KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Equilibra

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kataakremguru, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tisztítja az arcbőrt, eltávolítja a szennyeződéseket és sminket, anélkül, hogy irritálná a bőrt. Használatát követően a bőr friss és tonizált marad.

A növényi eredetű felületaktív anyagok mágnesszerűen magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és a sminkrészecskéket, majd magukba zárják, így biztosítják a hatékony és gyengéd tisztítást.

Mindennapos kényeztetést és kellemes bőrérzetet biztosít.

hangya68

2018. július 26.

Még sosem használtam micellás lemosót, ezt ajándékba kaptam. Sminkeltávolításra nekem nem vált be, ellenben arclemosásra igen. A nem vízálló szempillafestéket és a szemceruzát is elég nehezen tudom vele lemosni. Arclemosásra viszont kiváló, kellemesen felfrissíti a bőrt, nem szárít. Meglepő, hogy egy átlagos munkanap után mennyi koszt tudok vele lemosni. (Pedig nem a bányában dolgozom!) Kissé olajos marad utána a bőr, de nem kellemetlen. A pumpás adagolás remek ötlet itt is, nálam mindig beválik. Illata szolid, egy arclemosóhoz nem is kell több.

hangya68
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 26.

Reddiamond

2018. június 8.

Tesztelésre kaptam :) Eddig még nem használtam micellás vizet. Tetszik a pumpás adagolója ill az összetevői. Az én bőröm sajnos nem bírja a sok kemikáliát. Ezen a teszten ez a termék sikeresen átment! :) Gyengéden tisztít, nem szárít. Nem okozott irriációt. A vízálló szempillafestékemmel nem tudott megbírkózni, de erre van más termékem. Egyelőre még nem tudom, hogy újra fogom-e venni. Mert már van egy bevált rutinom.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Morci

2018. június 5.

Szintén tesztelésre kaptam. :-) Ritkán használok micellás vizet, jobban szeretem a habzó arclemosós-vizes tisztítást. Utazásnál szoktam ilyesmit vinni magammal, akkor egyszerűbb reggelente áttörölni vele az arcot. Most éppen nőtt egy szép nagy herpesz a fejemre, ezért nem merem a szokásos arclemosást alkalmazni, nehogy továbbterjedjen, így elővettem a nyereményflakont. Én csak kevés BB krémet, és nem vízálló szempillaspirált szoktam hasznáni, azt szépen leviszi. Nem szárít, és szerencsére nem irritálja a szememet sem. Nem rossz termék, viszont nem fogom újravenni, de ez csak annak köszönhető, hogy tényleg ritkán van rá szükségem.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

galivali

2018. június 5.

Tesztelésre kaptam. Mivel én alig sminkelek, inkább csak alapozót használok, így a sminkem eltávolítására tökéletes. Nem zsírosít, nem szárít, jó kis micellás víz. :)

galivali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Kinleyni

2018. június 3.

Szintén egy szerencsés tesztelője lehettem a terméknek, amit ezúton is nagyon köszönök.
Óriási pozitívuma, hogy csupa természetes összetevő alkotja. Illatra tipikusan argános, nekem szoknom kellett, nem feltétlenül tetszett elsőre.
Pumpás adagolója praktikus de nem tökéletes, egyszerre túl sokat pumpál, így minimálisan habzik.
Sminklemosás nem erőssége, a nem vízálló szempillaspirállal nagy dörzsölések árán tudtam megszabadulni.
A bőrömnek nagyon jót tett, nem igényel öblítést, én sem mostam arcot utána.
Összességében nagyon jó termék, érzékeny bőrűeknek tökéletes lehet, főleg arctisztításra.
Az én bőröm szerette és elmúltak a száraz piros foltok az arcomról.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

A bőrömnek nagyon jót tett, nem igényel öblítést, én sem mostam arcot utána.
Az én bőröm szerette és elmúltak a száraz piros foltok az arcomról.

zsuzsiizsuzsii

2018. május 31.

Én is tesztelőként kaptam a krémmániától ezt a micellás vizet. A pumpás adagolója nagyon praktikus. A szemsminkeltávolítása nem az erőssége, de én ezt alapvetően nem várom el egy micellás víztől. Megfelelően hidratál, engem egy kicsit zavar az illata, de ez egyénfüggő. Nem zsírosítja az arcbőrt, és valóban hamar beszívódik. Nagyon nagy előnye, hogy természetes alapanyagok alkotják. Nekem a nagy kedvencem azonban még mindig a garnier micellás vize. Újra nem venném, de alapvetően ajánlani tudom mindenkinek.

zsuzsiizsuzsii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Papec

2018. május 30.

Krémmániától kaptam kipróbálásra, köszönöm!
A pumpás adagoló jó ötlet, kiszámolható a mennyiség, amit használunk.
Csak alapozót használok sminkként, azt két-három törléssel eltávolítja. A bőröm nem húzódik utána és nem szárad ki. Szempilla spirál eltávolítására nem próbáltam még. Az illata finom, nem tolakodó, jó tudni, hogy természetes alapanyagokból van. Tetszik, használni fogom ezután is.

Papec
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

Krémmániától kaptam kipróbálásra, köszönöm!
A pumpás adagoló jó ötlet, kiszámolható a mennyiség, amit használunk.

Nikkii0326

2018. május 29.

Sminklemosasra szamomra egyaltalan nem alkalmas, a bb krememmel sem tud mar teljesen megbirkozni :( igy en inkabb csak reggelente szoktam hasznalni, arclemomas utan, ugyanis nagyon szepen hidrtalalja a zsiros boromet es nem szaritja ki. A pumpas adagoloja is szuper megoldas :)

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Stim

2018. május 29.

A terméket tesztelésre kaptam a Krémmániától, amit ezúton is köszönök! :) Kellemes a használata, egyáltalán nem szárít, jó hidratált lesz utána a bőr. Kicsit olajos, de a bőrt egyáltalán nem zsírosítja. A pumpás adagolója nekem bevált.

Stim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

xfxff349

2018. május 26.

Óriási nagy pozitívuma, hogy teljesen természetes alapanyagokból áll. Iszonyatosan érzékeny és borzalmasan száraz az arcbőröm így sosem szoktam semmilyen tonikot, nem krémes állagú arclemosót használni. Ellenben ez jól bevált. Nagy meglepődésemre egyáltalán nem húzódott utána az arcbőröm, kellemes, hidratált érzés volt használat után. A szennyeződéseket szépen eltávolítja, a sminket azonban csak mérsékelten, egy komolyabb sminkkel már nem igazán birkózik meg, illetve a szempillaspirállal se nagyon. Az illata nagyon kellemes, tipikus "argán illat". A pumpás formula nekem bejött, dizájnos, könnyű adagolni és nincs veszély, hogy megborul a flakon és a fele kifolyik.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.