Essence Awesometallics Instant Volume Boost Mascara Smudge-Proof and Intense Black

Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

2017-es augusztusi limitált trendkiadás

Virágalakú szálakkal ellátott, intenzív mélyfekete szempillaspirál az extra magas volumenért.

Ár: 1099, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

dustyrose

2018. szeptember 3.

Hű meglep hogy ez ilyen sok kritikát kap, persze mindenkinek mások az igényei - nekem eddig a kedvencem az essence spirálok közül, építhető, dúsít ahogy kell, nem nehezíti el a pilláimat, a keféje nem kicsi de meglepően jól működik,a folyadék mennyisége kiemelkedő az árhoz képest. Persze ebben az árkategóriában már kitapasztaltam hogy egyszerűen nincs olyan hogy valami tényleg smugdeproof vagy waterproof ( legalábbis az álatalam kipróbált jó pár márka és termék között ) úgyhogy ebből a szempontból , főleg a korábbi pandaszemek után amivel anno az extreme volume essence spirál megajándékozott, elég alacsonyak voltak az elvárásaim, de meglepett hogy azzal együtt hogy zsíros a bőröm ez kifejezetten jól szuperált, a nap végére egy ici pici árnyék szerű sötét vonal megjelent az alsó szempilláim tövében, de abszolút nem volt feltűnő vagy kellemetlen, nem éreztem szükségét hogy azonnal korrigáljam. Szerintem szuper kis cucc ez, az áráért mindenképp megéri.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

emitaylor23

2018. augusztus 7.

Szörnyű, felháborító! 3 napja sikálom a szememet mindennel, hogy lemossam és nem jön le maradéktalanul. Szemét módon bekúszott a bőröm alá is, soha többé! Persze az ígért kenődésmentességet meg nem tartja.

emitaylor23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

arze

2018. március 18.

Borzasztóan csomós és egyáltalán nem "smudge-proof", mint ahogy azt a csomagoláson ígéri.

arze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

mpetra27

2018. március 12.

Ahhoz képest,hogy azt írják nem szabadna kenődnie még nem találkoztam olyan szempillaspirállal,ami kb a felkenés után már egy órával nyomot hagy a szemhéjamon. Nekem összeragadnak a szempilláim és szempillafésűvel sem tudom úgy megcsinálni,hogy elégedett legyek a végeredménnyel. Ráadásul ilyen minőség mellett még az az 1000 forint is sok amit elkérdek érte. Az Essence márkát alapból szeretem,de ez nem nyerte el egyáltalán a tetszésemet.

mpetra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

psari

Korcsoport: < 18
2018. február 15.

Nem tudom mi a baj vele, de nekem összecsomósítja a pilláim. A nagy keféjével nem férek be a belső részre. Nekem alapjáraton dúsítani kéne a szempilláimat de ez nem csinál semmit csak összetapasztja. Nem szép, de 2 csillag mert feketére befesti a szempillákat.

psari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 15.

viki0322

2018. február 8.

Borzasztó, kenődik, nem érzem stabilnak a csomagolását. Folyik mint a fene. Egyszerűen ezt elsiették.... Nem ajánlom

viki0322
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

MrkAnita

2018. január 4.

Alapból hosszú, dús, és ívelt pilláim vannak.
Szeretem a márkát, a Rock'n'doll spirált használom rendszeresen, de mikor ez megjelent megtetszett így adtam neki egy esélyt.
Wow! Brutál, szinte már műszempilla hatás egyetlen réteggel!
Szerintem könnyű vele dolgozni, direkt tetszik, hogy a kefének ultra rövidek a szálai.
Egyetlen hátránya, hogy maszatolódik, emiatt csak 4 csillag.

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Alapból hosszú, dús, és ívelt pilláim vannak.
Wow! Brutál, szinte már műszempilla hatás egyetlen réteggel!
Egyetlen hátránya, hogy maszatolódik, emiatt csak 4 csillag.

Dotty96

2017. december 29.

Nekem talán ez az eddigi legjobb szempillaspirálom! Rövid és egyenes szempilláim vannak, mégis ez csodákra képes velük.
Én csak ajánlani tudom! :) Csak meg kell tanulni kezelni, mint minden más spirált is!

Dotty96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Kyry

2017. december 18.

Nagyon nem vált be. Kenődik nagyon.

Kyry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Nagyon nem vált be. Kenődik nagyon.

dodett

2017. november 14.

Nekem nem vált be. Nagyon sok terméket vitt fel a szempilláimra, ezáltal olyan lett, mintha csak 5 szál szempillám lenne...

dodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.