KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 19.

Kétvégű szemkihúzó toll

Az egyik vége vékony a nappali, visszafogottabb, de mégis gyönyörűen kiemelt szemekért, a másik pedig vastag az igazán vad, és lehengerlő, buliba illő szemekért. Praktikus kiszerelés, nagyon vonzó áron.

v92

2017. október 14.

Én teljesen beleszerettem! Mindkét oldalát könnyű használni, de talán a vastagabbat könnyebb. Én fixáló púderrel és fixáló spray-vel együtt használom (mert ez az egyetlen módja annak, hogy az olajos szemhéjamon megmaradjon bármi is), de így meg sem mozdul.

v92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

ggsmgy

2017. október 3.

Egyszerű használni, és a tartósságával sincs baj. Ha nem vagy még nagy mestere a tushasználatnak, ezzel simán tudsz gyakorolni. Az ára is baráti

ggsmgy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

reka15

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

Könnyű vele dolgozni és gyorsan szárad. Viszont én a vastagabb részét sajnos sehogy se tudom használni, de a vékony részét annál inkább, ezért tőlem csak 4*

reka15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

IldiWolford

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

Nagyon tartós és nem kenődik. Gyorsan szárad és könnyű vele dolgozni. Csak azért 4* mert meg kell rázzam hogy a festék a tus részébe follyon.

IldiWolford
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

Kesudio

2016. december 11.

Nagyon megörültem, mikor megláttam. Dupla végű, és filc, juhéj! Korai volt az öröm. Már az első használatkor olyan érzésem volt, mintha valaki üresre használta volna előttem. Alig akart jönni belőle a festék, azóta is úgy használom, hogy előtte kicsit megrázom, és egy darabig a használandó oldalával lefelé tartom, hogy folyjon oda a festék. A vastag felét egyáltalán nem tudom használni. A vékony felével tudok húzni vonalat, de nem olyan vékonyat, mint szeretnék, ráadásul többször végig kell mennem, hogy egységes fekete, és ne szaggatott halovány vonalat kapjak. Idő kell neki, hogy megszáradjon, különben fog. A tartósságával nem volt gondom, ha meghúzás után nem nyitom ki a szemem, és elég időt várok a száradásra, egész nap bírja, és nem kenődik fel a szemhéjamra. Annyira nem vagyok elégedett, nem venném újra.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Jelizz

2016. október 9.

Hasznalat utan ragad a szemhejam tole :(
Csak a tu filc veget tudom hadzmalni a lekerekitett oldalat nem,es raadasul nem tartos :(

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Hasznalat utan ragad a szemhejam tole :(

orsisro

2016. augusztus 30.

Nem elég fekete(többször át kell menni rajta, h ne csak kopotass színt kapj), nem elég tartós.

orsisro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

missbiro

2016. január 18.

Egészen tartós termék, de nem kirívó. Sem pozitív sem negatív irányba nem megy el. Azért esett erre a termékre a választásom, mert nagyon tetszett a vékony hegye. Na már most, az lótúrót sem ér, de tényleg nem. Nevezhetjük mattnak, szürkének... szóval szépíthetjük úgy ahogyan csak szeretnék, attól még konkrétan semmit sem fog tudni a vékony hegyű tus. A másik oldal egy csodásan kivitelezett megoldás, szép ébenfekete színnel. Kettősek az érzéseim. Elhasználom, de újravenni nem fogom, mivel ennyit bármelyik "olcsó/gagyi" termék leutánoz.

missbiro
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

sagi.88

2015. november 16.

Kicsit sem tartós, maszatolódik, és a színe sem olyan szép intenzív fekete. A vékonyabb végét használom csak mert a másiknak még nem jöttem rá a helyes használatára.

sagi.88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

gerbera12

2015. november 11.

nem igazan szoktam véleményt irni ide, de ez egy SZAR .. és nem tulzok :D elfolyik .. minden baja -.-

gerbera12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice