KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence Awesometallics Instant Volume Boost Mascara Smudge-Proof and Intense Black

Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

2017-es augusztusi limitált trendkiadás

Virágalakú szálakkal ellátott, intenzív mélyfekete szempillaspirál az extra magas volumenért.

Ár: 1099, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

psari

Korcsoport: < 18
2018. február 15.

Nem tudom mi a baj vele, de nekem összecsomósítja a pilláim. A nagy keféjével nem férek be a belső részre. Nekem alapjáraton dúsítani kéne a szempilláimat de ez nem csinál semmit csak összetapasztja. Nem szép, de 2 csillag mert feketére befesti a szempillákat.

psari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 15.

viki0322

2018. február 8.

Borzasztó, kenődik, nem érzem stabilnak a csomagolását. Folyik mint a fene. Egyszerűen ezt elsiették.... Nem ajánlom

viki0322
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

MrkAnita

2018. január 4.

Alapból hosszú, dús, és ívelt pilláim vannak.
Szeretem a márkát, a Rock'n'doll spirált használom rendszeresen, de mikor ez megjelent megtetszett így adtam neki egy esélyt.
Wow! Brutál, szinte már műszempilla hatás egyetlen réteggel!
Szerintem könnyű vele dolgozni, direkt tetszik, hogy a kefének ultra rövidek a szálai.
Egyetlen hátránya, hogy maszatolódik, emiatt csak 4 csillag.

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Alapból hosszú, dús, és ívelt pilláim vannak.
Wow! Brutál, szinte már műszempilla hatás egyetlen réteggel!
Egyetlen hátránya, hogy maszatolódik, emiatt csak 4 csillag.

Dotty96

2017. december 29.

Nekem talán ez az eddigi legjobb szempillaspirálom! Rövid és egyenes szempilláim vannak, mégis ez csodákra képes velük.
Én csak ajánlani tudom! :) Csak meg kell tanulni kezelni, mint minden más spirált is!

Dotty96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Kyry

2017. december 18.

Nagyon nem vált be. Kenődik nagyon.

Kyry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Nagyon nem vált be. Kenődik nagyon.

dodett

2017. november 14.

Nekem nem vált be. Nagyon sok terméket vitt fel a szempilláimra, ezáltal olyan lett, mintha csak 5 szál szempillám lenne...

dodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

imjohi

Korcsoport: < 18
2017. november 4.

Lányok! Én tipikusan a rövid és nem igazán ívelt szepillájú csajok táborát erősítem, sajnos... DE ez a szempillaspirál maga a MEGVÁLTÁS! Idáig a napi rutinom a szempillagöndörítés és további 2 fajta szempillaspirálból állt, viszont ez a szempillaspirál göndörítés nélkül is fantasztikus!!! I-M-Á-D-O-M! Én nem gondoltam volna, hogy egy 1100ft-os spirál ezt fogja művelni a szepilláimmal! Teljes szívemből ajánlom mindenkinek!😍

imjohi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 4.

Jelizz

2017. október 20.

kar hogy nem vizallo. de szep a kefeje sajnos picit rovidebb az aplikatora mint a tobbi siralnak de, szep pillakat csinal. sajnos picit maszatolodik de olcso volt. elhasznalom. de kell majd egy jobb spiral☺️

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.