KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   945 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Hosszan tartó, erősen pigmentált folyékony korrektor, mely elrejti a szem alatti karikákat és a bőr egyenetlenségeit.

2 árnyalatban elérhető

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence Camouflage Full Coverage Korrektor (10 nude árnyalat)
Ár: 450 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: egy pici pötty hiányzik belőle:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zernusz

2018. május 22.

Az én bőrhibáimat nem tudja rendesen elfedni, ahhoz nagyon gyenge a fedése, ezért a szemem köré szoktam használni, de oda is csak akkor felel meg ha nagyon kipihent vagyok. De az én bőrömön egész jól fent marad, csak a mosolyráncocskákba ül be pár óra után.

zernusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

agicca

2018. május 21.

Számomra kicsit csalódás, beül a szem alatti ráncokba és a fedése is max. közepesnek mondható. (lehet én használom rosszul, nem vagyok egy sminkmester, de nekem nem hozta a várt eredményt.)

agicca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Candy21

2018. május 17.

Én bőrhibákra vettem, de nem olyan jó a fedése mint gondoltam olyan közepes. A tartóssága megfelelő a legvilágosabb árnyalat nekem pont jó. Az aplikátor viszont kevés terméket vesz fel egyszerre ezért építeni kell a fedést.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Dea

2018. május 11.

Update: Amióta kivettem belőle a stoppert(kis műanyag cucc) és többet viszek fel, azóta nagyon szeretem, továbbra sem tart túl jól,de így nagyobb mennyiségben már sokkal jobban fed, szerintem újravenném(nekem jobban bejött,mint a catrice,abban túl sok az illatanyag..) :)

Alapozó mellé biztos jó lehet, de én nem használok alapozót mindennap, és magában ez a korrektor nem elég erős az én karikáimhoz, emiatt nem venném meg újra, de nem mondom ettől függetlenül,hogy szörnyű, csak nem nekem való...

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

SimonO

2018. május 9.

Mintha a Catrice korrektorát akarnák másolni... tartósságban nem lehet csalódni, ha szem alatti használatól beszélünk. (sőt, lemosáskor sima vízzel érintkezve alig akart lejönni, de micellás vízzel gyorsan leszedhető.)
Egy éve használva sem akar elfogyni.
Jól eldolgozva nem ült a szem alá, de kicsit mintha szárító lenne a hatása.
Tudva, hogy ott van majdnem egy árban vele a Catrice camouflage korrektora és annál jobb pedig nincs drogériás viszonylatban... ha az nincs, jó, de amúgy lemarad a "testvére" mellett. Én inkább csak elfogadtam, mert sokáig nem volt kívánatban a másik korrektor, így megelégedtem ezzel is.

SimonO
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Egy éve használva sem akar elfogyni.
Jól eldolgozva nem ült a szem alá, de kicsit mintha szárító lenne a hatása.

Kuro

2018. május 6.

2018. 05.06. Update: Nagyon lassan fogy, pedig minden nap használom. A fedésével annyit változott a véleményem, hogy már szebb a bőröm, és a maradék hibát tökéletesen elfedi, azonban vékony rétegben kell feltenni, mert pár óra elteltével púderes lesz, és nagyon elüthet az alapozó állagától. Illetve szem alá mindenféle primer, vagy krém nélkül nem ajánlom, mert megül a pici, mimikai ráncokban, és csúnya hatást kelt. Maradok ennél az alapozónál, mert színre, és mindenre tökéletes, ha ezeket az apró dolgokat kikerülöm ~ max keresek valami más a sötét karikáimra.

2018. január 20. Szerencse, hogy nem hallgattam az itteni negatív véleményekre ~ ritka esetek egyike.
Nekem nagyon bejön, lassan 2 hónapja használom, igaz, nem minden nap, de még rengeteg van benne.
Könnyű eloszlatni, a fedése nekem tökéletes, közepes mértékű bőrhibákat simán eltakar, alapozóval együtt pedig az erősebb pattanásokat, sebeket, stb. is.
Tartósságra annyit tudok mondani, hogy 6 órát simán kibír, talán még 8-at is, némi frissítéssel.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

ilonikaa

2018. április 28.

A pozitív javaslatoknak köszönhetően vettem meg. Első pár használat után nagyon tetszik! Jól fed és tartós is! Végre egy korrektor ami igazodik a fehér bőrömhöz és nem lesz rajtam sárga!! :)

ilonikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

jvivi

2018. április 16.

Nekem igazán tetszik. Nincs mű hatása, gyorsan szárad és tartós, számomra kellőképp fed az alapozó mellett.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

random

2018. április 1.

hááááát :D végre egy korrektor, ami elég világos ahhoz, hogy kiemelőként használhassam. ráadásul mindkét árnyalata elég világos :D kár, hogy pont olyat kerestem, ami megegyezik a bőrszínemmel... viszont állagra nagyon jó! szivaccsal és ujjal is nagyon szépen eldolgozható, és nem gyűrődik össze (igaz, én lepúderezem egy kicsit). így viszonylag tartós is, kibír egy egész napot, és egy kis igazítással egy egész éjszakát is. Az egyetlen ok, amiért nem fogom újravenni, az az, hogy a márka camouflage 2in1 alapozója is úgyanígy bevált nekem erre a célra, és mivel abban jóval több van, inkább azt venném meg. de ez egy jó kis cucc :D

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

maja54

2018. március 30.

Szem alatti karikákra használom, azokat jól fedi. Sajnos a pirossággal már nem küzd meg.

maja54
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.