KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   945 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Hosszan tartó, erősen pigmentált folyékony korrektor, mely elrejti a szem alatti karikákat és a bőr egyenetlenségeit.

2 árnyalatban elérhető

-10 % Essence Camouflage Full Coverage Korrektor
Ár: 800ft postával , Eladó: kincsö
Állapot: 1szer pròbált, Helyszín: Nėmetország, fizetés: Csak posta,fizetės CSAK PayPal
Krémmánia Kedvencek a -től
Nicool89

2017. május 25.

Amikor kijött azonnal megvettem, épp most fogyott el. Nem mondanám, hogy rossz termek, de el nem vagyok tőle ájulva. 3/5 pontot adnék a fedesere, a camouflage catrice ettől sokkal sokkal jobb. A másik ami nagyon zavart az aplikacioja, kb 100x kellett bele martogatni mire elegendő termeket az arcomra kentem. Keveset vett fel az ecsete nagyon. Ujra biztos nem veszem ettől van sokkal jobb es probalgatok uj dolgokat szívesen.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

v.alexandra27

2017. május 10.

Szerintem nagyon jó korrektor, szerintem hasonlít a Catrice Camouflage-hoz. A nagyon piros pattanás utáni foltjaimat nem tünteti el teljesen, de összességében szép végeredményt ad, szépen fel lehet vinni. Én mindig teszek rá púdert, úgy tartós is :)

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

amandavampiire

2017. május 9.

Ez pont az a közepes helyen van. Nem rossz ár-érték arányban, de nem is jó. Nagyon kellett egy korrektor és amit akartam, az nem volt, szóval elhoztam ezt, és tűrhető. Egyáltalán nem full coverage, viszont nem lesz cakey. Nem hiszem, hogy újravevős.

amandavampiire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2017. április 20.

Én személy szerint szeretem az essence-es termékeket, és kísérletezni is szeretek. Megvettem, gondolván, hogy ez is ugyan olyan lesz, mint a stay all day, csak másik csomagolás. Ez igazából jobban fed így elsőre, és teljesen más az applikátora. A textúráját nézve szerintem sűrűbb. Nekem tetszik. Catrice alapozóval gyönyörű. Csak ajánlani tudom. :) És az ára is nagyon jó.
Persze, kell fixálni, anélkül nem ér semmit.

csillamunikornishercegno2003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 20.

Persze, kell fixálni, anélkül nem ér semmit.

vándor

2017. április 18.

Szem alatti karikákra vettem, és jól tettem, hogy nem számítottam többre, mert a pattanásokat nem tudja rendesen befedni, valahogy nem ragad eléggé. A szem alatti karikákra viszont egész jól bevált, ha nagyon rossz a helyzet, akkor lehet rétegezni is, nem gyűlik meg a kisebb ráncokban, és nem folyik el, viszont mindenképpen kell a púderes fixálás. Világos bőrűek biztosan megtalálják a nekik megfelelő színt, viszont a sötétebb árnyalatok hiányoznak a palettáról.

vándor
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Buttercupcosplay

2017. április 15.

Nagyon jól fed az árához képest, de hosszú használat után lejön, ha nem fixálom púderrel. Úgy viszont tökéletesen működik, főleg szem alá.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. április 11.

Szuper lenne, viszont a tartósság...
Rövid időre nagyon szépen fed, viszont 6-7 óra alatt nyom nélkül eltűnik. De legalább nem foltosodik és gyűkik a kisebb ráncokba.
Állaga jó, könnyű kezelni, éa a színe is passzol a bőrömhöz, aminek nagyon örültem.

tfanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 11.

Szuper lenne, viszont a tartósság...

titinem

2017. április 4.

Szem alatti karikákra illetve piros orrtövemre bevált, de pattanásokra,hegekre nem.
Kevés nyx blot púderrel fixáltam,nekem így megmaradt, és nagyon természetes a hatás.

titinem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

vrekuu

2017. március 23.

Én a kiszerelése miatt vettem meg .. az ára is olcsó...fedése közepes de arra jó hogy a karikákat eltüntesse.. ☺

vrekuu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

KatalinKelemen

2017. március 20.

Úgy örültem, hogy végre találtam egy korrektort, ami passzol a hullafehér téli bőrszínemhez, de nem lettünk jóban. Szemkörnyékre nem jó, se primer fölé, se szemkörnyékápoló fölé, se magában. Hiába púderezem, viszonylag gyorsan összegyűlik a ráncocskákban. Sajnos bőrhibákra sem működik, mert megül a szárazabb részeken, és nagyon feltűnővé teszi őket. Az már csak hab a tortán, hogy a kis tubusban valahogy nyomás keletkezett, ami kinyitáskor pumpálja kifelé az applikátort egy jó nagy adag korrektor kíséretében.

KatalinKelemen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.