KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Sminkek szájra

A lágy ajakrúzs textúra intenzitása növelhető a felvitt rétegekkel, finom, de akár merész megjelenés is elérhető.

12 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint/csere is , Eladó: Erina
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Zala, fizetés: postán maradó
Ár: 500.- , Eladó: fagas
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

birokitti

2018. november 15.

479 Ft körül vannak most a Rossmannban egyes árnyalatok, úgyhogy én is beszereztem 05 Spicy latte színben - nagyon szép barnás kávés szín, szőke hajhoz és fehér bőrhöz szerintem nagyon jól áll. Építeni lehet minimálisan, de egy fényes, ajakbalzsamszerű finise van, ami nagyon hamar kopik. Viszont kényelmes viselni, akármikor újrakenhető akár tükör nélkül is, és jó az illata.

birokitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

silver

2018. október 12.

Update: úgy látom, ki fogják vonni ezt a termékcsaládot, vagy legalábbis néhány árnyalatot :(

Ezek a rúzsok nagyon emlékeztetnek a Catrice rég kivont Ultimate Shine Gel Lip Colour (vagy valami hasonló) rúzsaira. Könnyed formula, szuperül hidratál, vizes fény, nagyon kényelmes viselni, az íze is kellemes. Valamennyire lehet építgetni, de ne számítsatok extrém pigmentált színekre.

Jó pár árnyalatot beszereztem, ami a rúzsokat illeti, ez a fajta formula az örök kedvencem, nagyon elégedett vagyok vele.

- 01 polished stone: A legvilágosabb szín, szürkés árnyalat, és az egyetlen, amire azt mondom, hogy inkább ne, mert nagyon sápaszt. Az essence honlapján már nincs is fent.
- 04 fudgesicle: Világos taupe/barna, nagyon jól tud kinézni, épp, hogy egy leheletnyivel több színt ad annál, mintha csak egy ajakápolót kentem volna fel.
- 05 spicy latte: Egyértelműen barna szín, az egyik kedvencem.
- 10 rosey glitz: Ugyanaz a koncepció, rózsásabb tónusban.
- 11 crème brûlée: Ez! Ez a kedvencem. "My lips but better" szín, napi rendszerességgel használom. Valahol félúton van a spicy latte és a rosey glitz között.
- 12 behind the scenes: Kicsit intenzívebb bogyós szín.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

- 05 spicy latte: Egyértelműen barna szín, az egyik kedvencem.
- 10 rosey glitz: Ugyanaz a koncepció, rózsásabb tónusban.
- 12 behind the scenes: Kicsit intenzívebb bogyós szín.

brethalia

2018. szeptember 11.

Próba-szerencse alapon vettem meg, alapvetően szkeptikus vagyok a párszáz forintos, drogériás rúzsokkal szemben, de nagyon pozitívan csalódtam benne! :)

Nem túl tartós, de nem is tűnik el már attól, hogy beszél az ember pár mondatot. Rétegezhető, nagyon szép fénye van.
A 07-es árnyalat van meg nekem, végre egy szolid, de mégis élénk, vidám rózsaszín szín. :)
(És bár nem valódi szempont, de a tokja is tetszik, aranyos. :) )

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

(És bár nem valódi szempont, de a tokja is tetszik, aranyos. :) )

Sundelion33

2018. szeptember 8.

Ez egy nagyon aranyos kis rúzs :) Inkább mondanám fényes és színezett ajakápolónak, mert nem túl tartós, de nagyon kellemes viselet. Finom cukorkás illata és íze van :) Nekem a 06-os strawberry popsicle árnyalat van meg, nagyon tetszik, rózsaszínes-pirosas, hétköznapokra tökéletes.

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

birdie

2018. július 19.

Ez egy édes kis semmiség. Könnyű formula, nyárra elmegy. Nem tartós, de a színe miatt ezt elnézem. Viszont. Nem tudom, hogy csak az enyém hibás (rosy glitz árnyalat) vagy ez ilyen, de kis, kemény darabkák vannak a rúzsban. nem idegen anyag, hanem mintha a pigment por (vagy darabka) nem lenne rendesen elkeverve. Kiáll, már-már sérti a szám, amikor használom. Ki szoktam piszkálni, de akkor meg lyukacsos lesz a felület. Én még ilyet nem láttam.... A teszter nem volt ilyen.... Na, mindegy. Meglátom, hogy meddig lesz türelmem kipiszkálni belőle a darabokat....vagy meddig fog így tartani....

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Candy21

2018. június 26.

Nagyon tetszik ez a rúzs kellemes csalódás lett számomra.A szájfény és a rúzs között van félúton már régen keresek ilyet. Elég jól pigmentált szép a finishe nahyon krémes az állaga, kényelmes viselet. Nekem egy barnás nude árnyalat van meg nagy a színválaszták. Az egyetlán hátránya a tartóssága ami kb 1ó, de mivel elég olcsó el lehet ettől tekinteni.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

sarahL

2018. június 14.

Juhuu! Engem is a kivont catrice rúzsokra emlékeztet, amit imádtam, és azóta keresek hasonlókat... Nagyon örültem neki.:) Nem extra tartós, de kellően hidratál, szépek a színei, elégedett vagyok vele;)

sarahL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

széva

2018. április 26.

Igen ezt keresem már egy ideje ...pont a catrices pirosom miatt ,azt nagyon szerettem. SILVER NEKED köszönhetem :-) Amit még nem írtam nagyon jó illata van ... olyan csokis :-)

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Jelizz

2018. április 13.

Nekem egy nagyon pink vagy ciklamen szinu van meg, fenyes ruzs egy picit matt is, eleg tartos par orat kibir,nagyon fog szpval minden olyan lesz ami a szamhoz er😃 Jo essence minoseg, es olcso.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 28 Lake / CI 45410, Iron Oxides
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!