KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2016. május 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alap- és fedőlakk egyben.

Ár: 300ft plussz postaköltség , Eladó: berni88
Állapot: 1szer használt, Helyszín: debrecen, fizetés: banki utalás

BergerZsofia

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 13.

Én nagyon szerettem volna valami jót mondani róla, tényleg mindent próbáltam precízen csinálni, próbáltam öreg lakkal, próbáltam egy új kedvenccel... Először azt gondoltam, talán a lakk öregsége a hibás, de mikor a másikkal próbáltam, már világos volt, hogy nem, ez a lakk a borzalom. Alaplakként jól funkcionált, viszont fedőként röhejes. A száradási ideje biztosan több volt negyed óránál, utána is látszott, ha belenyúltam, végül már annyira undorodtam, hogy lekapartam az egészet, tényleg meg lehet fogni, mint valami matricát, és lehúzni. Senkinek sem ajánlom, csak azért 2 csillag, mert alaplakknak nem vészes. Pont annyit ér, mint amennyit elvárnál ennyi pénzért, pedig amúgy imádom az Essence-t, még sosem fogtam ennyire mellé..

BergerZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

berni88

2017. február 15.

Ez egy vicc. A kedvenc , minden alap és fedő nélkül is tartós lakkommal kentem fel 2 nappal ezelőtt. Az egy dolog, hogy két óra után se száradt meg rendesen és sikerült egy körmömbe úgy belenyúlni, hogy majdnem inkább lemostam a többit. Idő hijján viszont elindultam egy ronda körömmel, amiből reggelre lett 3. Csak a jobb kezemen lévők bánták, röhejes volt. Aztán másnap bővült a pattogzott körmök száma, nem volt egy épp sem. Ma végre van időm rendbe tenni, mosnám le, de minek is, amikor elég, ha alányúlok, és mint valami matricát, le tudom húzni a körmömről.
Alap és fedőlakknak is használtam egyszerre, most megpróbálom csak az egyik funkciójában, kiváncsi vagyok.

berni88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

chililamp

2016. november 9.

A Miss Sporty kékes színű fedőlakkját váltottam erre, és bár ez még mindig nem az Igazi, de annál jobb. Nekem lassan szárad - még alaplakknak is -, és 2 réteg színes lakkra kenve is rezeg a léc, nehogy belenyúljak, mert így is eléggé csiga a megkötés tempója.

Ami viszont nagyon jó tulajdonsága, és ezért kap is 4 csillagot száradás ide, vagy oda, hogy nem szedi fel a színt, kristálytiszta az ecsete, és nem színezi el a lakkot, amire rákenem.

chililamp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

vulpemania

2016. október 28.

Kifejezetten egy alap és fedőlakk egyben terméket kerestem, ami nem kerül csilliókba, mert szerintem felesleges sokat kiadni érte, ha egy idő után úgyis beszáradnak. Ezt a vételt nem bántam meg. Teszi a dolgát. Aránylag hamar szárad, nem színeződik el a körmöm a színes lakk alatt, illetve fedőlakként is szuper. Fényes lesz a végeredmény és 5 napig simán vállalható a körmeim kinézete. Jah, és a majdnemhogy legfontosabb dolog, hogy a már felkent színt nem maszatolja el! Sok fedőlaknál ezt tapasztalni.

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

blankasara

2016. október 11.

No lássuk. Alaplakként abszolút jól működik, szépen hozzátapadt a második réteg (Catrice) körömlakk, bár az ecsete nekem bénácska volt elsőre, ennél jobbak szoktak lenni az Essence ecsetek. Fedőlakként szépen terült, nem kente el a középső réteget és csodás fényes lett a finis. Mivel még csak első nap van rajtam, visszatérek később a tartósságot véleményezni.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

szandracska

2016. augusztus 18.

Szerintem nagyon jó alap és fedőlakk. Ez előtt szintén az Essencetől a gél lakkokhoz való alapot és fedőt használtam, azok is szuperek, csak elkezdtek nyúlni egy idő után. Ez a lakk teszi a dolgát: szép alapot ad, és a végén szépen csillog a köröm, ami tartós is lesz. Nekem gyorsan szárad, nem tapasztaltam azt sem, amit az előttem hozzászóló.

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

KatalinS

2016. július 28.

Az essence lakkok a kedvenceim, a színük, a tartósságuk és az áruk miatt is :) Ez viszont abszolút nem jött be nekem. Az ecsete nagyon rossz, és olyan mintha megpuhítaná a korábbi lakkrétegeket vagy én nem tudom. Ha két réteg jól megszáradt lakkra kenem föl, mindig elmaszatolódik, nem szárad meg, olyan mintha belenyúltam volna valamibe. Érthetetlen.

KatalinS
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Via84

2016. június 1.

Használom körömlakk alá, és fölé is!Nagyon szép fényt ad, és így tartósabb is.:)

Via84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)