KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. január 17.

Játék a színekkel. Kontúrozásra is alkalmas árnyalatok, amiket egymással kombinálva friss hatás érhető el.

2 változatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: zsancyka26
Állapot: Új állapotú egyszer próbált hibátlan teljes értékű Paletta eladó, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Előre utalás után csomagautomatából illetve postával is nagyon szívesen elküldöm
Ár: 600 , Eladó: csipkeorsika
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vaszily60

2018. május 23.

20as play it pink palettát vettem meg még régebben úgy fél éve,azt hiszem az utolsó darabok voltak belőle.
Egynek elmegy, három szín közül kettőt szoktam használni a highlighterét viszont nem.
A pirosító színei átlagosak szerintem, nem túl erősek szépen eldolgozhatóak de nem vásárolnám újra.

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

arizona07

2018. május 8.

Utolsó darabos áron 50% kedvezménnyel vásároltam meg, így gondoltam egy próbát megér. A barackos árnyalatot sikerült kifognom, szerencsére pont ilyet akartam. Nagyon csajos, szép nyári színei vannak. Viszont nem túl tartós, 1-2 óra múltán már alig veszem észre magamon dacára annak, hogy elég jól pigmentált. Ahogy láttam, van sok másik népszerű pirosítója a gyártónak, szóval lehet nem is baj, hogy beszűntették. :)

arizona07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

ancsi97

2017. május 7.

Nekem tetszik. A pirositó szinek jók,sokáig birja,nem túl erős.A highlighter semmit sem ér,nehezen felvihető,könnyen eltűnik pár óra alatt.

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Boombapple

2017. április 22.

A Peachy palettát szereztem meg.
Nekem bejövős, bár nem annyira pigmentált, mint egy The Balm, de nagyon tetszik, hogy kontúrozásra is használhatom. Elég ütős végeredményt lehet vele elérni egy jó ecsettel. Miután kontúroztam az arccsontomat egy bronzerrel, rákenem a középső pirosítót, majd az orcákra a jobb szélsőt. Nagyon szép, barackos árnyalatú lesz tőle az arcom. Egyedül a bal oldali, highlightterrel nem tudok mit kezdeni. Fénye alig van, pigmentáltságra nulla, ráadásul glitter van benne, de a sleek soltice barackos highlighterrel lehet helyettesíteni. :)

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

A Peachy palettát szereztem meg.