KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bubus06, Módosítva: 2018. március 8.

Kategória:   Ajakápolók

Tápláló kakaó- és sheavajjal, valamint négy hidratáló olaj keverékével gazdagított, a puhább és simább ajkak érdekében.

Parabén-, petrolátum- és gluténmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

felhasznaloinev

2018. augusztus 23.

Ez a második EOS termékem - leárazva vettem, teljes áron biztos nem kellett volna -, és habár odavagyok a mentás cuccokért, ezt a fehér kiadást sokkal jobban megkedveltem. Valahogy tömörebb az anyag, és én úgy érzem, sokkal jobban is hidratál. Szeretem. Az öt csillagot nem kapja meg, egyrészt, mert nem tudom, hogy télen, kicserepesedett szájon hogyan működik, másrészt, a teljes árat még mindig elfogadhatatlannak tartom.

felhasznaloinev
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

zsuzsika

2018. június 17.

Nagyon szeretem. Kellemes, semleges illata van, jól ápol.

zsuzsika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Nagyon szeretem. Kellemes, semleges illata van, jól ápol.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.