KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: skorpió, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A hosszan tartó formulának és a különleges applikátornak köszönhetően precízen használhatod és csodálatos végeredményt érhetsz el.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

JuditSz

2016. június 29.

Első használatnál nagyon nehéz volt munkára bírni, de amikor elindult a festék, szépen tudtam vele "lakkozni". Viszont másnap reggel le is pattant az egyik körmöm végéről a festék, pedig fedőlakot is tettem rá. :( Nem találom tartósnak, nem fogom újra vásárolni.

JuditSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Ginerva

Korcsoport: < 18
2015. december 6.

Ez valami... ááh nem is tudom. Olyan rossz is meg egy kicsit jó is. Mert használni nem igazán lehet, de ha mégis ki óhajt jönni a festék (természetesen körmöm nem) akkor egész jól használható. Mondjuk ha egy papírra kinyomom. De amúgy egy rakat sz*r már bocsánat.

Ginerva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 6.

Csipetke

2015. november 19.

Nekem nem jött be ez a tollacska,vagy csak olyat vettem ami már nem jól működik.Nekem nem jön ki belőle elég ,és nem tudok vele húzni egy vonalat.Pedig a hegyét elnézve amúgy könnyű lenne használnom,de nem tudom a festék mennyisége miatt.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Black Fairy

2015. június 9.

Ez iszonyatos...használhatatlan...mondjuk én anya lábán próbáltam, de megszenvedtem vele...azért két csillag, mert tartós.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

liv17

2015. június 9.

Életemben először tudtam normális francia manikűrt kreálni...ezzel :D A matricák nem jöttek be, de ez tökéletes és 600-700 ft körüli. (A douglas saját márkás ugyan ilyen tollát majd 3 ezerért osztogatják.)

liv17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

toreniko

2014. augusztus 5.

Lianex véleményével egyetértek. Szerintem nagyon jó, csak kicsit gyakorolgatni kell. Ár-érték arányban is kiváló:-) és viszonylag tartós, szép a színe is.

toreniko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

GI85

2014. március 29.

Nálam használhatatlan(de nem csak ez, az összes hasonló cucc).

GI85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Nálam használhatatlan(de nem csak ez, az összes hasonló cucc).

lianex

2014. március 23.

Elég nagy tapasztalatom van körömpingálásban, de valahogy a francia manikűrrel mindig megküzdöttem. A matricás módszer nem jött be, szabad kézzel nem annyira sikerült a mutatvány, de ez a toll egész jó. Először papíron játszottam vele, így próbáltam ki, hogy mennyi pumpálás után mennyi festék jön belőle. A körömvégeken használva határozottan vállalható lett az eredmény, de még inkább bejött díszítésre. Figyelembe véve az árát is, határozottan elégedett vagyok vele.

lianex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 23.

szandinagy

2014. január 16.

Fél óra után is le tudtam konkrétan húzni a körmömről a már 2 réteg festéket..nem jött be.A filc viszont jó ötlet.

szandinagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 16.

széva

2013. október 29.

Gyönyörű hópelyhet rajzoltam vele :-)

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 29.

Gyönyörű hópelyhet rajzoltam vele :-)

Emolliensek: Diisobutyl Adipate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.