KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: petrezselyem, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A végső simítás: magas fényű fedőlakk! A tökéletes zselé- lakkozáshoz elengedhetetlen. Az újdonság: a speciális studio-formula összetömöríti a körömlakkrétegeket és magas fényű zselés finist hagy maga után.

rosalindfranklin

2018. augusztus 4.

Csak megerősíteni tudom az eddig 5*-os véleményeket, a legjobb fedőlakk! Tartós, gyorsan szárad és az ára sem horror.

rosalindfranklin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Makk Zsuzsó

2018. augusztus 3.

Na ez tényleg egy must-have darab! Lerövidíti az egész lakkozás-procedúrát, amit én sokszor csak azért blicceltem el, mert sajnáltam rá az időt, pedig annyi körömlakkom van, hogy egy fél életre elég. Pikk-pakk betonkeményre szárad, egy hétig meg se moccan, szép fényes.
Ezen kívül: a pocsék lakkok megmentője! Még a legsilányabb, szétfolyó, csíkozó lakkjaim is megregulázza, úgy, hogy abszolut vállalható lesz a végeredmény, még akkor is, amikor annyira kilátástalanul indul a dolog, hogy legszívesebben lemosnám.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Amari

2018. május 28.

Az itteni vélmények alapján vettem meg, és egy cseppet sem csalódtam! Nagyon gyorsan teljesen megszárad, nem keni el a nyomdát sem. Az egyetlen furcsaság, hogy látszólag nagyon vastagon keni az ecset, de így is hamar kopogós lesz. Egy hetet nevetve végigcsinál, de volt már, hogy a 10. napon meguntam a körömlakkom, és ezért "kellett" lemosni. Nagyon szépen csillog, az első pár napon tényleg olyan, mint ha zselés lakk lenne.

Amari
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

lilla1034

2018. május 12.

Imádom! Gyorsan, kopogósra szárad, ha lefekvés előtt használom, akkor sem lesz ágynemű-lenyomatos a körmöm. Nagyon szép fényes manikűrtt eredményez, ami 1 hétig is bírja lepattogzás nélkül.

Update: Többet nem veszem újra, az üveg felénél már annyira besűrűsödik, hogy lehetetlen szépen felkenni, körömlakk hígítóval sem lehet megmenteni. Illetve már kerülöm az olyan lakkokat, amik Triphenyl phosphate-tot tartalmaznak. Az álom-fedőlakkot sajnos még nem találtam meg. :/

lilla1034
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Gemma25

2018. március 1.

Szuper fedőlakk! 5 napig bírják a körmeim, ha használom. Gyorsan szárad. Fényes, gél hatású. HA használom, mindenki azt hiszi géllak van a körmeimen. Sötét helyen tartom, így nem sűrűsödik annyira, bár a kezdeti állagát 3 hónap után elveszti. Fél évnél tovább nem tart ki, de nem azért mert elfogy, hanem mert besűrűsödik. Ennek ellenére 5 csillag, mert fedőlakként jól megállja a helyét. Idáig ez volt a legjobb fedőlakkom.

Gemma25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 1.

cattitude

2018. február 14.

okés kis fedőlakk ez :) nem igazán szoktam amúgy fedőlakkot használni, mert általában rossz tapasztalataim vannak velük (buborékosodik, feloldja a színes lakkot és zavaros lesz az üvegben etc). ez a lakk kellemes meglepetés, jó az állaga, könnyű használni, nem oldja fel az alatta lévő színes lakkot, szép fényes lesz tőle az egész mainkűr, de amiért különösen megtetszett, az az, hogy nagyon hamar kopogósra szárad, nem kell amiatt izgulni, hogy lakkozás után 5 órával, ha lefekszem aludni, takarómintás lesz a manikűröm. azért kap csak 4 pontot, mert a lakkok tartósságát az égvilágon nem hosszabbítja még egy másodperccel sem - bár most egy hitvány colorama van a körmeimen, azok meg már attól elkezdenek kopni, ha csak rájuk nézek. még kenegetem, aztán maximum felpontozom.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

draculina

2018. január 26.

