az illatán érződik nagyon.

doranyilas

2018. július 30.

Nekem nagyon kiszáradt volt a szám, ami elég fajdalmas tud lenni. Gondoltam kipróbálom az eos terméket, és bele szerettem. Sokáig tart nem szinezi a számat és még csillogóp hatást is nyújt.

doranyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

KzKatuc

2018. július 12.

Hosszú ideig használható, a kókusz illata nagyon jó, nekem hű társam évek óta az eos.
Nem is vettem azóta mást, hogy egyszer kipróbáltam 👌

KzKatuc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Nem is vettem azóta mást, hogy egyszer kipróbáltam 👌

hfancs

2018. június 27.

Nekem rettenetesen szárította a számat és ahelyett, hogy javított volna rajta rontott a helyzeten. Nem fogom újra venni.

hfancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Virag1996

2018. május 28.

Nagyon húztam a számat, mikor az előző kifogyott (Passion fruitos, Amerikában vásárolt), hiszen itthon borzasztó drágának találom...
Ennek ellenére nagyon bevált, jobban mint a lila csomagolású golyócska. Azóta heti három-négy használat mellett is puhák az ajkaim.

Virag1996
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

schnau.adelle

2018. április 3.

Jó kis termék, de nem biztos, hogy újra fogom venni. Az ára nem túl kedvező. Agyon hypeolt termék, ezért megvettem, mondván biztos annyira jó. A kiszerelése sem túl praktikus, főleg ha már fogyóban van. Nekem a carmex ajakápolók a kedvenceim, annál jobb nincs :)

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

via0408

2018. március 27.

Felemásan vagyok. A csomagolás, az illat, az íz ötcsillagos, csak éppen használni nem használ. De őszintén szólva még soha nem találtam olyan ajakbalzsamot, ami használt volna, szóval lehet, hogy az én számmal van a baj. Elhasználom, mert nem rosszabb, mint bármi más, és lehet, hogy utána is az íróasztalomon hagyom, mert egy ötéves szellemi szintjén vagyok, és szeretek labdázni veleXD De nem hiszem, hogy újraveszem...

via0408
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

PetraD96

2018. március 23.

Nekem nagyon bevált! Finom az illata, jól hidratál.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Nekem nagyon bevált! Finom az illata, jól hidratál.