KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: tannerd, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Az egyik végével precíz, klasszikus tusvonalat húzható, a vastagabb, ferde filccel pedig extrém-cicás ívek.

Ár: 1099, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 Ft , Eladó: rouquine
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: személyes átvétel

szonia

2012. november 11.

Nekem sosem volt szemhéjtusom ezelőtt és mielőtt vettem egyet szétnéztem azért itt. :) Nekem is jobban bejön a vékonyabbik fele és bátran állíthatom, hogy nehéz vele elrontani a vonalhúzást, pedig én elég kétbalkezes vagyok ;) Csak ajánlani tudom!

szonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

mango

2012. október 30.

Nagyon-nagyon jó!!! Bár igaz, hogy a vastagabb oldala nem jött be annyira, de a vékonnyal kifogástalanul lehet dolgozni. Emellett árban is kitűnő, mert sok van benne. Én 1,5 hónapja szinte minden nap használom, nem tapasztaltam minőségromlást. Igaz, rázogatni kell mostanában, de amúgy oké. És az első tusom, ami nem kenődik és nem is mállik darabokban. 1 napot szuperül kibír. Mindenkinek ajánlom, aki eddig csalódott a tusokban, vagy még nem mert belevágni, mert egyszerű használni. És az sem elhanyagolható, hogy az összetétele sem vészes!

mango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Noeyy

2012. október 29.

Könnyű használni, erős színe van, viszont egy idő után, nekem kb. 2 hónappal az első használat után, folyóssá vált. Így már nehezebb vele szép vonalat húzni, több ideig tart a sminkelés. De ezt leszámítva teljesen megéri.

Noeyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 29.

Verus

2012. október 27.

Ezzel a tusfilccel tanultam meg kihúzni a szemem, szerintem mindenképpen jó kezdőknek. Nekem a vékonyabb vége kevésbé vált be, ha nem lenne olyan hosszúkás, könnyebben kezelhető lenne, illetve a fogása sem olyan erős, mint a vastag végé, amivel egyébként simán lehet hajszálvékony tusvonalat is húzni. Egész tartós is, de pici érintéstől is elmászik, szóval szemdörzsölgetést nem ajánlok mellé.

Verus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

szansza0518

2012. augusztus 19.

Nekem nagyon bejött.Könnyű vele dolgozni és szépen fog. Egész nap szépen fent marad és nem kenődik el. Imádom. ♥ :)

szansza0518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.