KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Erba Vita

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: Jenniii92, az összetevőket feltöltötte: vvirdzsi, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Csökkenti a túlzott faggyútermelést, ezáltal könnyedséget és tartást ad a hajnak.

Jenniii92

2018. január 9.

Ez egy csoda. Évekig jártam bőrgyógyászhoz, hajgyógyászhoz, még a nőgyógyásznál is megfordultam számtalanszor, mert nagyon gyorsan zsírosodik a fejbőröm. Természetesen egyik se tudott rajtam segíteni, akármilyen sampont használtam másnapra zsíros és büdös lett a fejbőröm, aztán rátaláltam erre. Már az első mosásnál észrevettem a hatását. Lassabban zsírosodik a fejbőröm, nem büdösödik, a hajamat is dúsította. Negatívum benne, hogy mivel természetes anyagokból készült ezért nem habzik annyira, így kicsit több kell belőle, valamint mivel nekem csak a fejbőröm zsíros, a hajam száraz, ezért eléggé száll tőle a hajam, hajbalzsam és olaj ellenére is, de így is jár az 5 csillag.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Antioxidánsok: Citrus Medica Vulgaris Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Xylitol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.