Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, Módosítva: 2017. december 17.

Kategória:   Ecsetek

EnyediF

2019. február 12.

Nagyon szép eredményt lehet vele elérni, nem hullik a szála, nekem maximálisan bevált, ajánlom, ha valaki nem akar több ezer forintot költeni ecsetekre. Ár-érték arányban kiváló!

EnyediF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Alexia

2018. november 5.

Nagyon örültem, mikor végre egy olcsó márkánál is fellelhető lett egy ilyen satírozó ecset. :) Kicsit lazák a szálak, az újabb változatot jobban szeretem.

Alexia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

fodorgilda

2017. szeptember 23.

Nagyon szeretem, nekem megfelelt a szőr textúrája, elég puha, szépen lehet vele dolgozni. Megéri az árát!

fodorgilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

szappanbuborek

2017. július 8.

Szeretem nagyon, de szur es kemeny:( ennek ellenere tenyleg jo es szivesen hasznalom

szappanbuborek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Barbara92

2016. augusztus 30.

A legjobb ecsetem! Pedig van itthon sigma is, de ezt imádom. 2 eve megvan, gyönyörűen el lehet vele dolgozni a szemhejpudereket. Könnyű es kellemes a használata, csak ajanlani tudom!

Barbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Ygritte

2016. március 20.

Nekem picit szúrós, de szépen lehet vele satírozni

Ygritte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

Nekem picit szúrós, de szépen lehet vele satírozni

mmartina97

2016. január 28.

Kedvenc satírozó ecsetem! Nagyon szeretem mivel puha és rendesen el lehet vele dolgozni a festéket és az ára is baráti.

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

Koromfelho

2015. december 30.

Mindenki imadja ugyh elgondolkoztam nem e en fogtam ki hibasat.. Olyan mintha el lennenek egetve a szorei.. Kemeny es szur :(

Koromfelho
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

fannipanni

2015. december 22.

Kedvenc satírozó ecsetem! Nehezen tudtam annó beszerezni, mert mindenhol elfogyott. Egyedül az a problémám vele, hogy nagyon szúr.

fannipanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

Szixooo

2015. szeptember 4.

Az ara nem rossz, de a szalminosege mar hagy maga utan kivannivalot. Szerintem kisse durvara, szurosra sikeredett peldany. Ha mar nincs tiszta ecset, akkor szoktam bevetni - szoval nalam o tartalekos.

Szixooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.