KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 12.

Játék a színekkel. Kontúrozásra is alkalmas árnyalatok, amiket egymással kombinálva friss hatás érhető el.

2 változatban kapható

Krémmánia Kedvencek a -től
Boombapple

2017. április 22.

A Peachy palettát szereztem meg.
Nekem bejövős, bár nem annyira pigmentált, mint egy The Balm, de nagyon tetszik, hogy kontúrozásra is használhatom. Elég ütős végeredményt lehet vele elérni egy jó ecsettel. Miután kontúroztam az arccsontomat egy bronzerrel, rákenem a középső pirosítót, majd az orcákra a jobb szélsőt. Nagyon szép, barackos árnyalatú lesz tőle az arcom. Egyedül a bal oldali, highlightterrel nem tudok mit kezdeni. Fénye alig van, pigmentáltságra nulla, ráadásul glitter van benne, de a sleek soltice barackos highlighterrel lehet helyettesíteni. :)

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

A Peachy palettát szereztem meg.