KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: winniethepooh

Utolsó módosítás dátuma: 2013. augusztus 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kezdő szett tartalama:

- essence gel nails at home alap
- essence gel nails at home lehúzható zselés alap
- essence gel nails at home lemosó
- essence gel nails at home zselés fedőlakk

csokalilla

Korcsoport: < 18
2015. július 9.

Párszor csináltam vele a körmeimet, de nem vagyok elragadtatva...nem tudom, hogy én csináltam-e rosszul valamit, de mindig egyenetlenre kötött meg az alap-és a fedőlakk is. Arról nem beszélve, hogy levakarhatatlan, alig jön le a körmeimről, kaparnom kell, ami nem igazán tesz jót az amúgy is gyenge körmeimnek...

csokalilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 9.

dekanyenik

2015. április 30.

Sajnos nekem nem jött be. Általában sikerül könnyen leszednem, de ez azt is eredményezi,hogy van,hogy egy nap után felválik és egészbe lejön egy egy körmömről. Az új fajtájú géleket még nem próbáltam, de már ne is nagyon akarok rá költeni.

dekanyenik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 30.

Koromfelho

2015. február 25.

Hát én erre csak az tudom mondani olcsó húsnak híg a leve ! Aki nem tanulta a körmös szakmát ilyenekkel ne próbálkozzon tudok pár elrettentő képet mutatni jó pár vendégem gombás körméről mert ezzel próbálkozott. Ha belegondoltok egy gél lakk jó pár hétig a körmötökön van az alá rendes primer kell ami nem engedi begombásodnii a körmöt ne hát ebben az nincs.Ne ilyenen próbáljatok sprórolni hogy drága a körmös otthon majd megcsinálom én magamnak mert nagyon csúnya károkat tehettek a körmeitekben ami maradandó is lehet :)

Koromfelho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 25.

Bolvarin

2015. január 2.

Szülinapomra kaptam a LED lámpát ajándékba, ezért utánaolvastam mit kell megvennem, vagy inkább mit érdemes.
Ilyen szettek sajnos nem voltak kaphatók a drogériában, vagy inkább szerencsémre. Meglepetésemre azok a termékek nem kaphatók már, amik az essence honlapján olvashatók (legalábbis én nem találtam az üzletben) , és amik ebben a szettben is megtalálhatók. Gondolom rájöttek, hogy irreálisan sokba kerül, mire mindent megvesz az ember, hogy használhassa a lámpát...
Én ennek nagyon örültem, mert 2in1 alap-fedőlakkot kellett csak vennem kb. 1200 Ft-ért. A primer-lemosó is már 2in1 termék, de egy nagyon pici rossmannban voltam és az sem volt kapható.
Gondoltam teszek egy próbát így. 90%-os alkoholt használtam a primer és a lemosó helyett (ez legalább biztos fertőtlenít, mert mi más lenne a primer szerepe?!), és azt kell, hogy mondjam nagyon tetszett a végeredmény.
Már rutinos használója vagyok, ki kell azért tapasztalni, de nem egy nagy ördöngösség. A 10 nap azért kicsit túlzás, de egy hétig simán fent marad. Én ezzel teljesen elégedett vagyok, mert nekem minden körömlakk 3-4 napot bír csak, és szeretem díszítgetni, aztán meg nagyon mérges leszek, hogy órákat foglalkoztam a lakkozással, és 3 nap után moshatom le. A másik előnye, hogy fél óra alatt elkészül, és nem kell még órákon keresztül óvatosan bánni a körmeimmel, nehogy megsérüljön a friss lakkozás.
Akcióban érdemes lecsapni rá szerintem!
(Nem tudtam hova írjak, ezért itt értékeltem az egész szettet.)

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Akcióban érdemes lecsapni rá szerintem!
(Nem tudtam hova írjak, ezért itt értékeltem az egész szettet.)

pheasant

2014. szeptember 23.

