KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 13.

Mélyfekete, ultratartós vízálló szemhéjtus.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Evelin123

2017. május 26.

Én nem vagyok vele annyira elégedett. Az ecsetjével nem lehet vékony vonalat húzni így a tusvonal vége nem lesz olyan szép. A szemhéjam többi részére sem tudom vékony vonalban felvinni, ami baj, mert nem minden nap szeretnék extrém erős macska szemet. A másik pedig, hogy nagyon büdös, és rajtam nem annyira tartós és vízálló. 2 csillag, mert mellé használnom kell egy vékony ecsetes társát is a szép , szolidabb eredmény eléréséhez. Ha az ecsetje nem lenne ilyen vastag talán még szeretném is.

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 24.

Tényleg vízálló és tartós, de nem érdemes többször átmenni a már felkent tuson, mert elkezd repedezni és darabokban leesik. De egyébként sminkelmosóval alig bírom lemosni, nagyon ragaszkodik a szememhez.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 24.

Cycca

2017. február 14.

Az ecsetevével nem könnyű vékony vonalat húzni ezért levontam egy csillagot. Sajnos nekem égett tőle a szemhejam, így nekem nem vált be.

Cycca
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

loju

2017. január 31.

Update: THE BEST FOREVER! Hosszú évek óta használom és minden próbálkozásért kár volt a társaival, mert ennél nincs jobb!

Számomra ez a TÖKÉLETES tus! Könnyű felvinni, nagyon tartós és roppant jó árban van a társaihoz képest!

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Cinc

2017. január 2.

Már vagy ötödször veszem újra a terméket, mielőtt új külsőt kapott, már akkor is használtam. Én nagyon elégedett vagyok vele, gyorsan száraz, szép fekete és nem ragad fel a szemhéjamra. Egész nap tart, a nap végére már picit töredezik és hullik, de ez teljesen elhagyható.

Cinc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

paranoidcat

2017. január 2.

Egy tusfilcet használtam eddig, de legutóbb inkább ezt vettem meg. Nagyon tetszik, és tényleg nagyon tartós, szép, tömör fekete. Könnyű használni, gyorsan szárad, és nem kenődik fel a szemhéjamra. Szerintem maradok inkább ennél.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

orik

2016. november 15.

Az ecset nekem nagyon bejött, szép, egyenletes vonalat tudok vele húzni. A színe is szuper, pigmentált és nagyon tartós. Az állagával és a száradási idejével viszont én sem vagyok maradéktalanul elégedett: elég lassan szárad, és az előző szemhéjtusaimhoz képest jóval folyékonyabb, viszont ha megszárad, akkor egész nap bírja, alig lehet sminklemosóval is megszabadulni tőle. Ár-minőség arányban szerintem oké :)

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Viks

2016. november 13.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Az ecsete számomra borzalmas (de ez valószínűleg a saját bénaságomból adódik), viszont tusecsettel szépen fel tudom vinni. Szép fekete színe van, valóban vízálló, és ha megszáradt, akkor nem kenődik el. Amit viszont észrevettem, hogy egy pár óra után olyan, mintha eltűnne a szempillatöveknél, hiába használok szemhéjbázist, szemhéjpúdert. Szóval megmarad a tusvonal nagy része, de vissza kell töltögetnem egy idő után, hogy a szempillatőnél ne legyen hézagos...Szemfestéklemosóval elég könnyen eltávolítható. Az ára nem vészes számomra, viszont emiatt a kellemetlenség miatt maradok a három csillagnál.

Viks
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

HEva

2016. november 2.

Nem szerettem volna lehúzni az előző jó vélemények után, de nekem nagyon vizes ahogy felkenem. Kb. a 3. réteg után lesz egyenletes fekete vonal és a Sephora szemhéjtusomhoz képest ez nem is igazán fekete.
Lehet, hogy csak egy selejtes darabot fogtam ki, másnak legyen vele szerencséje.
(Egy darabig még rázogattam is, hogy tuti jól fogjon.)

HEva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

(Egy darabig még rázogattam is, hogy tuti jól fogjon.)

monikafleischer87

2016. október 26.

A legjobb szemhéjtusom. Este úgy kell levakarni. Pedig rejtett szemhéjam van. Tökéletes vékony vonalat tudok vele húzni. Nem ragad fel, nem kenődik, ott marad ahol kell lennie :)

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.