KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   945 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Hosszan tartó, erősen pigmentált folyékony korrektor, mely elrejti a szem alatti karikákat és a bőr egyenetlenségeit.

2 árnyalatban elérhető

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
-10 % Essence Camouflage Full Coverage Korrektor
Ár: 800ft postával , Eladó: kincsö
Állapot: 1szer pròbált, Helyszín: Nėmetország, fizetés: Csak posta,fizetės CSAK PayPal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AnikoB

2017. október 16.

Nem vagyok tőle elájulva, de igazából nem rossz. Én korrektort szinte csak a szemem alatti karikákra használok, arra közepesen jó, az állagával semmi gondom. A színválaszték nem túl jó, a sötétebb árnyalat is kicsit világos nekem, pedig világos bőröm van.

AnikoB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

szabrina000

2017. szeptember 30.

Csak azért ezt vettem meg, mert az általam swatcholt korrektorok közül ez volt a legvilágosabb. Jó a fedése, és könnyű eldolgozni, de nagyon gyorsan szárad és iszonyatosan rondán oxidálódik (konkrétan sárga lesz).

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

cshrs

2017. augusztus 21.

A Catrice folyekony korrektoraert mentem a Rossmannba, de mivel az allvany ki volt fosztva, ennek a csomagolasa hasonlitott, meg a kezemen a fedese jonak tunt, igy ez jott velem haza. Kozel sem olyan jo mint a Catrice, de egynek elment, ujravenni nem hinnem hogy fogom.

cshrs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Fannychan

2017. augusztus 11.

Hát, ez sok minden csak nem camouflage. Ha nagyon gyengék a szemem alatti karikák, akkor valamennyire elfedi őket, viszont vizsgaidőszakban, amikor alig alszom, nem segít semmit. Sajnos keresnem kell majd egy új korrektort.

Fannychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

kalmaniki

2017. július 6.

A szemem alatti sötét karikák elfedésére vettem, de sajnos nem igazán válik be erre a célra. A Nude színben vettem meg, az árnyalata teljesen jó, viszont gyengén fed, rétegezni meg nem lehet úgy, hogy szép is legyen. Elhasználgatom, de nem veszem újra.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

saci1995

2017. június 21.

Már régóta vadászom egy jó korrektorra, ami nem sötétebb a bőrömnél és elfedi a karikáimat is. Ez a korrektor ilyen, és még az ára is jó. Nem voltak vele nagy problémáim. Én mindig az ujjammal vittem fel. De nem venném újra.

saci1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Hopi

2017. június 15.

Hát hát... korábban nem igazan korrektoroztam, de a szemem alatti sötét karikákra (hello hofeher bor :) ) nem elég az alapozó, szóval mondom tegyünk egy próbát. Azt ígérte, hogy full coverage, gondoltam ez kell nekem.
Hat... elég világos maga a szín, őszintén szólva kissé túlságosan is, de szerencsére szemüveges vagyok és így nem olyan feltűnő, hogy a szemem körül túl világos vagyok. Lehet, hogy a sötétebb árnyalat jobb lett volna, de sebaj.
Nagyon tartós, jó szemhely alap, de a szem alatti karikákkal... hat... a sötétségét halványítja de nem szünteti meg, pedig a full coverage jelzős termeknél azt várná az ember. Ráadásul hajlamos (minden alkalommal) beleülni az apró kis ráncokba. Több réteggel próbálkozni pedig nem érdemes mert olyan természetellenes lesz, hogy inkább jobb lemosni és újra nekiállni.
Első korrektornak elmegy, de nem fogom újra venni.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Első korrektornak elmegy, de nem fogom újra venni.

FruzsiLiptak

2017. június 15.

Jól fed, elég világos a bőrömhöz. Nem egy rossz korrektor de nem is a legjobb.

FruzsiLiptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Jól fed, elég világos a bőrömhöz. Nem egy rossz korrektor de nem is a legjobb.

boglarcara

2017. június 10.

Nem gondoltam volna, hogy találok ilyen jó áron olyan korrektort ami elég világos hozzám és jó a fedése... de ez olyan :D ha kifogy újraveszem, nincs szükségem rá hogy újakat próbálgassak jobb reményében, mert ez felülmúlta a várakozásaimat.

boglarcara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

babee28

2017. május 30.

A színe miatt vettem meg, illik a bőrömhöz, de a minőséggel nem vagyok elégedett. Nehéz elkenni, látszódnak a ráncok.

babee28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.