Megvettem, próbálkoztam vele vagy 4x, mind a 4x borzalmas végeredménnyel, én senkinek sem ajánlom, inkább kifizetnék több pénzt egy profi termékre, mintsem, hogy ezt újra megvegyem: az ecsete el van deformálódva, túl erősek a sörtéi, a zselé nyúlós, ragadós állagú, nem lehet felkenni rendesen, a lámpa alatt összezsugorodik, egy helyre tömörül, lefolyik, a köröm másik részén pedig így lefolyik az egész...nem beszélve arról, hogy a fedőlakk sárga (!), így akármilyen színűre festettem a körmöm, teljesen elszínezte, fakóvá tette. Egy hetet bír ki. Hab a tortán: mikor leszedem, hólyagos, hámló, töredező, elvékonyodó lett az eddig egészséges, nagyon erős körmöm! Lehetetlen vele dolgozni, és nem hiszem, hogy én lennék a béna, járatos vagyok körmös dolgokban, itt a termékkel van a hiba sajnos! all in all, nem ajánlom senkinek!

Update: Diamond Nailst vettem most, hát ég és föld!!

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
pheasant
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Update: Diamond Nailst vettem most, hát ég és föld!!

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
pmarcsi

2014. szeptember 19.

Nekem nagyon tetszik ez a szett. Bár elsőre nem lett valami szép, néhány alkalom után sikerült kitapasztalnom, hogy mit hogyan, milyen mértékben kell használni, és így már remekül működik a dolog :) !!

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Zoe444

Korcsoport: < 18
2014. augusztus 18.

Már a negyedik alkalom, hogy ezzel a termékkel dolgozom. :)
Nagyon praktikus kis szett és megéri az árát.
Az én körmeimen eddig mindig kibírt több mint 2 hetet.
Eddig az Essence és a Miss Sporty lakkjaira kentem és mind a kettővel tökéletesen működött.
Még más lakkokkal is kipróbálom.
A lemosásával sem volt gondom, hiszen tényleg csak le kellet húzni és szinte egyben lejött mindegyik körmömről.
Nagyon elnyerte az ízlésemet ez a kis szett és másnak is ajánlom, ha tartós manikűrt szeretne. :)

Zoe444
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Már a negyedik alkalom, hogy ezzel a termékkel dolgozom. :)
Nagyon praktikus kis szett és megéri az árát.
Az én körmeimen eddig mindig kibírt több mint 2 hetet.
Még más lakkokkal is kipróbálom.

Happiness28

2014. július 14.

Könnyű elkészíteni , szép fénye is van ,de nekem nem csak akkor jön le egybe amikor én akarom , hanem magától lejön, felválik pl hajmosásnál vagy fürdésnél.. Egy ideig nem használtam , most újra elővettem , felkentem a primert , hagytam hogy megszáradjon , de amikor felkentem az alap lakkot ,az szinte lepergett a körmömről..

Happiness28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 14.

sal

2014. július 6.

Június 15:
Nagyon könnyű használni és tényleg hamar kész de a tartóssága borzalmas. Zuhanyzástól is elkezdt feljönni nemhogy hajmosástól vagy mosogatástól. A fedőlakk pedig egy hatalmas botrány!! Undorító sárga színe lett, a felvitelnek nincs a színhez köze, ennyi erővel nem is kéne felkenni..:DD Egyébként fogalmam sincs miért lett mindegyik sárga.. a múltkor megnéztem egy párat a dmben és azok is ocsmányak voltak. A lemosó és a primer illata nagyon finom. Nekem szerencsére a normális lámpa van meg,amit szintén szeretek mert nem túl nagy,viszont ezt is elrontották az egyújjas verzióval.:/ Összeségében szeretem az essence termékeit és ha kijavítanák a hibákat talán még ezt is megkedvelném.:)
UPDATE: Augusztustól kijönnek egy 2in1 alap+fedőlakk kombóval,reméljük azok nem sárgulnak be! :D

sal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 6.

Június 15:

timike87

2014. június 24.

Nagyon jó ez a kis szett. Megvettem hozzá a led-lámpát is (nem az egy ujjasat). Kb. fél óra alatt készültem el vele és egy hétig volt fent az első próbálkozás a körmeimen. Mivel gyorsan nő a körmöm, így már látszott a lenövés, és leszedtem. A leszedés nem ment valami könnyen, sokáig kapargattam a körömreszelő végével meg szemöldökcsipesszel is. Nekem nem okozott kárt a körmeimben. Pozitívum, hogy bármilyen színes lakkal használható és tényleg elég tartós is. Ajánlom.

timike87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.