KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: tannerd, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Az egyik végével precíz, klasszikus tusvonalat húzható, a vastagabb, ferde filccel pedig extrém-cicás ívek.

Ár: 400 Ft , Eladó: rouquine
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vivien0228

2013. március 14.

Szép a színe,a vékony felével én szép tus vonalat tudok húzni,de a vastag végét egyáltalán nem használom.Azt vettem észre, hogy nem mindegy hogy hogy rakod le.Az én szememen egyáltalán nem tartós,a nap végére már nem is látszik..

vivien0228
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 14.

lilaeper

2013. március 14.

Egész jó,szép fekete vonalat lehet vele húzni,elég tartós és olajos lemosóval szépen lejön,de nem fogom újravenni az biztos.Elég hamar beszáradt,és néha úgy éreztem mintha karcolná a szemhéjam...és én is fölöslegesnek éreztem azt hogy két vége van,de ez nem a világ vége.

lilaeper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

h.boree

2013. február 7.

Ezelőtt nem volt tusom, nincs összehasonlítási alapom, de nekem ez teljesen bevált. Az igaz, hogy hamar kifogy/kiszárad, de szerintem nagyon szép vonalat lehet vele húzni és a színe is nagyon intenzív. Másodszorra vettem, szóval rendben van.

h.boree
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 7.

jucikad

2013. január 24.

rengeteg tust próbáltam. drágábbakkal kezdtem (isadora, artdeco, bourjois, l'oreal stb), de kipróbálva ezt.. ugyanaz a hatás és tartósság. könnyen kezelhető, (mondjuk én nagyrészt a vékonyabb felét használom) és intenzív a színe. ráadásul mindez kb harmadannyiért :)

jucikad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

zoknimajmocska

2013. január 16.

Allergiás reakciót váltott ki szálam (pirosság, viszketés). A gél állagú bejött, csak kicsit macerás. Azt akartam felváltani ezzel, de sajnos így jártam.

zoknimajmocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

chatnoirrr

2013. január 13.

Szerettem, jó vétel volt, de nem érzem szükségét az újravásárlásnak. Mondjuk azzal, hogy két vége van, nem mentem túl sokra, a vékonnyal is lehet vastagot, a vastaggal is vékony vonalat húzni, szerintem felesleges ez a kialakítás. Erős színe van, alappal tartós is, nagymértékben megkönnyíti a tusvonalazást. Egyedül azt sajnálom, hogy kirojtosodott, onnantól kezdve nehéz, mondhatni lehetetlen volt használni, illetve hamar kiszáradt. Most Bourjois szemceruzát használok tusként, tökéletesnek bizonyult eddig, de ha mégsem, inkább a gél állagú tégelyes darab felé kacsintgatok, csak jót olvastam róla, meggyőző.

chatnoirrr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

tuzgyujto

2013. január 11.

Nekem nem jött be. A vékony vége nagyon gyorsan szürkéssé vált, a vastag pedig karcolta a szememet. Azért kap két csillagot, mert három hétig jó volt, és amíg működött, nem is mászkált.

tuzgyujto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 11.

Audi

2012. december 3.

~ Nem ajánlom azoknak akik hajlamosak a szemükhöz nyúlkálni , mert hamar elmaszatolódik. Vízzel sehogyan ,lemosókkal kissé könnyebben lejön. Nekem pár hét után csöpögni kezdett belőle a fekete festék , és még a vékonyabb végével sem lehet olyan szép vonalat húzni. Sajnálom ,de le kell pontoznom, pedig két napig ő volt számomra a kedvenc.

Audi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 3.

szabina.szele

2012. november 18.

IMÁDOM, kifogyóban van, ugyhogy megyek is egyért. Tökéletesen használható, precíz, hosszantartó.

szabina.szele
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

szonia

2012. november 11.

Nekem sosem volt szemhéjtusom ezelőtt és mielőtt vettem egyet szétnéztem azért itt. :) Nekem is jobban bejön a vékonyabbik fele és bátran állíthatom, hogy nehéz vele elrontani a vonalhúzást, pedig én elég kétbalkezes vagyok ;) Csak ajánlani tudom!

szonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.