KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   945 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Hosszan tartó, erősen pigmentált folyékony korrektor, mely elrejti a szem alatti karikákat és a bőr egyenetlenségeit.

2 árnyalatban elérhető

-10 % Essence Camouflage Full Coverage Korrektor
Ár: 800ft postával , Eladó: kincsö
Állapot: 1szer pròbált, Helyszín: Nėmetország, fizetés: Csak posta,fizetės CSAK PayPal

kalmaniki

2017. július 6.

A szemem alatti sötét karikák elfedésére vettem, de sajnos nem igazán válik be erre a célra. A Nude színben vettem meg, az árnyalata teljesen jó, viszont gyengén fed, rétegezni meg nem lehet úgy, hogy szép is legyen. Elhasználgatom, de nem veszem újra.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

saci1995

2017. június 21.

Már régóta vadászom egy jó korrektorra, ami nem sötétebb a bőrömnél és elfedi a karikáimat is. Ez a korrektor ilyen, és még az ára is jó. Nem voltak vele nagy problémáim. Én mindig az ujjammal vittem fel. De nem venném újra.

saci1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Hopi

2017. június 15.

Hát hát... korábban nem igazan korrektoroztam, de a szemem alatti sötét karikákra (hello hofeher bor :) ) nem elég az alapozó, szóval mondom tegyünk egy próbát. Azt ígérte, hogy full coverage, gondoltam ez kell nekem.
Hat... elég világos maga a szín, őszintén szólva kissé túlságosan is, de szerencsére szemüveges vagyok és így nem olyan feltűnő, hogy a szemem körül túl világos vagyok. Lehet, hogy a sötétebb árnyalat jobb lett volna, de sebaj.
Nagyon tartós, jó szemhely alap, de a szem alatti karikákkal... hat... a sötétségét halványítja de nem szünteti meg, pedig a full coverage jelzős termeknél azt várná az ember. Ráadásul hajlamos (minden alkalommal) beleülni az apró kis ráncokba. Több réteggel próbálkozni pedig nem érdemes mert olyan természetellenes lesz, hogy inkább jobb lemosni és újra nekiállni.
Első korrektornak elmegy, de nem fogom újra venni.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Első korrektornak elmegy, de nem fogom újra venni.

FruzsiLiptak

2017. június 15.

Jól fed, elég világos a bőrömhöz. Nem egy rossz korrektor de nem is a legjobb.

FruzsiLiptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Jól fed, elég világos a bőrömhöz. Nem egy rossz korrektor de nem is a legjobb.

boglarcara

2017. június 10.

Nem gondoltam volna, hogy találok ilyen jó áron olyan korrektort ami elég világos hozzám és jó a fedése... de ez olyan :D ha kifogy újraveszem, nincs szükségem rá hogy újakat próbálgassak jobb reményében, mert ez felülmúlta a várakozásaimat.

boglarcara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

babee28

2017. május 30.

A színe miatt vettem meg, illik a bőrömhöz, de a minőséggel nem vagyok elégedett. Nehéz elkenni, látszódnak a ráncok.

babee28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

CoolLittleFox

2017. május 30.

A szem alatti karikákat szépen elfedi, a bőrhibákat nem annyira, de alapozóval jól szuperál. Szerintem nincs baj az eldolgozhatóságával, ha igyekszünk.

CoolLittleFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

jonasmarcsi

2017. május 28.

Tényleg elég erős a fedése, bár bőrhibákra nem próbáltam, csak szem alá. Viszont nagyon nehéz eldolgozni, szivaccsal és ecsettel is próbáltam. Nekem túl sűrű az állaga, jobban szeretem az olyan krémes korrektorokat, mint pl. a Maybelline Fit Me.

jonasmarcsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Nicool89

2017. május 25.

Amikor kijött azonnal megvettem, épp most fogyott el. Nem mondanám, hogy rossz termek, de el nem vagyok tőle ájulva. 3/5 pontot adnék a fedesere, a camouflage catrice ettől sokkal sokkal jobb. A másik ami nagyon zavart az aplikacioja, kb 100x kellett bele martogatni mire elegendő termeket az arcomra kentem. Keveset vett fel az ecsete nagyon. Ujra biztos nem veszem ettől van sokkal jobb es probalgatok uj dolgokat szívesen.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

v.alexandra27

2017. május 10.

Szerintem nagyon jó korrektor, szerintem hasonlít a Catrice Camouflage-hoz. A nagyon piros pattanás utáni foltjaimat nem tünteti el teljesen, de összességében szép végeredményt ad, szépen fel lehet vinni. Én mindig teszek rá púdert, úgy tartós is :)

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.