KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: tannerd, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Az egyik végével precíz, klasszikus tusvonalat húzható, a vastagabb, ferde filccel pedig extrém-cicás ívek.

Ár: 1099, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 Ft , Eladó: rouquine
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: személyes átvétel

Malachite

2013. november 24.

Hát piszok mérges voltam mikor hazaértem vele - sikerült egy hibásat kifognom, a vastag vége ugyanis teljesen fehér volt, festéket életében nem látott se akkor se később. A blokkot - amit amúgy mindig elteszek - persze most nem találtam... Na nem baj, mondtam magamban, 1000 forint nem nagy összeg, és amúgy is csak a vékony felét szándékoztam használni. Sajnos ugyanaz a hibája ami a többinek. A vége ugyan nem puhul el annyira mint más tusfilceké, de állandóan rázogatnom kell ahhoz, hogy egységes, intenzív fekete vonalat kapjak. Összességében legalább 5 percem ment le minden reggel vele, pedig csak 1-1 nem túl bonyolult vékony vonalat húzok a felső szempillasor tövébe. Tartósnak tartós, de nagyon bosszant, hogy ennyit kell vele küzdeni, sokszor a rázogatástól meg túl sok festéket vesz fel, ami meg ...áhh. Megtaláltam az igazit egy zselés szemhéjtusban, és nem tudom ezt el fogom-e használni, de nagyon nem vagyok elégedett vele. Mivel jobban teljesített mint a drágább Manhattan Eyemazing jóindulatúan kap egy kettest.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 24.

vlovesyou95

2013. november 5.

Én sajnos kettőt is vettem ebből,mert épp akciós volt a rossmann-ban. viszont a mai napig bánom ezt a döntésem,mivel kidobott pénz volt az ablakon. fekete helyett szürkének mondanám,totálisan vizes állagú az egész,és még rendes vonalat sem lehet vele húzni,pedig elég gyakorlott vagyok a tusvonal húzásához. soha többet nem is veszek essence terméket.

vlovesyou95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 5.

ani.kiss307

2013. november 1.

Nem vagyok tőle nagyon elragadtatva... a vékony fele nem elég fekete,talán a vastagabb jobb,de nekem nem túl tartós.mintha vizes lenne.Hamar lekopik.Kíváncsiságból vettem,nem is használom minden nap.Elfér a többi smink cucc között,de nem a kedvenc

ani.kiss307
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Luca33

2013. október 31.

Hónap elején vettem azt hiszem, és sikerült egy nem-romlottat kifognom. :)
Kicsit fájt a szívem az ára miatt,(és felszaladt a szemöldököm, mikor megláttam hogy Justin Bieber-es), de azt kell mondjam, eddig megérte. Mindkét felét könnyen használom, szép fekete, közepesen tartós is, jól reagál a szemhéjalapozóra. A cera kicsit hosszú, néha bal kézzel lekoccolom a tükröt, de ez az én ügyetlenségem. Nagyon szurkolok, hogy legalább januárig kihúzza a festék, mert az áráért ez minimum (nem használom minden nap), és nem szeretnék csalódni benne. A felírat egyszer csak leoldódott a ceruzáról, végighúztam rajta az ujjamat, és egyszerűen lejött, amit kicsit sajnálok, tetszettek a "pentagrammák" :P.
Mivel hosszú ideje ez az első tus, amit rendesen tudok használni, négy csillagot kap, frissítés késöbb!

Luca33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Hónap elején vettem azt hiszem, és sikerült egy nem-romlottat kifognom. :)

jégvirág

2013. augusztus 22.

Lehet, hogy én vagyok nagyon ügyetlen, de én egyik végével sem tudok rendes vonalat húzni. Olyan, mintha ki lenne száradva, illetve a festék inkább szürke, mint fekete. Számomra ez a termék egy pénzkidobás, de attól még másnak beválhat.

jégvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 22.

benkaszne

2013. július 16.

Nemrég akadtam rá erre a tusfilcre a Rossmannban. Kellemesen csalódtam, mert eddig minden szemhéjtus nap végére szétmaszatolódott a szememen. Ez intenzív is, gyorsan szárad és sokáig tart, nap végére sem kenődik el. Remélem sokáig élvezhetem, és nem fog hamar kiszáradni.

benkaszne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 16.

darkbeforestorm

2013. június 13.

amit először vettem az tökéletesen működött. nagyon jól illik a kézbe, egyszerű használni és a színe is nagyon szép erőteljes fekete. de mivel kezdett kiszáradni vettem egy újat, na az sajnos egy selejtes darab volt. tulajdonképp nem volt színe, átlátszó volt, akárhányszor húztam át a vonalat. mondjuk én voltam a hülye hogy nem próbáltam ki az üzletben. de szerintem alapjába véve ez egy jó kis tus, ha nem hibásat vásárol az ember...

darkbeforestorm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Andicska77

2013. május 26.

Ez egy katasztrófa. A vékony vége használhatatlan, mintha egy kifogyott filctollal próbálnám kifesteni a szememet. A vastag végéből nekem egy pár nap után szinte "kiömlött" a festék. Most rakosgatom ide-oda a polcomon, szerintem kukában végzi :( Érdekes, mert a szimpla tusfilc viszont nagyon bejött. Még az egy csillagot sem nagyon érdemli meg.

Andicska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 26.

barbee77

2013. március 29.

Igazából nagy reményekkel indultam el megvenni, de nekem sem olyan a hatása, milyenre számítottam. Olyan, mintha valami gagyi kínai tust vettem volna meg. Csak több pénzem bánta. Rengetegszer kell áthúzni a vonalat, hogy egyáltalán nyoma maradjon, így meg nagy hamar elfogy, de talán nem is baj..

barbee77
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

hedgehog

2013. március 25.

Lehet, hogy hibás terméket vettem, de lehet, hogy ennyire rossz minőségű ez a tusfilc? Kipróbáltam többször is a vékony végét és olyan mintha enyhén színezett víz lenne benne. 5-6-szor is át kellett húznom a vonalat, mire ráfoghattam, hogy "szürkés" színű. Hol van itt a mély fekete szín? Próbáltam felrázni, kupakon állva tartani, de semmi változás. Ha a szín hiba nem lenne elég, még a vonalat is szaggatottan húzza mindegy mennyire nyomom rá a szememre. Ahhoz, hogy kidobjam drága volt, még próbálkozok valamit kicsikarni belőle. :(
Update: Eredetileg lejjebb akartam pontozni, de látom már nem tudom. Ma újabb esélyt adtam neki, nagy hiba volt. Elmentem itthonról 2-3 órára és szó szerint végig folyt a szürke (mert ez nem fekete színű) trutyi a szemem alatt és az arcomon, pedig nem is könnyeztem. :S Elég nevetségesen festhettem. Ezt a terméket nem lehet megmenteni, kuka.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.