KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2017. július 10.

"Szín és forma! A szemöldök géllel tökéletesen töltheted ki és kihangsúlyozhatod a szemöldöködet. kellemes textúrája, természetes hatást eredményez."

Ár: 800 , Eladó: Rocks666
Állapot: ecsettel párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 500 Ft , Eladó: bogyo523
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Nyíregyháza, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán és Debrecenben, előre utalást követően posta

Rosegarden

2018. május 28.

Hétköznapra tökéletes. nem pomádé, inkább színező., de nehéz kitapasztalni, hogyan nem lesz foltos a színe. Csak kísérletező kedvűeknek ajánlom.

Rosegarden
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Louisa

2018. május 16.

Sajnos elkovettem azt a hibat, hogy nem kerestem ra itt mielott megvettem volna. Szaraz, lepereg, felretettem, mert hasznalhatatlan. Visszaterek a Rimmel Brow this way szemoldok formazohoz.

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Orsivagyok

2018. május 11.

Pigmentet hirbol sem ismeri. Olyan száraz mint a szahara. Morzsolodik. Borzasztó. Valóban pénzkidobás!

Orsivagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

zsofc

2018. március 18.

Leárazva vettem meg 600 forintért, pénzkidobás volt. Semmit sem lehet kikaparni ebből a kőkemény tömbből, ami a tégely alján van, ezáltal használni sem lehet semmire konkrétan.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Fruzsi

2018. február 27.

Hát tény, hogy nem a legjobb pomade. Sőt, az egyik leggyengébb, amit próbáltam. Előnye a hátránya is, nem túl pigmentált, ezért sokat kell belőle használni, de legalább nem lehet könnyen túlzásba vinni. A tartóssága sem kiemelkedő, könnyen le lehet törölni, de nekem magától nem szokott lekopni. Kiárusításon 500 Ft volt, jó nagy adag, minden nap ezt használom, én elégedett vagyok.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

szabo123

2018. február 13.

ÉN nagyon szeretem,könnyen kezelhető és természetes a végeredmény.

szabo123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

ÉN nagyon szeretem,könnyen kezelhető és természetes a végeredmény.

Bradshaw

2018. február 12.

Le volt árazva. Kb 6-700 Ft volt, de annyit se ért meg. Semmi színe nincs, ha pedig jobban belemártom az ecsetet, akkor csomósodik. Ha véletlenül hozzá érek, már el is kenődött. Semmire nem való!!!

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

stefiniki

2018. január 27.

borzasztó.... semmi színe (01) de ha lenne, akkor se fogna, mert nem marad meg a bőrön, csak darabokban

stefiniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2018. január 21.

Nem rossz termék, néha inkább porhoz nyúlok helyette. Fixálni kell, mert nem tartós. Ennyi pénzért minden kollekcióban helye van.
Többször bele kell érinteni az ecsetet mire felvesz valamit, de nagyon szép természetes hatás érhető el vele!

ColoredYouTube
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 21.

Destinyh

2017. december 28.

Nagyon szeretem! Eddig port használtam, de gondoltam ki próbálom ezt a gélt. Nekem a 01-es brown árnyalat van meg, ami tökéletes a szemöldökömhöz, nem túl sötét vagy ilyesmi. Jól fel lehet tölteni a szemöldököt, és szép ívet tudok csinálni. Tényleg természetes hatást kelt, egyáltalán nem mesterkélt vagy mű a hatás. A tartósságával is meg vagyok elégedve, 1 napot simán kibír, sőt egyszer nem mostam le, és másnap is volt még a szemöldökömön. Úgy hogy jó kis termék. Akinek nem túlszedett a szemöldöke és csak kicsit kell rajta korrigálni annak tökéletes!

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Castor Oil, Isododecane, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.