KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2015. április 13.

20 ragyogó szín, használható önmagában és különböző árnyalatokat együtt mixelve szájra, szemre, körömre.

Essence Colour Arts Pigments 05 Star Dust
Ár: 300 Ft , Eladó: Matilda
Állapot: csak kipróbálva volt, Helyszín: Sopron, Veszprém, fizetés: banki utalás, posta vagy akár személyes átvétel
 Essence Colour Arts Pigments 04 Broadway Starlet
Ár: 300 Ft , Eladó: Matilda
Anheszenamon

2015. december 25.

Itt vettem KM-en 12 db gyönyörű színben. Abszolút megéri az árát, meseszépek a színek, hihetetlenül pigmentáltak, elég csak épp beleérinteni az ecsetet. Karácsonyra gyönyörű csillámos sötétkék füstös sminket készítettem vele. Azt el kell ismerni, hogy nem rohanós reggelekre valók a pigmentek, de csodás alkalmi smink készíthető velük. Szerintem egy életen át ki fognak nálam tartani, mert rengeteg van egy-egy kis tégelyben.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Loona

2015. november 16.

Nem használok pigmenteket (őszintén szólva szerintem nem is hallottam smink témában pigmentekről addig, amíg ezeket meg nem láttam XD ), nem szoktam kifesteni a szemem, de annyira megtetszettek ezek a kis üvegcsék, benne a csillogó, univerzális, kreatív célokra látszólag abszolút jól használható, színes porokkal, amikor kiárusításon megláttam őket, és olyan baráti volt az áruk (150 forint talán), hogy 6-7 színt is megvettem, "valamire csak elhasználom majd"-jelmondattal. Végül akrilfestékhez keverve, festésre használtam őket, es erre teljesen jó volt a pigmentáltságuk - sőt, meglepett, mennyire intenzív, élénk színük lett színtelen festékkel elkeverve. Nagyon megszerettem őket, és örülök, hogy így betáraztam belőlük, ha lehetne még kapni, szerintem teljes áron is beneveznék egy-két olyan színre, amit nem sikerült kiárusításon megkaparintani.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

hime0033

2015. november 12.

Nekem a pure love meg valami arany színű van meg, én nagyon szeretem mindkettőt. Szememre használom őket, de highlighterként is működnek ha óvatosan bánik vele az ember lánya :) Elég nagy a mennyiség is, leárazva pedig pláne megérte, sajnálom, hogy már nincs :(

hime0033
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 12.

Matilda

2015. szeptember 10.

Nekem is két szín van meg, egy ezüst és egy babarózsaszín. Viszonylag elégedett vagyok velük, de lehetnének kicsit jobban pigmentáltak. A csomagolása amúgy nagyon praktikus, könnyű használni. Pár szár forintért vettem, annyit megért.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

LyliaLinda

2015. szeptember 10.

Két árnyalat van meg, a Dory in love és a Safety first. Az elsőt nedvesen szoktam használni, gyönyörű tusvonalat lehet húzni vele. A másodikat pedig pirosítónak használom, hihetetlenül szép. Sajnálom, hogy már nem gyártják, beszereztem volna még néhány árnyalatot belőle.

LyliaLinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

ariiratku

2015. március 27.

Nekem egy narancsos szín van meg és nagyon szeretem :)

ariiratku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 27.

Nekem egy narancsos szín van meg és nagyon szeretem :)

Tildi

2015. január 11.

Sziasztok Csajok!

Imádom ezt a pigmentet!!!
Nagyon-nagyon szeretném megszerezni a 11-es cotton candy árnyalatot.
Esetleg ha van valakinek eladó akkor írjon. Köszönöm :)

Tildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

Sziasztok Csajok!

Imádom ezt a pigmentet!!!
Nagyon-nagyon szeretném megszerezni a 11-es cotton candy árnyalatot.
Esetleg ha van valakinek eladó akkor írjon. Köszönöm :)

tatdi

2015. január 6.

A 11-es cotton candy árnyalat van meg. Szeretem, de nem szoktam túl sokat önmagába használni mert nekem ez már erős. Keverni viszont sokszor szoktam más színnel és gyönyörű színek szoktak születni. Megéri az árát teljesen. Egy rossz pont hogy sztem nem túl praktikus a tartója.

tatdi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

csipita

2014. december 11.

Sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Azt hittem, csak átcsomagolják, vagy felújítják, de szomorúan tapasztaltam, hogy az új állványon már egyáltalán nincs. :-(
Nekem egy rózsaszínű van, Pure Love. Önmagában és szemfestékre rétegezve is nagyon jól használható. Remélem, rájönnek, hogy hiányzik a készletből!

csipita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

kriszboc

2014. augusztus 1.

15-öst használom, leértékelve vettem kb. 200 ft-ért, nagyon szépen kiemeli a szemeimet, másra eddig nem használtam, de biztos újravenném.

kriszboc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.