KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: tannerd, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Az egyik végével precíz, klasszikus tusvonalat húzható, a vastagabb, ferde filccel pedig extrém-cicás ívek.

Ár: 400 Ft , Eladó: rouquine
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
olahrekaeszter

2015. szeptember 24.

Számomra egy pénzkidobás volt ez a tus.Még régebben vettem,mondván,hogy hátha könnyebben boldogulok egy ilyen filces tussal.Szürke a színe,alig fog,kenődik nagyon könnyen,szóval hamar a kukában végezte.

olahrekaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

nikolett00

2015. augusztus 14.

Jó használni, szép intenzív színe van, nem kopik túl gyorsan. Sokat használom és viszonylag jól bírja. Eddigi legjobb tusom.

nikolett00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Khaleesi

2015. augusztus 2.

Amikor megláttam nagyon tetszett, jóval szebben fogott , mint a többi essence-s ilyesmi tus és tetszett is a kétféle vastagsága. Aztán rá kellett jönnöm, hogy a vastagat sajnos semmire se tudom használni. A vékony része először szépen fogott, de rengeteg probléma lett vele, most már bánom, hogy nem olvastam utána itt hamarabb. Leszedi a festéket, ha megint át akarok menni rajta, a vége elhasználódott vagy hogy mondjam, megtört és nem fog, ha jobban rányomom maszatol és folyik, ha púderes a szemem abszolút nem fog rá és nem is tartós.

Khaleesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Black Fairy

2015. július 8.

Nagyon szeretem...mindig vele szoktam kipróbálni a sminkeket és különböző formákat...annyira nem tartós, de nagyon egyszerű vele dolgozni, szép intenzív fekete, az enyém évek óta megvan - használom is rendesen - és mégis jól bírja...
A vastagabb rész sajnos nekem csak szemöldökfestésre jó, de szemöldök festékként sokkal jobb, mint tusként...:D

Újravenni nem fogom, de szeretem...:)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Újravenni nem fogom, de szeretem...:)

rocknrose

2015. március 27.

Sajnos csalódnom kellett... Nem lehet vele szépen dolgozni, nem fekete, hanem szürke, maszatol.. Pénzkidobás.

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

biankanagyvari

2014. december 9.

Volt már jobb tusom, de ettől függetlenül nem tartom szörnyűnek. Néha nem fog, és néha el is kenődik, de ez nem csoda, hiszen nem vízálló. A két végével pedig nagyon szépen lehet dolgozni, akár felváltva is, én sokszor a szemem külső sarkánál a vastagabb végét használom.

biankanagyvari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 9.

holarekaeszter

2014. december 6.

Borzalmas,én senkinek sem ajánlom. Szürke,folyik,irritálja a szemem,kenődik,maszatolódik....Teljes pénzkidobás.

holarekaeszter
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 6.

Green

2014. szeptember 10.

Volt az Essencenek egy gél állagú tégelyes szemhéjtusa ami árban és minőségben is szuper volt, de sajnos kivonták a forgalomból. Kénytelen voltam más terméket keresni, ez a tus viszont csak pénzkidobás volt!

Green
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

dori96

2014. augusztus 31.

2x van feltöltve a termék.
már írtam róla, hogy nekem az egyik vége bepenészedett, úgy hogy egy hónapig nem nyúltam hozzá. de száraz helyen, víztől elzárva tároltam.
amúgy se volt igazi, halvány volt és a vékony hamar meghajlott,megtört.
de könnyű húzni vele vonalat, az tény.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

2x van feltöltve a termék.
amúgy se volt igazi, halvány volt és a vékony hamar meghajlott,megtört.
de könnyű húzni vele vonalat, az tény.

lunagraves

2014. augusztus 4.

Nehéz véleményt alkotni róla! 1000Ft-ért vettem DM-ben. elsőre szép feketének tűnt. Végülis tényleg szép fekete,de használatkor húzok egy vonalat, aztán a másikkal fel is szedem, olyan jó kis halvány szürke lesz a végére. ha könnyezek akkor szanaszét folyik. elhasználom ha már ennyit kiadtam érte, de nekem nagyon nem vált be! Pénzkidobás és hatalmas csalódás!

lunagraves
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.