KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Kategória:   Sminkek
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1499

2017-es augusztusi limitált trendkiadás

4 egymással harmonizáló szemhéjfestéket, egy highlighter és egy pirosítót tartalmazó paletta.

Ár: 1499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

kunzsuzsibella

Korcsoport: < 18
2018. január 18.

Mindet highlighterként használom és meg vagyok elégedve vele. Ár érték arányban is jó.

kunzsuzsibella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 18.

Violetta09

2018. január 13.

Nekem nagyon tetszik, pigmentáltsága nem a legerősebb, viszont a rengeteg csillám mindenképp kárpótol :D gyönyörűek a színek, a highlighter pedig vakítóan csillámos.5*

Violetta09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

zdoreebaba

2017. december 27.

Az egyik legszebb paletta, amit valaha láttam. A váci DM sminkes polcain sikerült kisasolnom. Amint megláttam szerelmes lettem belé. Mivel már csak 2 darab volt, az egyiket megfogtam és szaladtam vele a kasszához, mint egy kisgyerek. Utólag ahogy elkezdtem nézegetni a palettát egy kicsit hülyének éreztem magam, mert ugyebár ez a márka és a paletta is inkább a fiatalabb 12-20 éves generációt célozza meg. Legyintettem egyet és boldog voltam! Jobban átvizsgáltam és szemügyre vettem a terméket. Láttam, hogy a nagyobb részek highlighter és pirosító szerepét is betölthetik. Azokat a mai napig annak használom és gyönyörűen kiemelik az arc vonalát és szép fényt kölcsönöznek neki. A többit pedig szemhéjra viszem fel. Nagyon fel tudják dobni a sminket. Bár hétköznapra elég furcsa, de én akkor is használom. Olyan vagyok mint egy kis tündér a sok csillámportól. Amíg meg nem unom, használom!

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Ralynna

2017. december 22.

Nem, nem, nem. Szerintem ezek mindegyike max highlighter-ként használható, szemhéjra felkenve az én meleg tónusú de nagyon világos bőrömön kizárólag vizihulla hatást tudtam elérni. A pirosítója szintén extra fényes és csillámos. De még highlighter-ként se szerettem, porolt, nem volt tartós. Elajándékoztam egy barátnőmnek, hátha neki beválik.

Ralynna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

vpverapapp2

2017. december 5.

Én nagyon sötét szemsminket szoktam csinálni, de hát a sötét színeknek a komplementerei a nagyon világosak, mint amilyen a pezsgőszín, így nagyon hamar elhasználom a világos színeket minden palettából, szóval azért vettem ezt meg. A szemhéjpúderek jók, egész nap rajtam marad az a fényes textúra, de a pirosító, meg a highligter egyáltalán nem látszik, pedig a kézfejemen a swatch nagyon szépen fénylik. Lehet, hogy azért, mert szó szerint hófehér bőröm van :SS

vpverapapp2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Dorka2121

2017. november 7.

A szemhéjpúderek egészen jók. Én a pirosítót is highlighternek használom de ár érték arányban elég jó.

Dorka2121
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Katie

2017. október 20.

Ja, hogy ebből az egyik pirosító akar lenni? Én azt hittem, 4 szemhéjpúder és 2 highlighter.
Most vettem meg, igazából csak azért, mert a neve és a színvilága is Grace Vanderwaalra emlékeztetett, és emiatt teljesen beleszerettem. Amúgy is akartam valami olyan palettát, amiben csak világos színek vannak, mert nálam azok mindig hamarabb kifogynak a palettákból, mint a sötétek. Van már 2 régebbi All About palettám, gondoltam, azok mellé ez tökéletes lesz a világos színekkel. Még csak a kezemen próbáltam ki őket, de máris imádom a színeit. Épp csak hogy egy kicsit pigmentáltak, inkább a csillámokon van a hangsúly, de azok is olyan szép finomak, hogy egyáltalán nem kihívó. Nekem nagyon tetszik, kíváncsi leszek, mit tudok összehozni majd vele.

Szerk.: Párszor már sminkeltem vele azóta. A pirosító nem igazán fog, pedig extra világos bőröm van, és mikor a kezemen próbáltam, volt színe (igaz, nem sok). A highlighter viszont nagyon jó, és a szemhéjpúderek is.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Silver66

2017. augusztus 4.

A 4 szemhèjfestèk egèsz jo,a highlighter is ,a pirositoja nulla...de ennyit megèrt.

Silver66
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 4.