KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: tannerd, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Az egyik végével precíz, klasszikus tusvonalat húzható, a vastagabb, ferde filccel pedig extrém-cicás ívek.

Ár: 400 Ft , Eladó: rouquine
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: személyes átvétel

Noeyy

2012. október 29.

Könnyű használni, erős színe van, viszont egy idő után, nekem kb. 2 hónappal az első használat után, folyóssá vált. Így már nehezebb vele szép vonalat húzni, több ideig tart a sminkelés. De ezt leszámítva teljesen megéri.

Noeyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 29.

Verus

2012. október 27.

Ezzel a tusfilccel tanultam meg kihúzni a szemem, szerintem mindenképpen jó kezdőknek. Nekem a vékonyabb vége kevésbé vált be, ha nem lenne olyan hosszúkás, könnyebben kezelhető lenne, illetve a fogása sem olyan erős, mint a vastag végé, amivel egyébként simán lehet hajszálvékony tusvonalat is húzni. Egész tartós is, de pici érintéstől is elmászik, szóval szemdörzsölgetést nem ajánlok mellé.

Verus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

szansza0518

2012. augusztus 19.

Nekem nagyon bejött.Könnyű vele dolgozni és szépen fog. Egész nap szépen fent marad és nem kenődik el. Imádom. ♥ :)

szansza0518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.