KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Kategória:   Sminkek
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1499

2017-es augusztusi limitált trendkiadás

4 egymással harmonizáló szemhéjfestéket, egy highlighter és egy pirosítót tartalmazó paletta.

Ár: 1499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Nem pigmentál, nem tartós, nekem túl csillógos, de kislányomnak jó lesz. Részemről csalódás volt, nem éri meg az árát.

SallaiSzilvia87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

vaszily60

2018. május 23.

Igazán gyönyörűek a színei, sajnos mindig elfelejtem használni a palettáimat,ha nem az asztalon hanem a fiókokba vannak elpakolva. Így járt ez a paletta is,viszont amióta megtaláltam napi alapdarab nálam is! :)
Elég tartós,szép csillámos,highlighterként is szuper.
Ezért az árért pedig egy szavam sem lehet rá.

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Elég tartós,szép csillámos,highlighterként is szuper.
Ezért az árért pedig egy szavam sem lehet rá.

cicamokusz

2018. május 16.

Sok szemhéjfestékkel járok úgy, hogy a felső csillámos réteget lehúzva, a folytatás már teljesen matt. Megörültem, hogy ennél a kis palettánál ez nem így volt. A színek szépek, viszont az én egész arcomat nap közben beborítja a csillám. Kedvencem nem lesz.

cicamokusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Bradshaw

2018. február 20.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. A szemhéjfestékek szuper irizálóak. A kedvencem a lila, ami teljesen holografikus hatású. (próbáltam vele sminket csinálni, szuper volt, de képen sajnos nem úgy látszódottak a dolgok) A highlighter is szép, viszont a pirosítóról én meg nem mondtam volna hogy pirosító. Ellenben jól működő highlighter :) Ja és az ára nevetséges. Alap darab.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

kunzsuzsibella

Korcsoport: < 18
2018. január 18.

Mindet highlighterként használom és meg vagyok elégedve vele. Ár érték arányban is jó.

kunzsuzsibella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 18.

Violetta09

2018. január 13.

Nekem nagyon tetszik, pigmentáltsága nem a legerősebb, viszont a rengeteg csillám mindenképp kárpótol :D gyönyörűek a színek, a highlighter pedig vakítóan csillámos.5*

Violetta09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

zdoreebaba

2017. december 27.

Az egyik legszebb paletta, amit valaha láttam. A váci DM sminkes polcain sikerült kisasolnom. Amint megláttam szerelmes lettem belé. Mivel már csak 2 darab volt, az egyiket megfogtam és szaladtam vele a kasszához, mint egy kisgyerek. Utólag ahogy elkezdtem nézegetni a palettát egy kicsit hülyének éreztem magam, mert ugyebár ez a márka és a paletta is inkább a fiatalabb 12-20 éves generációt célozza meg. Legyintettem egyet és boldog voltam! Jobban átvizsgáltam és szemügyre vettem a terméket. Láttam, hogy a nagyobb részek highlighter és pirosító szerepét is betölthetik. Azokat a mai napig annak használom és gyönyörűen kiemelik az arc vonalát és szép fényt kölcsönöznek neki. A többit pedig szemhéjra viszem fel. Nagyon fel tudják dobni a sminket. Bár hétköznapra elég furcsa, de én akkor is használom. Olyan vagyok mint egy kis tündér a sok csillámportól. Amíg meg nem unom, használom!

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Ralynna

2017. december 22.

Nem, nem, nem. Szerintem ezek mindegyike max highlighter-ként használható, szemhéjra felkenve az én meleg tónusú de nagyon világos bőrömön kizárólag vizihulla hatást tudtam elérni. A pirosítója szintén extra fényes és csillámos. De még highlighter-ként se szerettem, porolt, nem volt tartós. Elajándékoztam egy barátnőmnek, hátha neki beválik.

Ralynna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

vpverapapp2

2017. december 5.

Én nagyon sötét szemsminket szoktam csinálni, de hát a sötét színeknek a komplementerei a nagyon világosak, mint amilyen a pezsgőszín, így nagyon hamar elhasználom a világos színeket minden palettából, szóval azért vettem ezt meg. A szemhéjpúderek jók, egész nap rajtam marad az a fényes textúra, de a pirosító, meg a highligter egyáltalán nem látszik, pedig a kézfejemen a swatch nagyon szépen fénylik. Lehet, hogy azért, mert szó szerint hófehér bőröm van :SS

vpverapapp2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Dorka2121

2017. november 7.

A szemhéjpúderek egészen jók. Én a pirosítót is highlighternek használom de ár érték arányban elég jó.

Dorka2121
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.