KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2017. július 10.

"Szín és forma! A szemöldök géllel tökéletesen töltheted ki és kihangsúlyozhatod a szemöldöködet. kellemes textúrája, természetes hatást eredményez."

Ár: Megegyezés szerint. , Eladó: fanni1125
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Makó, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel lehetséges
Ár: 800 , Eladó: Rocks666
Állapot: ecsettel párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Melcsike94

2017. október 16.

Sokat filóztam rajta hogy meg-e vegyem aztán az itteni vélemények olvasása érdekében megvettem.Hát komolyan nagy csalódás,pénz kidobás volt.Maszatol,nem fog, nagyon rossz.Kukában landolt.Ne vegyétek meg.

Melcsike94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

zsofien

2017. szeptember 30.

Nagyon megszerettem az elmúlt időben. eddig port használtam és arra esküdtem. Aztán egyik nap elcsábultam, és velem kellett jönnie. És azóta le se bírom tenni. Pont illik a szemöldököm színéhez, aminek nagyon örülök. Tartósnak nagyon tartós, ha nem mosom le, másnap is látszik. És kevés is elég belőle, már 3 hónapja használom, de alig fogyott belőle. Tuti újraveszem, ha egyszer elfogy

zsofien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

reka15

2017. szeptember 23.

Én szemöldököm kitöltésére használom, és nálam teljesen bevált. Elég tartósnak mondható mivel még a nap végére is úgymond "van" szemöldököm. Nekem nyárra is nagyon jól bevált, nagy meleg ellenére se folyik le, kenődik el. Szerintem szuper termék, viszont akinek az elsődleges cél a szemöldök formázása annak nem feltétlenül ezt a terméket ajánlom elsőre!

reka15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

p.bettina

2017. szeptember 10.

Az első pár használat során tökéletesen működött, de aztán észre vettem, hogy hiába veszek sokat belőle az ecsetre, ahigy felhúzom a szemöldökömre, nem marad fent. Vagy leszedi azokról a részekről a festéket, ahova már sikerült felvinni. Azt hittem talán az arckrémem miatt nem marad fent, de sajnos nem ez az oka. Használom, amíg el nem fofy, mert egyébként nagyon könbyű lenne használni, de újra nem fogom megvenni. Pedig Essence rajongó vagyok.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Buttercupcosplay

2017. augusztus 22.

Eleinte nagyon szerettem, és ennek a színe végre a szemöldököm színéhez is passzol, nem túl meleg, mint a legtöbb dolog. Viszont eléggé megkeményedett és megszáradt egy idő után a tégelyben, pedig odafigyeltem rá, hogy mindig jól be legyen zárva. Arra mindenképpen jó, hogy kiderítsd, érdekelnek-e az ilyen szemöldökzselék, de nekem sajnos nem ez az igazi.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

BergerZsofia

2017. augusztus 13.

Eléggé meglep, hogy ez a termék 2.5 csillagra van értékelve, nagyon örülök, hogy nem néztem fel az oldalra, mielőtt megvettem. Nekem tökéletesen bevált. A bőrt nem fogja meg, de aki alakítani akar a szemöldökformáján, az miért nem ceruzával próbálkozik? Én kitöltésre használom ferde fejű ecsettel, tökéletes, sokáig elég lesz, nap végéig kitart, ár-érték arányban tökéletes. Imádom az essence-t. (Teszem hozzá, az én termékem csomagolása új, más, mint a képen, így úgy sejtem a formuláján is változtattak.)

BergerZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

lexas47

2017. július 16.

Nekem jól működik. Tény és való, nem egy erős termékről beszélünk, de a természetes, nem túlszedett szemöldök formázására tökéletesen alkalmas.

lexas47
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Givett96

2017. július 14.

Egyszerűen nem értem a használatát , kemény ...az ecset alig akarja felvenni az anyagot . A pigmentáltságáról meg nem is beszélve ...:(
Egyenlőre 1 csillag ..., még tesztelgetem.

Givett96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 14.

Egyenlőre 1 csillag ..., még tesztelgetem.

nemethdiana

2017. július 5.

Magaban higitas nelkul nem tudom ugy hasznalni, hogy szep legyek viszont ha smink fixalo spray-vel lefujom a szemoldok ecseteim sorteit akkor szepen fel lehet vinni de enelkul tenyleg csalodas. Egynek nem rossz de nem a kedvenc

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

Jancsa

2017. június 29.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel. Az elején sokat szenvedtem ezzel, egészen addig, amíg meg nem vettem a hozzá tartozó szemöldökecsetet és azóta a legtöbbször ezt használom. Nem csak formálni és beszínezni tudja a szemöldököt, de ha ezt használom, akkor elhagyható a fixáló zselé használata.

Jancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Castor Oil, Isododecane, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.