KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2017. július 10.

"Szín és forma! A szemöldök géllel tökéletesen töltheted ki és kihangsúlyozhatod a szemöldöködet. kellemes textúrája, természetes hatást eredményez."

Ár: Megegyezés szerint. , Eladó: fanni1125
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Makó, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel lehetséges
Ár: 800 , Eladó: Rocks666
Állapot: ecsettel párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BergerZsofia

2017. augusztus 13.

Eléggé meglep, hogy ez a termék 2.5 csillagra van értékelve, nagyon örülök, hogy nem néztem fel az oldalra, mielőtt megvettem. Nekem tökéletesen bevált. A bőrt nem fogja meg, de aki alakítani akar a szemöldökformáján, az miért nem ceruzával próbálkozik? Én kitöltésre használom ferde fejű ecsettel, tökéletes, sokáig elég lesz, nap végéig kitart, ár-érték arányban tökéletes. Imádom az essence-t. (Teszem hozzá, az én termékem csomagolása új, más, mint a képen, így úgy sejtem a formuláján is változtattak.)

BergerZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

lexas47

2017. július 16.

Nekem jól működik. Tény és való, nem egy erős termékről beszélünk, de a természetes, nem túlszedett szemöldök formázására tökéletesen alkalmas.

lexas47
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Givett96

2017. július 14.

Egyszerűen nem értem a használatát , kemény ...az ecset alig akarja felvenni az anyagot . A pigmentáltságáról meg nem is beszélve ...:(
Egyenlőre 1 csillag ..., még tesztelgetem.

Givett96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 14.

Egyenlőre 1 csillag ..., még tesztelgetem.

nemethdiana

2017. július 5.

Magaban higitas nelkul nem tudom ugy hasznalni, hogy szep legyek viszont ha smink fixalo spray-vel lefujom a szemoldok ecseteim sorteit akkor szepen fel lehet vinni de enelkul tenyleg csalodas. Egynek nem rossz de nem a kedvenc

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

Jancsa

2017. június 29.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel. Az elején sokat szenvedtem ezzel, egészen addig, amíg meg nem vettem a hozzá tartozó szemöldökecsetet és azóta a legtöbbször ezt használom. Nem csak formálni és beszínezni tudja a szemöldököt, de ha ezt használom, akkor elhagyható a fixáló zselé használata.

Jancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Rocks666

2017. június 21.

Arra nagyon jó, hogy ne álljon össze-vissza a szemöldököm, de nem hogy bőrön nem látszik, még a szemöldökön sem. Csalódás.

Rocks666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Hajni0166

2017. június 6.

Nehéz vele dolgozni, nem marad fent sokáig, szemöldökporral azért javítható, de egymagában semmiképp

Hajni0166
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

ninahf

2017. június 1.

Én (sokakkal ellentétben) nagyon szeretem :)
Már egyet elhasználtam, most vettem újat. Az előző fél évig bírta kb.
Könnyű használni és (szemöldökpúderes fixálással) tökéletesen fentmarad egész nap! Jól meg tudom rajzolni a kedvenc formámat, annak ellenére hogy ritka és nagyon halovány a szemöldököm

ninahf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 1.

Én (sokakkal ellentétben) nagyon szeretem :)
Már egyet elhasználtam, most vettem újat. Az előző fél évig bírta kb.

orsi1293

2017. május 3.

újabban mindig megnézem vásárlás előtt a véleményeket, de a boltban hirtelen döntöttem és megvettem. HIBA NAAAAGY HIBA. MINDIG olvasd el a krémmániás véleményeket vásárlás előtt!

vélemény a termékről: az állaga olyan, mintha be lenne száradva, egyáltalán nem krémes, az ecset, ha fel is vesz valamennyit a gélből, a szemöldökre már nem nagyon tudja átadni, csak foltokban max. Amikor elegyengetnéd, szinte el is tűnik az addig feltett anyag...Azokra a részekre, ahol pedig hiányos a szemöldököd, vagy ha éppen szereted meghosszabbítani a végét, teljesen használhatatlan, egyáltalán nem lehet használható vonalat rajzolni vele. Az ujjaddal pedig egy enyhébb simítással lejön.

orsi1293
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 3.

Lalcsicsi

2017. május 3.

Annyira szerettem volna , hogy működjön. Nagyon megörültem anno, amikor megláttam a polcokon, hiszen az ára egész jó és szeretten volna váltani egy krémesebb állagú szemöldökformázóra. Először is, csomós, a pigmentáltsága se valami kiemelkedő, és egyáltalán nem tartós. Borzalom. 1 csillagot is csak azért kap, mert porral fixálva pár órát kibír.

Lalcsicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 3.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Castor Oil, Isododecane, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.