KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   945 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Hosszan tartó, erősen pigmentált folyékony korrektor, mely elrejti a szem alatti karikákat és a bőr egyenetlenségeit.

2 árnyalatban elérhető

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
-10 % Essence Camouflage Full Coverage Korrektor
Ár: 800ft postával , Eladó: kincsö
Állapot: 1szer pròbált, Helyszín: Nėmetország, fizetés: Csak posta,fizetės CSAK PayPal

aalexaa

2018. január 8.

Meglepődtem, hogy ennyire vegyesek róla a vélemények, nekem abszolút bevált. A Catrice Camouflage helyett kerestem valami mást, mert az annyira erősen illatosított volt, hogy folyton könnyezett tőle a szemem. Nekem bevált, jó a fedése, tartós, nem ül bele a ráncokba. Szeretem, újra is fogom venni.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

adra

2018. január 8.

Utazós kistáskámba kerestem gyorsan egy korrektort, . Állandóan pattanásos leányka révén a "FULL COVERAGE" szavak pavlovi reflexet váltottak ki belőlem és bevágtam a kosárba, ugráltam vele a pénztárhoz mint Piroska az erdőben. Aztán persze az első használat után világossá vált, hogy ez a szegény ember "teljes fedése" lehet, mert lényegében SEMMIT nem fed... nekem legalábbis.. Stay clear...

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Annaj02

2017. december 30.

Jó a fedése, könnyű eldolgozni (legalábbis szivaccsal) és elég tartós, DE a szem alatti ráncokban könnyen összegyűlik, ezért csak akkor, ha rövid időre megyek el valahova, illetve hétvégén szoktam használni.

Annaj02
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Marcsika0720

2017. december 16.

Drogériás viszonylatban elég jó kis korrektor. A legvilágosabb 05 ös ivory árnyalatban van meg ez tökéletes a szem alá korrektorozásra. Nem ül bele a ráncokba, elég tartós is, az ára is nagyon kedvező ráadásul sokáig elég. Viszont van ennél tartósabb korrektorom is de mivel hétköznap elég sokat ezt használom ezért 4* ot kap.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Enc

2017. december 16.

Nem egy woww-hatást nyújtó termék, de nem is rossz. Hétköznapokra elég tartós, elég pigmentált. A fedése közepes. Ár-érték arányban jó termék.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Kakao

2017. december 12.

Azért vettem meg mert nagy kiszerelésben kapható és gondoltam.... mi baj lehetne!! Nem tapasztaltam hűha hatást! Jó kis korrektor! Fedése közepes, tartósságát annyira nem teszteltem! Szerintem újra fogom venni!!!!!😀😊☺ 🌟🌟🌟🌟

Kakao
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

0bikbik0

2017. december 10.

Nekem a náthától piros orromra vált be legjobban :-)
Szem alá nem igazán, összegyűlik a ráncokban, nem elég folyós. Pigmentfoltokra túl sok. Piros pattanásaim ritkán vannak szerencsére, arra beválik, de amit most felfedeztem: az a nátha látható tüneteinek elkendőzése. Nem irritál, nem szárít.
Így viszonylag korlátozott a felhasználhatósága számomra.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 10.

Nekem a náthától piros orromra vált be legjobban :-)
Így viszonylag korlátozott a felhasználhatósága számomra.

zita.herkovics

2017. december 4.

Nekem ez most a BEST! Szemem alatt tökély, és szerencsére elfedi az apróbb és enyhén piros bőrhibáimat is. Többször vettem újra.

zita.herkovics
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

AnikoB

2017. október 16.

Nem vagyok tőle elájulva, de igazából nem rossz. Én korrektort szinte csak a szemem alatti karikákra használok, arra közepesen jó, az állagával semmi gondom. A színválaszték nem túl jó, a sötétebb árnyalat is kicsit világos nekem, pedig világos bőröm van.

AnikoB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

szabrina000

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 30.

Csak azért ezt vettem meg, mert az általam swatcholt korrektorok közül ez volt a legvilágosabb. Jó a fedése, és könnyű eldolgozni, de nagyon gyorsan szárad és iszonyatosan rondán oxidálódik (konkrétan sárga lesz).

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.