Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Sminkek szájra

A lágy ajakrúzs textúra intenzitása növelhető a felvitt rétegekkel, finom, de akár merész megjelenés is elérhető.

12 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint/csere is , Eladó: Erina
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Zala, fizetés: postán maradó
Ár: 500 , Eladó: olahnemese
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán vagy utalást követően postázom
Hoagirl

2019. február 20.

A 11-es Créme Brülée árnyalattal állított haza meglepetés gyanánt az Emberem, hát a meglepi része az sikerült, annyit mondok... Van egy rossz tulajdonságom, sajnálatos módon minden belső rezdülésem kiül az arcomra, hiába próbálok uralkodni a vonásaimon, az esetek többségében nem sikerül abszolválni a dolgot. Ez az árnyalat konkrétan egy átmulatott, átbarnasörözött és átjégerezett éjszaka utáni öhm hogy is mondjam... fajanszot meggyalázó produktumra emlékeztet... na most ennek felismerése után, a szemeim tányér nagyságúra nyíltak, kb. mint egy manga figura úgy nézhettem ki... Természetesen megköszöntem- elvégre mégsem farkasok neveltek, és Dr. Sille István: Illem, etikett, protokoll könyvét is olvastam- az alakításom nem volt túl hiteles és Ember azonnal levágta hogy ez bizony nem volt túl jó vétel. Megkérdeztem tőle hogy ugyan mégis mikor látott rajtam ilyen színt, mert hogy még a párhuzamos univerzumokban SEM, az tuti!!!! Nah mindegy, pihentettem a dolgot kicsit, este viccesen mondtam hogy akkor én most kivonulok és felapplikálom a rúzst, amilyen béna vagyok én, és amilyen mázlista ő, tuti még jól is fog állni. Persze mindezt szarkazmustól csöpögő hanggal. Gondolom ebből már lehet sejteni, hogy TERMÉSZETESEN jól áll ez a szín, és TERMÉSZETESEN azóta lerobbantani sem lehet rólam, szóval csúfos vereséget szenvedtem úgy kb. mindentől és mindenkitől. Teljesen egyezik a szám színével, csak egy kicsit fényesebb és feldobja az eredeti színt. Az állaga csodás, imádom, az illata szuper, tényleg Créme Brülée-s, és ráadásként még ápolja is az ajkaimat, szóval mea culpa, hamuszórás fejre, meg ilyenek... Azt mondjuk elég nehéz feldolgoznom hogy olybá tűnik f0s színű szám van, de most már minden mindegy... :D

Hoagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Heine

2019. január 29.

Utóbbi időben pöttyet ráálltam a koreai sminkvideókra (tökéletes bőr, fénylő ajkak, minimál szemsmink), és ebayen keresgéltem tinted lip balmokat, amik kielégítik a "finoman színezett, puha, csókolnivaló baba" hatást, amit a sminkes hölgyek mutatnak. Végül ennél a rúzscsaládnál kötöttem ki, mert ez töredékáron hozza ugyanazt, amit a koreai gloss bar termékek. Nagyon finom, visszafogott fénye és enyhe színe van, meglepően jól ápol. Nem bánom, ha újra kell kenni, nagyon kis cuki csomagolása van, és finom az illata. Nekem sokkal jobban tetszik ez a hatás, mint a Kylie Jenner-féle óriási, matt pontyajkak.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

nyiffi

2019. január 27.

06-os árnyalatban van meg és már a megvételkor azon gondolkodtam, hogy egyből kettőt szerzek be, mert isteni a színe. Többen írtátok, hogy nem rúzs jellegű, inkább színes ajakápoló, ebben sok igazság van, de szerintem a halvány ajkakat prímán színezi. Ha lehetne 10 csillagot adni, annyit adnék. Szinte nem merem használni, nehogy elfogyjon. Gyönyörű árnyalata van, szép fényes. Nagyon féltem attól, hogy hamar lekopik, ahogy itt előttem írtátok, de én nem tapasztaltam ilyesmit. Evés-ivás után látom, hogy ismét kéne felvinni, de különben 4-5 órát simán kibír nálam. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

nyiffi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Törpy

2019. január 11.

