KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Erboristica

Ár:   5650 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   Myropolium, online

Illatcsalád: fás-fűszeres

Illatjegyek: bergamott, mandarin, citrusok, szegfűbors, fahéj, ámbra, szantálfa, pacsuli

Laci

2018. május 19.

Szépséges illat potom pénzért! Ha ilyen lenne a 1 million, semmi problémám nem lenne. Egy karakterében hasonló illat, de nem közönségesen, direkt erőszakos módon tálalva. Minden harmonikusan olvad össze, a citrusosságot finoman egészíti ki az édes fűszeresség. A végeredmény pedig egy egész évben hordható, elegáns, férfias illat. Tartóssága is kimondottan jó, ami ebben az árkategóriában meglepő. Ha minőséget akarsz kapni kevés pénzből, jó szívvel ajánlom. Kipróbálható a Myropoliumban.

Laci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.