KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: tannerd, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Az egyik végével precíz, klasszikus tusvonalat húzható, a vastagabb, ferde filccel pedig extrém-cicás ívek.

Ár: 400 Ft , Eladó: rouquine
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dessy

2014. július 27.

Az essence termékekben eddig nem csalódtam de ebbe nagyon, szürkés, nem lehet vele egy preciz vonalat se húzni , teljesen vizes állag.Nem ajánlom.

dessy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 27.

Habcsók

2014. március 15.

Első tusom szóval nincs viszonyítási alapom. Fekete, tartós, viszonylag olcsó-1000Ft. Néha, ha olyan kedve van alig fog és ha bekönnyezek akkor lesírom magamról, annyira csíp. Könnyen lejön....legszívesebben hármas fölét adnék de mivel az nincs így legyen 4.

Habcsók
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

stratus6

2014. február 14.

Kezdőknek, és a bénázósabb tusvonal húzóknak ajánlanám :) Viszonylag könnyen ki tudom vele húzni a szemem, bár ez a tusvonal húzás tényleg nem az erősségem :) Én is a vékonyabb végét részesítem előnyben, a vastagabb felét hanyagolom.

stratus6
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

lollippi

2014. február 12.

Nagyon jól használható, tartós, könnyű vele dolgozni, viszont könnyen leesik a kupak, ami miatt második használat után a tűhegyű vége kiszáradt, amit nagyon sajnálok. :(

lollippi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 12.

Oraculum

2014. február 10.

Tartós, nem kenődik és jó vele dolgozni:)
Hamar kifogy egyik-másik végéből a festék.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Tartós, nem kenődik és jó vele dolgozni:)
Hamar kifogy egyik-másik végéből a festék.

szössz19

2013. december 30.

A vastagabbal nagyon kényelmetlen dolgozni, de gondoltam én -sebaj! úgyis a vékonyabbik része volt a szimpi kezdettől fogva. Imádtam vele dolgozni, egyszerű és eredményes a használata... ámde egy idő után elfogy a végéből az erő, és egyáltalán nem fog, pedig van még benne bőven festék. Így eléggé rá kell fektetnem a szempillatöveimre hogy valamit csináljon is. Négy pont.

szössz19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 30.

noorii

2013. december 9.

Kedvencem. Tartós, nem kenődik és könnyen tudok vele dolgozni (bár a vékonyabb végét részesítem előnyben).

noorii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Malachite

2013. november 24.

Hát piszok mérges voltam mikor hazaértem vele - sikerült egy hibásat kifognom, a vastag vége ugyanis teljesen fehér volt, festéket életében nem látott se akkor se később. A blokkot - amit amúgy mindig elteszek - persze most nem találtam... Na nem baj, mondtam magamban, 1000 forint nem nagy összeg, és amúgy is csak a vékony felét szándékoztam használni. Sajnos ugyanaz a hibája ami a többinek. A vége ugyan nem puhul el annyira mint más tusfilceké, de állandóan rázogatnom kell ahhoz, hogy egységes, intenzív fekete vonalat kapjak. Összességében legalább 5 percem ment le minden reggel vele, pedig csak 1-1 nem túl bonyolult vékony vonalat húzok a felső szempillasor tövébe. Tartósnak tartós, de nagyon bosszant, hogy ennyit kell vele küzdeni, sokszor a rázogatástól meg túl sok festéket vesz fel, ami meg ...áhh. Megtaláltam az igazit egy zselés szemhéjtusban, és nem tudom ezt el fogom-e használni, de nagyon nem vagyok elégedett vele. Mivel jobban teljesített mint a drágább Manhattan Eyemazing jóindulatúan kap egy kettest.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 24.

vlovesyou95

2013. november 5.

Én sajnos kettőt is vettem ebből,mert épp akciós volt a rossmann-ban. viszont a mai napig bánom ezt a döntésem,mivel kidobott pénz volt az ablakon. fekete helyett szürkének mondanám,totálisan vizes állagú az egész,és még rendes vonalat sem lehet vele húzni,pedig elég gyakorlott vagyok a tusvonal húzásához. soha többet nem is veszek essence terméket.

vlovesyou95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 5.

ani.kiss307

2013. november 1.

Nem vagyok tőle nagyon elragadtatva... a vékony fele nem elég fekete,talán a vastagabb jobb,de nekem nem túl tartós.mintha vizes lenne.Hamar lekopik.Kíváncsiságból vettem,nem is használom minden nap.Elfér a többi smink cucc között,de nem a kedvenc

ani.kiss307
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.