Update: megkapja az 5*ot mert nem maszatolja el a nyomdázott és színátmenetes körmöket.

Nem teljesen átlátszó, de gyorsan szárad, szépen fénylik, nem kopik jobban mint bármelyik másik és mindenki azt hiszi hogy géllakkozok.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

mandala77

2017. november 16.

Szép fényt ad, viszont nem teszi tartósabbá a körömlakkot. Többször tapasztaltam, hogy pár nap után felpattogzik, és gyakorlatilag egyben le lehet húzni a lakkot. Néhány használat után besűrűsödött az üvegbe, így több mint a felét már nem lehet felhasználni, és tekintve, hogy annyira nem olcsó, pénzkidobásnak érzem. Az ecsetével sem vagyok teljesen elégedett, láttam már jobb kialakításút is. Nem veszem újra. :(

mandala77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Ciklon3

2017. augusztus 27.

Gyorsan szárad, fényesre. Az állaga eleinte megfelelő, majd egy idő után elkezd durván besűrűsödni és ragacsos lesz. Ekkor már az üveg nyakán sem lehet normalisan lehúzni az ecsetről a felesleget :-( Mivel az üvege nem átlátszó, így nem tudom megmondani mekkora részét lehet ténylegesen elhasználni. Kb. 1/3 -át , talán. Nem veszem újra

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

petrezselyem

2017. augusztus 25.

2017.augusztus 25.

Visszavonok mindent, amit előzőleg írtam róla. Már fontolgattam, hogy a kukába hajítsam, vagy nagyon alacsony áron továbbadjam, de valamiért csak-csak megtartottam, és utólag örülök is neki. Fél évig állt a szekrényben, amikor a barátnőm megkért, hogy készítsek neki manikűrt. A the gel már fogyóban volt, úgyhogy gondoltam egy utolsó próbát megér, persze előtte kipróbáltam a saját körmömön is, és meglepődve tapasztaltam, hogy teljesen másképp viselkedik, mint előzőleg.

POZITÍV: 5-10 perces száradás; a minták nem kenődnek el; a fénye ugyan kopik, de 1-2 nappal tartósabb (kb. egy hetet kibír minimális házimunka mellett) mint a the gel fedőlakk, amit annyira szerettem.
NEGATíV: a vékony ecset, amivel nagyon kell trükközni, és sietni kell az eloszlatással, különben csíkos lesz. Ha túl gyorsan illetve csak nagyjából megszáradt felületre lakkozok vele, buborékosodik.

Magam sem tudom hogy eddig miért nem sikerült használnom, de jelenleg ez a kedvenc fedőlakkom, az ecsetet leszámítva.

2016. december 31.

Ez a vélemény az új, fekete csomagolású verzióra értendő!
Sajnos nekem nem jött be. Szerettem volna összehasonlítani a the gel fedőlakkot és a btgn-t, de utóbbiból már csak ez az új verzió volt, gondoltam kipróbálom ezt.

Pozitív
- kb 15 perc alatt megszárad
- a nyomdamintákat NEM keni el (!!)

Negatív
- vékony, henger alakú ecset -> nehéz rendesen eloszlatni a lakkot, csíkosra szárad
- nagyon halványan sárgás árnyalatú, így kicsit elszínezi az alatta lévő rétegeket (fehér lakkon esélytelen)
- a fénye már másnap fakó, karcolódik és 3-4 nap alatt félmattra kopik
- a minőségéhez viszonyítva drága

Ezek után úgy döntöttem, hogy visszatérek a the gel fedőlakkhoz.

petrezselyem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

2017.augusztus 25.

2016. december 31.

Ez a vélemény az új, fekete csomagolású verzióra értendő!

Pozitív
- kb 15 perc alatt megszárad
- a nyomdamintákat NEM keni el (!!)

Negatív
- a fénye már másnap fakó, karcolódik és 3-4 nap alatt félmattra kopik
- a minőségéhez viszonyítva drága

Ezek után úgy döntöttem, hogy visszatérek a the gel fedőlakkhoz.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)