KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: tannerd, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Az egyik végével precíz, klasszikus tusvonalat húzható, a vastagabb, ferde filccel pedig extrém-cicás ívek.

Ár: 400 Ft , Eladó: rouquine
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: személyes átvétel
Luca33

2013. október 31.

Hónap elején vettem azt hiszem, és sikerült egy nem-romlottat kifognom. :)
Kicsit fájt a szívem az ára miatt,(és felszaladt a szemöldököm, mikor megláttam hogy Justin Bieber-es), de azt kell mondjam, eddig megérte. Mindkét felét könnyen használom, szép fekete, közepesen tartós is, jól reagál a szemhéjalapozóra. A cera kicsit hosszú, néha bal kézzel lekoccolom a tükröt, de ez az én ügyetlenségem. Nagyon szurkolok, hogy legalább januárig kihúzza a festék, mert az áráért ez minimum (nem használom minden nap), és nem szeretnék csalódni benne. A felírat egyszer csak leoldódott a ceruzáról, végighúztam rajta az ujjamat, és egyszerűen lejött, amit kicsit sajnálok, tetszettek a "pentagrammák" :P.
Mivel hosszú ideje ez az első tus, amit rendesen tudok használni, négy csillagot kap, frissítés késöbb!

Luca33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Hónap elején vettem azt hiszem, és sikerült egy nem-romlottat kifognom. :)

jégvirág

2013. augusztus 22.

Lehet, hogy én vagyok nagyon ügyetlen, de én egyik végével sem tudok rendes vonalat húzni. Olyan, mintha ki lenne száradva, illetve a festék inkább szürke, mint fekete. Számomra ez a termék egy pénzkidobás, de attól még másnak beválhat.

jégvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 22.

benkaszne

2013. július 16.

Nemrég akadtam rá erre a tusfilcre a Rossmannban. Kellemesen csalódtam, mert eddig minden szemhéjtus nap végére szétmaszatolódott a szememen. Ez intenzív is, gyorsan szárad és sokáig tart, nap végére sem kenődik el. Remélem sokáig élvezhetem, és nem fog hamar kiszáradni.

benkaszne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 16.

darkbeforestorm

2013. június 13.

amit először vettem az tökéletesen működött. nagyon jól illik a kézbe, egyszerű használni és a színe is nagyon szép erőteljes fekete. de mivel kezdett kiszáradni vettem egy újat, na az sajnos egy selejtes darab volt. tulajdonképp nem volt színe, átlátszó volt, akárhányszor húztam át a vonalat. mondjuk én voltam a hülye hogy nem próbáltam ki az üzletben. de szerintem alapjába véve ez egy jó kis tus, ha nem hibásat vásárol az ember...

darkbeforestorm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Andicska77

2013. május 26.

Ez egy katasztrófa. A vékony vége használhatatlan, mintha egy kifogyott filctollal próbálnám kifesteni a szememet. A vastag végéből nekem egy pár nap után szinte "kiömlött" a festék. Most rakosgatom ide-oda a polcomon, szerintem kukában végzi :( Érdekes, mert a szimpla tusfilc viszont nagyon bejött. Még az egy csillagot sem nagyon érdemli meg.

Andicska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 26.

barbee77

2013. március 29.

Igazából nagy reményekkel indultam el megvenni, de nekem sem olyan a hatása, milyenre számítottam. Olyan, mintha valami gagyi kínai tust vettem volna meg. Csak több pénzem bánta. Rengetegszer kell áthúzni a vonalat, hogy egyáltalán nyoma maradjon, így meg nagy hamar elfogy, de talán nem is baj..

barbee77
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

hedgehog

2013. március 25.

Lehet, hogy hibás terméket vettem, de lehet, hogy ennyire rossz minőségű ez a tusfilc? Kipróbáltam többször is a vékony végét és olyan mintha enyhén színezett víz lenne benne. 5-6-szor is át kellett húznom a vonalat, mire ráfoghattam, hogy "szürkés" színű. Hol van itt a mély fekete szín? Próbáltam felrázni, kupakon állva tartani, de semmi változás. Ha a szín hiba nem lenne elég, még a vonalat is szaggatottan húzza mindegy mennyire nyomom rá a szememre. Ahhoz, hogy kidobjam drága volt, még próbálkozok valamit kicsikarni belőle. :(
Update: Eredetileg lejjebb akartam pontozni, de látom már nem tudom. Ma újabb esélyt adtam neki, nagy hiba volt. Elmentem itthonról 2-3 órára és szó szerint végig folyt a szürke (mert ez nem fekete színű) trutyi a szemem alatt és az arcomon, pedig nem is könnyeztem. :S Elég nevetségesen festhettem. Ezt a terméket nem lehet megmenteni, kuka.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Yukkee

2013. március 23.

Nekem a Cherry blossom girl trendkiadásból van egy két végű essence tusfilcem és abszolút meg vagyok elégedve vele. Reggeltől estig fent marad. Nekem kicsit rejtett szemhéjam van, így sajna ha nem teszek még a tusra szemhéjpúdert akkor oda feltapad egy picit. Ezért és csak is ezért 4 pont neki.

Yukkee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

vivien0228

2013. március 14.

Szép a színe,a vékony felével én szép tus vonalat tudok húzni,de a vastag végét egyáltalán nem használom.Azt vettem észre, hogy nem mindegy hogy hogy rakod le.Az én szememen egyáltalán nem tartós,a nap végére már nem is látszik..

vivien0228
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 14.

lilaeper

2013. március 14.

Egész jó,szép fekete vonalat lehet vele húzni,elég tartós és olajos lemosóval szépen lejön,de nem fogom újravenni az biztos.Elég hamar beszáradt,és néha úgy éreztem mintha karcolná a szemhéjam...és én is fölöslegesnek éreztem azt hogy két vége van,de ez nem a világ vége.

lilaeper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.