KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 17.

Kiszerelés:   9,5 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1499

8 trendi, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába, a világos színektől az egészen sötétig. Lágy és hosszantartó textúra csillogó árnyalatokkal.

Ár: 1499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Szilviams0118

2018. február 6.

egyetértek az előttem szólókkal, nagyon szép a csomagolás és a színek, nagyon csillog villog...szépen kombinálhatók a színek és számomra meglepő módon az intenzitás ellenére mindennapi, hordható árnyalatok (módjával)
ami nekem negatív, hogy nagyon porzik, de lehet én vagyok a béna, illetve a tartósságával kapcsolatban is vannak kétségeim.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

LunaFlor

2017. november 7.

Még barátkozunk, egyenlőre bizalmi 4 csillagot kap. A színei lenyűgözőek, meglehetősen intenzívek is, de az eddig próbált módokon eléggé gyorsan és intenzíven fakulnak, de vizes/fixálos ecsettel dolgozva ez valamicskét csökken. Igazából "fun" palettának vettem, játszani a színekkel, ezt meg is fogom tenni és közlöm az eredményt. Az első tapasztalatok alapján egymásra építhető, egymás moshatóak a színek, már csak azt kell kitalálni, hogy akadályozzam meg a fakulást és persze ki kell még próbálni, hogy hogy bírja az egész napos, teljes szemhéjas felvitelt, mennyire gyűlik össze a szemhéj ráncaiban.

LunaFlor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

lucintaa

2017. szeptember 13.

Megláttam a Müllerben tegnap, és szerelem lett első látásra. :) Azonnal hoztam magammal.
A csomagolása nagyon kis cuki, imádom. :D A színek benne egyediek és mesések, és habár én nude párti vagyok, ezekkel megvettek kilóra. A színek így a csomagban nagyon, nagyon csillogóak. *.* Szemre felkenve még nem próbáltam, csak a türkiz színt swach-oltam a kézfejemen. Ott a szín már annyira nem dominált, inkább a csillogó pigmentek kerültek előtérbe. Így is gyönyörűséges volt.
Jövök majd még update-elni, amint a szememen is teszteltem egy egész napra, addig viszont megkapja tőlem az öt csillagot.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.