KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pomme, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Gyors és egyszerű eszköz a tökéletes tusvonal elkészítéséhez. Az extra-hosszú heggyel a pontos, precíz alkalmazás könnyedén elérhető.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. október 30.

Még próbálgatom de eddig tetszik. Tényleg nem mélyfekete de én úgyis szemceruzát használok alá. Eddig 4 csillag mivel könnyen kenődik de mindenképpen jövök majd updatelni :)

Update 2016 október 30

Jajj fúj..miért?? Gratulálok Essence hogy megteremtetted az átlátszó vizes tust. Nem tudom ez mi akart lenni de nagyon nem jött össze. Nem nem és nem. Még azt a 350 forintot is sajnálom érte :( 1csillag

Hannabeutygirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 30.

Update 2016 október 30

Funnyface

2016. október 29.

Valóban könnyen, gyorsan lehet vele egyenletes vonalat húzni. Az ecset hegyével nagyon vékony, de halványabb vonalat lehet húzni. Az ecset oldalával vastagabb, mélyebb fekete lesz a végeredmény. Minden vágyam egy hihetetlen módon pigmentált fekete tus, amin nem kell többször átmenni, hogy valóban feketének tűnjön. Ez a termék sajnos nem az. Nem vízálló, közepesen tartós. Más előnyei azonban vannak, az ecset, a reggeli rohanásban is könnyen lehet vele dolgozni, és ugyan úgy teljesít szemhéjpúder és szemceruza felett is. Nem nyúlok utána, de nem is mondtam le róla teljesen, eljöhet még az idő, hogy elhasználom.

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

b.jucy17

2016. április 2.

Kicsit jobbra szamitottam :) Ez a toll inkabb azoknak valo akik szeretik a termeszetesebb sminket. Nagyon halvany fekete szine van...valakinek jo lehet, de en a melyfekete tusvonalat szeretem.
Meg probalkozom vele, de annyira nem jott be.

Update:
Miutan kifogytam teljesen a regi tusombol rakenyszerultem erre..szerencsre. Ha egy kicsit hasznalja az ember akkor 'beindul' es szep fekete vonalat lehet vele huzni, az ecsetje is jo, habar a leghegye nem huz annyira fekete vonalat. Megiscsak tetszik :) 4 csillag

b.jucy17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Meg probalkozom vele, de annyira nem jott be.

Update:

Antioxidánsok: Tocopherol