KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

Ez a multi-effect szempillaspirál dúsít, hosszabbít, göndörít.

Ár: 699, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: LeniK
Állapot: új, Helyszín: Budapest déli (egész nap átvehető szinte), Móricz Zsigmond körtér, vagy Petőfi híd budai hídfő, fizetés: személyes átvétel

Beya93

2017. szeptember 16.

A kék után most ezt vettem, ez is jó, kb ugyanaz. Nem csomós, nem folyik, szépen szétválasztja a pillákat, nekem bejött. Az ára is nagyon baráti, és ez is nagyon sokáig elég lesz.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Krivszi

2017. július 28.

Imádom. Folyamatosan újra veszem, most a vízálló testvérét használom, de egyébként a szürkét szoktam.
Nem ragad, nem csomós. Természetes hatást kelt, hétköznapokra tökéletes.

Krivszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Nem ragad, nem csomós. Természetes hatást kelt, hétköznapokra tökéletes.

kataaaa01

2017. július 9.

Valóban természetes hatást lehet vele elérni, jó kis szempillaspirál és olcsó is de egy erősebb sminkhez nem ezt használom.

kataaaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

Arertek aranyban szerintem egy eleg jo termeker kapunk. Ha onmagaban hasznaljuk akkor nagyon szep fekete szempillaink lesznek, szetvalassza a pillakat es termeszetes hatast ad. Ha ennel tobbre vagyok ahhoz is teljesen tokeletes ugyanis alap retegkent is jol szplgal szoval masodik retegkent meg a Maybelline Lash Sensational szempilla spiraljat hasznalom es akkor lesz meg a 'whoa' hatas

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

radnaay

2017. február 4.

Én már háromszor vettem és még fogok is szerintem,mert nagyon jó.Természetes és hosszú pillákat csinál.Én suliba hordom már lassan egy éve.

radnaay
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

vandanikoletta

2017. január 8.

Nagyon szerettem. Újravenném, és lehet fogom is. Hosszú pillákat csinál és nagyon természetes marad a hatása.

vandanikoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

fuufanni

2016. december 2.

Nekem ebből a barna van meg, nagyon természetes sminkhez kellemes a hatása, nem túl barna, inkább olyan mintha csak átfésülnéd a pilláidat. Jó választás fiataloknak sulisminkhez!

fuufanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Orsivagyok

2016. október 12.

Szép hosszú pillákat csinál. Jó áron! (szürketubus)

Orsivagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

Szép hosszú pillákat csinál. Jó áron! (szürketubus)

DianaS

2016. április 25.

Elégedett vagyok vele, nem is vártam tőle sokat, természetes hatású, pont megfelelő a kefe mérete, kényelmes felvitel, átlagosan teszi a dolgát. A mindennapokra használom.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

Boombapple

2016. április 6.

Igazából eléggé kétes a véleményem róla. Ha nagy szempillákat akarok, nagyon sok rétegben kell felvinnem, hogy látszódjon is valami. Nem jön belőle szinte semmi festék, és alig látszik meg a szempillámon, ha rákenem. Szóval, úgy igazán semmire sem jó, de ha valaki szolid sminket akar, akkor lehet, hogy beválik, de arra azért készülni kell, hogy nem fog látszódni semmi belőle.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0