HIRDETÉS

Essence Gel Nails At Home Bevezető Szett Színes (Essence)

Essence Gel Nails At Home Bevezető Szett Színes

A kezdő szett tartalama:

- essence gel nails at home alap
- essence gel nails at home lehúzható zselés alap
- essence gel nails at home lemosó
- essence gel nails at home zselés fedőlakk

A krémet feltöltötte: winniethepooh

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Sminkek Sminkek

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Szülinapomra kaptam a LED lámpát ajándékba, ezért utánaolvastam mit kell megvennem, vagy inkább mit érdemes.
    Ilyen szettek sajnos nem voltak kaphatók a drogériában, vagy inkább szerencsémre. Meglepetésemre azok a termékek nem kaphatók már, amik az essence honlapján olvashatók (legalábbis én nem találtam az üzletben) , és amik ebben a szettben is megtalálhatók. Gondolom rájöttek, hogy irreálisan sokba kerül, mire mindent megvesz az ember, hogy használhassa a lámpát...
    Én ennek nagyon örültem, mert 2in1 alap-fedőlakkot kellett csak vennem kb. 1200 Ft-ért. A primer-lemosó is már 2in1 termék, de egy nagyon pici rossmannban voltam és az sem volt kapható.
    Gondoltam teszek egy próbát így. 90%-os alkoholt használtam a primer és a lemosó helyett (ez legalább biztos fertőtlenít, mert mi más lenne a primer szerepe?!), és azt kell, hogy mondjam nagyon tetszett a végeredmény.
    Már rutinos használója vagyok, ki kell azért tapasztalni, de nem egy nagy ördöngösség. A 10 nap azért kicsit túlzás, de egy hétig simán fent marad. Én ezzel teljesen elégedett vagyok, mert nekem minden körömlakk 3-4 napot bír csak, és szeretem díszítgetni, aztán meg nagyon mérges leszek, hogy órákat foglalkoztam a lakkozással, és 3 nap után moshatom le. A másik előnye, hogy fél óra alatt elkészül, és nem kell még órákon keresztül óvatosan bánni a körmeimmel, nehogy megsérüljön a friss lakkozás.
    Akcióban érdemes lecsapni rá szerintem!
    (Nem tudtam hova írjak, ezért itt értékeltem az egész szettet.)

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Megvettem, próbálkoztam vele vagy 4x, mind a 4x borzalmas végeredménnyel, én senkinek sem ajánlom, inkább kifizetnék több pénzt egy profi termékre, mintsem, hogy ezt újra megvegyem: az ecsete el van deformálódva, túl erősek a sörtéi, a zselé nyúlós, ragadós állagú, nem lehet felkenni rendesen, a lámpa alatt összezsugorodik, egy helyre tömörül, lefolyik, a köröm másik részén pedig így lefolyik az egész...nem beszélve arról, hogy a fedőlakk sárga (!), így akármilyen színűre festettem a körmöm, teljesen elszínezte, fakóvá tette. Egy hetet bír ki. Hab a tortán: mikor leszedem, hólyagos, hámló, töredező, elvékonyodó lett az eddig egészséges, nagyon erős körmöm! Lehetetlen vele dolgozni, és nem hiszem, hogy én lennék a béna, járatos vagyok körmös dolgokban, itt a termékkel van a hiba sajnos! all in all, nem ajánlom senkinek!

Update: Diamond Nailst vettem most, hát ég és föld!!

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nekem nagyon tetszik ez a szett. Bár elsőre nem lett valami szép, néhány alkalom után sikerült kitapasztalnom, hogy mit hogyan, milyen mértékben kell használni, és így már remekül működik a dolog :) !!

Újonc Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: < 18

Már a negyedik alkalom, hogy ezzel a termékkel dolgozom. :)
    Nagyon praktikus kis szett és megéri az árát.
    Az én körmeimen eddig mindig kibírt több mint 2 hetet.
    Eddig az Essence és a Miss Sporty lakkjaira kentem és mind a kettővel tökéletesen működött.
    Még más lakkokkal is kipróbálom.
    A lemosásával sem volt gondom, hiszen tényleg csak le kellet húzni és szinte egyben lejött mindegyik körmömről.
    Nagyon elnyerte az ízlésemet ez a kis szett és másnak is ajánlom, ha tartós manikűrt szeretne. :)

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Könnyű elkészíteni , szép fénye is van ,de nekem nem csak akkor jön le egybe amikor én akarom , hanem magától lejön, felválik pl hajmosásnál vagy fürdésnél.. Egy ideig nem használtam , most újra elővettem , felkentem a primert , hagytam hogy megszáradjon , de amikor felkentem az alap lakkot ,az szinte lepergett a körmömről..

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Június 15:
    Nagyon könnyű használni és tényleg hamar kész de a tartóssága borzalmas. Zuhanyzástól is elkezdt feljönni nemhogy hajmosástól vagy mosogatástól. A fedőlakk pedig egy hatalmas botrány!! Undorító sárga színe lett, a felvitelnek nincs a színhez köze, ennyi erővel nem is kéne felkenni..:DD Egyébként fogalmam sincs miért lett mindegyik sárga.. a múltkor megnéztem egy párat a dmben és azok is ocsmányak voltak. A lemosó és a primer illata nagyon finom. Nekem szerencsére a normális lámpa van meg,amit szintén szeretek mert nem túl nagy,viszont ezt is elrontották az egyújjas verzióval.:/ Összeségében szeretem az essence termékeit és ha kijavítanák a hibákat talán még ezt is megkedvelném.:)
    UPDATE: Augusztustól kijönnek egy 2in1 alap+fedőlakk kombóval,reméljük azok nem sárgulnak be! :D

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Esetleg, amennyiben nem ledlámpa az a bizonyos fodrászkellékes cucc, esetleg lehet hosszabb a kötésidő...egy körmön próbáld ki, és max nyújtasz az időn, két percre.

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

erdelyi.audrey: Szerintem működik. A lényeg,hogy 1 percig kell lámpázni.:-)

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 25-34

Nagyon jó ez a kis szett. Megvettem hozzá a led-lámpát is (nem az egy ujjasat). Kb. fél óra alatt készültem el vele és egy hétig volt fent az első próbálkozás a körmeimen. Mivel gyorsan nő a körmöm, így már látszott a lenövés, és leszedtem. A leszedés nem ment valami könnyen, sokáig kapargattam a körömreszelő végével meg szemöldökcsipesszel is. Nekem nem okozott kárt a körmeimben. Pozitívum, hogy bármilyen színes lakkal használható és tényleg elég tartós is. Ajánlom.

Újonc Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Én külön külön vásároltam meg a termékeket. A lámpát is. Tegnap csináltam meg először. Nem mondom,hogy tökéletes, de nekem tetszik. Nem fér már bele a keretbe, hogy két-három hetente körmöshöz járjak.Meg ugye nem igazán tetszik a lenövés. :( Tettem díszítésnek bele vízcsepp alakú köveket, még bírják. :) Ahogy egyre többször csinálom, csak belejövök. :)

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!