Leggyakrabban hasznalt ruzsom a szaladgalos napokon. 10-es arnyalatban van meg es imadom!

Törpy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Yeliz

2019. január 9.

A 7-es színt kaptam ajándékba. Magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna, de azóta is szívesen nyúlok érte napközben. Kellemes az állaga, könnyen el lehet kenni, akár tükör nélkül is. Sajnos a tartóssága nem túl nagy, de a szín kárpótol érte.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Veronika1

2019. január 4.

Nem igazán tartós. Ahogy a neve is mutatja fényes hatást eredményez az ajkakon.

Veronika1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Nem igazán tartós. Ahogy a neve is mutatja fényes hatást eredményez az ajkakon.

Anett44

2018. december 28.

A színek szépek és az illatuk is szuper. Inkább ajakbalzsamnak mondanám, mint ajakrúzsnak. Nem tartós, de nem szárítja a számat.

Anett44
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 28.

Ophelia

2018. december 22.

A 7-es árnyalatot kaptam ajándékba, rózsaszínes-pirosas szín, alapvetően nem választottam volna, de megtetszett magamon. :D Valóban nagyon fényes, inkább szájfény hatású. Sajnos a tartósságában is megmutatkozik, lényegében semeddig nem tart, evés-ivás nélkül is pikkpakk lekopott, de nem csúnyán. Az illata kellemes, sőt az íze is édeskés. Jópofa, még hidratál is valamennyire.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

birokitti

2018. november 15.

479 Ft körül vannak most a Rossmannban egyes árnyalatok, úgyhogy én is beszereztem 05 Spicy latte színben - nagyon szép barnás kávés szín, szőke hajhoz és fehér bőrhöz szerintem nagyon jól áll. Építeni lehet minimálisan, de egy fényes, ajakbalzsamszerű finise van, ami nagyon hamar kopik. Viszont kényelmes viselni, akármikor újrakenhető akár tükör nélkül is, és jó az illata.

birokitti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

silver

2018. október 12.

Update: úgy látom, ki fogják vonni ezt a termékcsaládot, vagy legalábbis néhány árnyalatot :(

Ezek a rúzsok nagyon emlékeztetnek a Catrice rég kivont Ultimate Shine Gel Lip Colour (vagy valami hasonló) rúzsaira. Könnyed formula, szuperül hidratál, vizes fény, nagyon kényelmes viselni, az íze is kellemes. Valamennyire lehet építgetni, de ne számítsatok extrém pigmentált színekre.

Jó pár árnyalatot beszereztem, ami a rúzsokat illeti, ez a fajta formula az örök kedvencem, nagyon elégedett vagyok vele.

- 01 polished stone: A legvilágosabb szín, szürkés árnyalat, és az egyetlen, amire azt mondom, hogy inkább ne, mert nagyon sápaszt. Az essence honlapján már nincs is fent.
- 04 fudgesicle: Világos taupe/barna, nagyon jól tud kinézni, épp, hogy egy leheletnyivel több színt ad annál, mintha csak egy ajakápolót kentem volna fel.
- 05 spicy latte: Egyértelműen barna szín, az egyik kedvencem.
- 10 rosey glitz: Ugyanaz a koncepció, rózsásabb tónusban.
- 11 crème brûlée: Ez! Ez a kedvencem. "My lips but better" szín, napi rendszerességgel használom. Valahol félúton van a spicy latte és a rosey glitz között.
- 12 behind the scenes: Kicsit intenzívebb bogyós szín.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

- 05 spicy latte: Egyértelműen barna szín, az egyik kedvencem.
- 10 rosey glitz: Ugyanaz a koncepció, rózsásabb tónusban.
- 12 behind the scenes: Kicsit intenzívebb bogyós szín.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 28 Lake / CI 45410, Iron Oxides
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).