KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 26.

Kategória:   Ecsetek

2 oldalú sminkecset, melynek rövidebb sörtéjű oldala alkalmas a smink korrigálásához, míg a hosszabb sörtéjű oldala a kontúrozáshoz.

arcoiris

2018. szeptember 30.

Nagyon szeretem! szuper kis satírozóecset nekem, ár-érték aránya és a külseje is kiváló! A minősége is! :)

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Rekaa09

2018. május 16.

Nekem bevált ez a termék, puha sörtéi vannak. Vagy a catrice tégelyes korrektort szoktam vele felvinni, vagy pedig szemhéjpúdert. Mindkettőnél jól teljesített.

Rekaa09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2018. március 13.

Én is szemsminkhez vettem. Az ecset nagyon jól satíroz, puha, és olcsó is! 😍❤

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 13.

Én is szemsminkhez vettem. Az ecset nagyon jól satíroz, puha, és olcsó is! 😍❤

gothmarypoppins

2018. február 1.

Szemfesték palettához vettem, kontúrozni nem szoktam, praktikus, puha, szép a színe és olcsó.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Lina14

2017. december 17.

nekem nem kenyerem az ecsetes korrektorozas vagy konturozas, ezert szemfestekhez hasznalom, arra kitunoen alkalmas, szepen viszi fel a pudereket, es szepen satiroz

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.