KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 13.

Mélyfekete, ultratartós vízálló szemhéjtus.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annajeney

2017. október 24.

Best ever ! Vettem már drágábbat is, de egyik sem volt jobb. <3

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Best ever ! Vettem már drágábbat is, de egyik sem volt jobb. <3

Jelizz

2017. október 1.

kar hofy nagy a kupakja es hogy ilyen aplikaroros a megoldasa de egesz jo tartos a legtobb tushoz kepest, es hamar szarad. Viszont kicsit furcsa ha rajtam van... erzem h van valami a szemhejamon. de nen dobom ki. viszont van ennel jobb is!

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

mimi99

2017. augusztus 30.

300 Ft körül vettem akciósan, ennyi pénzt mindenképpen megér., az eredeti árát már nem feltétlenül. Nem lehet vele precízen dolgozni, túl sok festék van egyszerre az ecseten. Ettől függetlenül az általam eddig használt tusok közül messze ez a legjobb. Tartósnak nem igen mondanám, hamar lekopik, újjal is simán le lehet törölni. Nálam ez 4*

mimi99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Evelin123

2017. augusztus 28.

Update: Időközben megbarátkoztunk. Továbbra sem szeretem, hogy az ecsetjével nem lehet nagyon vékony vonalat húzni, emiatt nem is veszem újra, de szép a színe és mostanában tartósabb, bár továbbra sem vízálló. A szagát megszoktam, már nem is érzem. Legyen 3*.
Nem tudom igaz-e, hogy már nem gyártják, de ha igen, még szerencse, hogy nem vált a kedvencemmé..

Én nem vagyok vele annyira elégedett. Az ecsetjével nem lehet vékony vonalat húzni így a tusvonal vége nem lesz olyan szép. A szemhéjam többi részére sem tudom vékony vonalban felvinni, ami baj, mert nem minden nap szeretnék extrém erős macska szemet. A másik pedig, hogy nagyon büdös, és rajtam nem annyira tartós és vízálló. 2 csillag, mert mellé használnom kell egy vékony ecsetes társát is a szép , szolidabb eredmény eléréséhez. Ha az ecsetje nem lenne ilyen vastag talán még szeretném is.

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 24.

Tényleg vízálló és tartós, de nem érdemes többször átmenni a már felkent tuson, mert elkezd repedezni és darabokban leesik. De egyébként sminkelmosóval alig bírom lemosni, nagyon ragaszkodik a szememhez.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 24.

Cycca

2017. február 14.

Az ecsetevével nem könnyű vékony vonalat húzni ezért levontam egy csillagot. Sajnos nekem égett tőle a szemhejam, így nekem nem vált be.

Cycca
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

loju

2017. január 31.

Update: THE BEST FOREVER! Hosszú évek óta használom és minden próbálkozásért kár volt a társaival, mert ennél nincs jobb!

Számomra ez a TÖKÉLETES tus! Könnyű felvinni, nagyon tartós és roppant jó árban van a társaihoz képest!

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Cinc

2017. január 2.

Már vagy ötödször veszem újra a terméket, mielőtt új külsőt kapott, már akkor is használtam. Én nagyon elégedett vagyok vele, gyorsan száraz, szép fekete és nem ragad fel a szemhéjamra. Egész nap tart, a nap végére már picit töredezik és hullik, de ez teljesen elhagyható.

Cinc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

paranoidcat

2017. január 2.

Egy tusfilcet használtam eddig, de legutóbb inkább ezt vettem meg. Nagyon tetszik, és tényleg nagyon tartós, szép, tömör fekete. Könnyű használni, gyorsan szárad, és nem kenődik fel a szemhéjamra. Szerintem maradok inkább ennél.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

orik

2016. november 15.

Az ecset nekem nagyon bejött, szép, egyenletes vonalat tudok vele húzni. A színe is szuper, pigmentált és nagyon tartós. Az állagával és a száradási idejével viszont én sem vagyok maradéktalanul elégedett: elég lassan szárad, és az előző szemhéjtusaimhoz képest jóval folyékonyabb, viszont ha megszárad, akkor egész nap bírja, alig lehet sminklemosóval is megszabadulni tőle. Ár-minőség arányban szerintem oké :)

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.