KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Erendis42

2018. július 6.

Nem tudtam, hogy van külön vízálló változat, nekem legalábbis a "sima" változat sem maszatolódik el, gyorsan megszárad, de nem csomósodik, hétköznapokra tökéletes. Kontaktlencsével használom, mégsincs semmi problémám vele. (Ésszel kell használni persze a kettőt együtt: lencse fel, spirál fel, utána fordítva, lencse ki, spirál le.)

Erendis42
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Mesilla

2017. november 29.

Ár/érték aránya megfelelő. Valóban dúsít, igaz, ahhoz két réteget kell felvinni, de akkor nagyon mutatós.

Mesilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Beya93

2017. szeptember 16.

A kék után most ezt vettem, ez is jó, kb ugyanaz. Nem csomós, nem folyik, szépen szétválasztja a pillákat, nekem bejött. Az ára is nagyon baráti, és ez is nagyon sokáig elég lesz.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Krivszi

2017. július 28.

Imádom. Folyamatosan újra veszem, most a vízálló testvérét használom, de egyébként a szürkét szoktam.
Nem ragad, nem csomós. Természetes hatást kelt, hétköznapokra tökéletes.

Krivszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Nem ragad, nem csomós. Természetes hatást kelt, hétköznapokra tökéletes.

kataaaa01

2017. július 9.

Valóban természetes hatást lehet vele elérni, jó kis szempillaspirál és olcsó is de egy erősebb sminkhez nem ezt használom.

kataaaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

Arertek aranyban szerintem egy eleg jo termeker kapunk. Ha onmagaban hasznaljuk akkor nagyon szep fekete szempillaink lesznek, szetvalassza a pillakat es termeszetes hatast ad. Ha ennel tobbre vagyok ahhoz is teljesen tokeletes ugyanis alap retegkent is jol szplgal szoval masodik retegkent meg a Maybelline Lash Sensational szempilla spiraljat hasznalom es akkor lesz meg a 'whoa' hatas

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

radnaay

2017. február 4.

Én már háromszor vettem és még fogok is szerintem,mert nagyon jó.Természetes és hosszú pillákat csinál.Én suliba hordom már lassan egy éve.

radnaay
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

vandanikoletta

2017. január 8.

Nagyon szerettem. Újravenném, és lehet fogom is. Hosszú pillákat csinál és nagyon természetes marad a hatása.

vandanikoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

fuufanni

2016. december 2.

Nekem ebből a barna van meg, nagyon természetes sminkhez kellemes a hatása, nem túl barna, inkább olyan mintha csak átfésülnéd a pilláidat. Jó választás fiataloknak sulisminkhez!

fuufanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Orsivagyok

2016. október 12.

Szép hosszú pillákat csinál. Jó áron! (szürketubus)

Orsivagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

Szép hosszú pillákat csinál. Jó áron! (szürketubus)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0