KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Erboristica

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Növényi felületaktív anyagokból álló finom folyékony szappan, mely könnyű, krémes habot képez. Ideális mindennapi használatra még a legérzékenyebb bőrűek számára is.

eperjeske

Korcsoport: >54
2017. március 18.

Magát a műfajt, a folyékony szappant nem nagyon szerettem eddig, mert egyik sem adta azt az érzést, hogy igazán tiszta lesz a használatuktól a kezem. Most viszont szerencsére rátaláltam erre a készítményre, és szeretem! Sőt, a párom is sokkal szívesebben használja, mint más márkákat! Mert valóban nem szárít, pedig gyakran használjuk. Egyedül az illata nem tetszik maradéktalanul, nekem kicsit édeskés. Csak ezért nem öt csillag.

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 18.