KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2017. július 10.

"Szín és forma! A szemöldök géllel tökéletesen töltheted ki és kihangsúlyozhatod a szemöldöködet. kellemes textúrája, természetes hatást eredményez."

Ár: 800 , Eladó: Rocks666
Állapot: ecsettel párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

szabo123

2018. február 13.

ÉN nagyon szeretem,könnyen kezelhető és természetes a végeredmény.

szabo123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

ÉN nagyon szeretem,könnyen kezelhető és természetes a végeredmény.

Bradshaw

2018. február 12.

Le volt árazva. Kb 6-700 Ft volt, de annyit se ért meg. Semmi színe nincs, ha pedig jobban belemártom az ecsetet, akkor csomósodik. Ha véletlenül hozzá érek, már el is kenődött. Semmire nem való!!!

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

stefiniki

2018. január 27.

borzasztó.... semmi színe (01) de ha lenne, akkor se fogna, mert nem marad meg a bőrön, csak darabokban

stefiniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

ColoredYouTube

2018. január 21.

Nem rossz termék, néha inkább porhoz nyúlok helyette. Fixálni kell, mert nem tartós. Ennyi pénzért minden kollekcióban helye van.
Többször bele kell érinteni az ecsetet mire felvesz valamit, de nagyon szép természetes hatás érhető el vele!

ColoredYouTube
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 21.

Destinyh

2017. december 28.

Nagyon szeretem! Eddig port használtam, de gondoltam ki próbálom ezt a gélt. Nekem a 01-es brown árnyalat van meg, ami tökéletes a szemöldökömhöz, nem túl sötét vagy ilyesmi. Jól fel lehet tölteni a szemöldököt, és szép ívet tudok csinálni. Tényleg természetes hatást kelt, egyáltalán nem mesterkélt vagy mű a hatás. A tartósságával is meg vagyok elégedve, 1 napot simán kibír, sőt egyszer nem mostam le, és másnap is volt még a szemöldökömön. Úgy hogy jó kis termék. Akinek nem túlszedett a szemöldöke és csak kicsit kell rajta korrigálni annak tökéletes!

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

mkoles

2017. november 26.

Borzasztó! Kritikán aluli termék. Nincs semmi fedése, waxos állagú. Először azt hittem, nem mártottam az ecsetem a termékbe, azért nem jön át szín, de akárhogy próbáltam, továbbra sem történt semmi. Teljes pénzkidobás, óriási csalódás, iszonyat frusztráltság. Senkinek nem ajánlom. Az enyém már a kukában van.

mkoles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

BDominika25

2017. november 12.

Rengeteg instás vidóban láttam szemöldök gélt ezért mivel ez könnyen elérhető volt számomra, emellett döntöttem.
Építeni nem lehet viszont egy ferde ecsettel egész szép ívet lehet rajzolni vele, a színe pont tökéletes hozzám és én nem tapasztalom, hogy kemény lenne a termék.
Elhasználom de én kicsit csalódtam, többet vártam volna tőle bár ha az árához képest nézzük egész jó kis termék.

BDominika25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 12.

bmm

2017. október 22.

Amikor megláttam, hogy már szőkéknek valót is árulnak nagyon megörültem, rögtön le is csaptam rá! Eddig meg vagyok vele elégedve, bár néha kicsit foltos és nehéz felvinni, de az eredmény nagyon természetes és lehet vele dolgozni a hibák ellenére is. Szerintem egy próbát megér, hiszen egyáltalán nem drága! :)

bmm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 22.

Melcsike94

2017. október 16.

Sokat filóztam rajta hogy meg-e vegyem aztán az itteni vélemények olvasása érdekében megvettem.Hát komolyan nagy csalódás,pénz kidobás volt.Maszatol,nem fog, nagyon rossz.Kukában landolt.Ne vegyétek meg.

Melcsike94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

zsofien

2017. szeptember 30.

Nagyon megszerettem az elmúlt időben. eddig port használtam és arra esküdtem. Aztán egyik nap elcsábultam, és velem kellett jönnie. És azóta le se bírom tenni. Pont illik a szemöldököm színéhez, aminek nagyon örülök. Tartósnak nagyon tartós, ha nem mosom le, másnap is látszik. És kevés is elég belőle, már 3 hónapja használom, de alig fogyott belőle. Tuti újraveszem, ha egyszer elfogy

zsofien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Castor Oil, Isododecane, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.