KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Erborian

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szemkrémek

Öregedésgátló gyógynövények koncentrált keverékét tartalmazza, amelyeket Ázsiában ősidők óta használnak.

A szemkörnyék finom bőrébe pumpálja nap mint nap a legfontosabb tápanyagokat, mérsékeli a fáradtság külső jeleit. Ez a formula gyorsan és tartósan csökkenti a táskák és karikák megjelenését.

Water / Aqua Butylene Glycol h 1 0Cyclopentasiloxane eo I szil Stearic Acid eo I eu 2 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Octyldodecanol eo I i I al Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Talc 1 0Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Phenoxyethanol ta Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract ti I gy Panthenol eo I v 0 0Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Mica Zea Mays (Corn) Oil eo I eu 3 0Polygonum Cuspidatum Root Extract a Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil eo Titanium Dioxide / CI 77891 sz Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Tocopherol a I v 2 2Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract aPanax Ginseng (Ginseng) Root Extract eo Lactose h Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil eo Triethanolamine ti I eu 2 0Dioscorea Villosa (Wild Yam) Root Extract Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Alcohol al Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Ethylhexylglycerin Cellulose Equisetum Giganteum ExtractKigelia Africana Fruit Extract Saccharomyces Cerevisiae Extract h CI 77492 sz Hydroxypropyl Methylcellulose ti I eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Methylparaben ta I par 0 0Butylparaben ta I par Ethylparaben ta I par Propylparaben ta I par 0 0

erika81

2017. május 18.

Jó kis szemkrém, jól hidratál, a sötét karikákra szerintem jó, legalábbis nekem bevált. A mintát elhasználom, de a mostani szemkrémem is hidratál ennyire, csak a karikákat nem tünteti el ennyire. Arra viszont ott van a korrektorom!

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Moni1980

2017. március 30.

Termékmintát kaptam belőle drogériában. Tegnap este kipróbáltam, reggelre meg ráncos lettem....... Lehet, hogy eddig is ott volt a szemem alatt ez a vonal, de nem vettem észre, mindenesetre jól kihangsúlyozta. Olvastam az itteni véleményeket, hogy más is tapasztalta ezt. Még jó, hogy nem adtam pénzt érte.....

Moni1980
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 30.

Melanie77

2017. március 18.

Mintát kaptam, én őszintén Laprairie-t használok abból is egy nagyon extrát.
Kipróbáltam.
Kellemes kenni, jó az illata- és annyi ráncot csinált a szemem alá amennyi egy 80 évesnek sincs, ha fitten tartja magát.

Melanie77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Mintát kaptam, én őszintén Laprairie-t használok abból is egy nagyon extrát.
Kipróbáltam.

kneva

2016. szeptember 23.

Kuponos napon vettem, általában meg vagyok elégedve az Erborian termékekkel. Nagy kár a három parabénért a végén. Amúgy jól beszívódik, lehet rá sminkelni és nincs semmi illata. Magában a krémben vannak kis gyöngyöcskék, amik felkenésnél szétmorzsolódnak, eltűnnek. Majd meglátjuk, mennyire leszek vele megelégedve a továbbiakban, egyenlőre 5 csillag.

Update: Meg kell mondjam, nem olyan kifejezett a ránctalanító hatása, mert a finom kis vonalak láthatóvá váltak. Előtte az EL ANR szemránckrémét használtam, ahhoz nem fogható. Mondjuk az ígéretben táskákról és karikákról van szó, azokkal valóban elbánik. Összességében nem rossz kis krém. Azt hiszem, ez lesz a reggeli szemkrémem, és estinek keresek valami erősebbet.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

cirmok

2013. július 21.

MIntát használtam, kb. egy hétre volt elég. Illatmentes, viszonylag sűrű fehér krém, de aránylag könnyen beszívódik. Az összetevők listája végülis szép, de az arányokon sok múlik, és itt szerintem a szilikon győz. Egy hét nem hosszú idő, semmilyen változást nem okozott, sem negatív, sem pozitív irányba. Nem is tudom, ennek alapján kinek ajánlom.... (Senkinek?....)

cirmok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 21.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Tocopherol, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactose, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Stearate, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Triethanolamine, Hydroxypropyl Methylcellulose
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Triethanolamine, Hydroxypropyl Methylcellulose
Illatanyagok: Octyldodecanol
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.