KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Erba Vita

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: Jenniii92, Módosítva: 2017. november 2.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Csökkenti a túlzott faggyútermelést, ezáltal könnyedséget és tartást ad a hajnak.

Jenniii92

2018. január 9.

Ez egy csoda. Évekig jártam bőrgyógyászhoz, hajgyógyászhoz, még a nőgyógyásznál is megfordultam számtalanszor, mert nagyon gyorsan zsírosodik a fejbőröm. Természetesen egyik se tudott rajtam segíteni, akármilyen sampont használtam másnapra zsíros és büdös lett a fejbőröm, aztán rátaláltam erre. Már az első mosásnál észrevettem a hatását. Lassabban zsírosodik a fejbőröm, nem büdösödik, a hajamat is dúsította. Negatívum benne, hogy mivel természetes anyagokból készült ezért nem habzik annyira, így kicsit több kell belőle, valamint mivel nekem csak a fejbőröm zsíros, a hajam száraz, ezért eléggé száll tőle a hajam, hajbalzsam és olaj ellenére is, de így is jár az 5 csillag.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.