KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Erboristica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. február 17.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Csak eredeti növényi tenzideket tartalmaz, SLS-mentes. Aloe vera tartalma hidratálja és táplálja a bőrt, így az puha és bársonyos lesz. A virágos neroli és a zöld tea illata dinamikát, életerőt és energiát ad. A rizs- és selyemproteinek megvédik a bőrt a víz szárító hatásától.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sztikke

2016. január 16.

Nagyon csalóka ez a tusfürdő...beleszagolva a tégelybe szörnyű illata van, mintha valami citrusos mosószer lenne vagy nem is tudom. Aztán ugyanezt érzem fürdés közben is, de a bőrömön végül csak egy kellemes illat marad. A mandulásat pont emiatt nem mertem megvenni, mert megszagolva annak még rosszabb illatát éreztem, de ha az is ilyen becsapós lesz, mint ez, akkor lehet kipróbálom majd, ha ez elfogyott :) De azért egy kicsit elszomorít, hogy fürdés közben nem érzem azt a finom illatot :( Lehet az SLS mentessége miatt érzek más illatot először, nem tudom, mindenesetre emiatt megérdemli nálam a 4 csillagot.

Update: fel kell, hogy pontozzam, már megszoktam a kezdeti furcsa illatát, és imádom, mert a bőrömnek nagyon jót tesz, és szuper illata lesz :)

sztikke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 16.

annapanni

2012. február 8.

Ajándékba kaptam, egy l'occitane verbena tusfürdővel együtt. Pont ugyanolyan finom az illata, nem tudtam mit jelent az SLS mentesség és a márkát sem ismertem. Nagyon szeretem, még mindig van egy kicsi belőle, nagy a flakon és jól habzik. Inkább ezt venném újra, mint a weleda tusfürdőjét:)

annapanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.