KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Kiszerelés:   9,5 g

8 trendi, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába, a világos színektől az egészen sötétig. Lágy és hosszantartó textúra csillogó árnyalatokkal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lucintaa

2017. szeptember 13.

Megláttam a Müllerben tegnap, és szerelem lett első látásra. :) Azonnal hoztam magammal.
A csomagolása nagyon kis cuki, imádom. :D A színek benne egyediek és mesések, és habár én nude párti vagyok, ezekkel megvettek kilóra. A színek így a csomagban nagyon, nagyon csillogóak. *.* Szemre felkenve még nem próbáltam, csak a türkiz színt swach-oltam a kézfejemen. Ott a szín már annyira nem dominált, inkább a csillogó pigmentek kerültek előtérbe. Így is gyönyörűséges volt.
Jövök majd még update-elni, amint a szememen is teszteltem egy egész napra, addig viszont megkapja tőlem az öt csillagot.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.