Essence Gel Nails At Home Bevezető Szett Színes (Essence)

Essence Gel Nails At Home Bevezető Szett Színes

A kezdő szett tartalama:

- essence gel nails at home alap
- essence gel nails at home lehúzható zselés alap
- essence gel nails at home lemosó
- essence gel nails at home zselés fedőlakk

A krémet feltöltötte: winniethepooh

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 2500, Eladó: pheasant
    Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest vagy Gyöngyös Szállítás, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Sminkek Sminkek

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Megvettem, próbálkoztam vele vagy 4x, mind a 4x borzalmas végeredménnyel, én senkinek sem ajánlom, inkább kifizetnék több pénzt egy profi termékre, mintsem, hogy ezt újra megvegyem: az ecsete el van deformálódva, túl erősek a sörtéi, a zselé nyúlós, ragadós állagú, nem lehet felkenni rendesen, a lámpa alatt összezsugorodik, egy helyre tömörül, lefolyik, a köröm másik részén pedig így lefolyik az egész...nem beszélve arról, hogy a fedőlakk sárga (!), így akármilyen színűre festettem a körmöm, teljesen elszínezte, fakóvá tette. Egy hetet bír ki. Hab a tortán: mikor leszedem, hólyagos, hámló, töredező, elvékonyodó lett az eddig egészséges, nagyon erős körmöm! Lehetetlen vele dolgozni, és nem hiszem, hogy én lennék a béna, járatos vagyok körmös dolgokban, itt a termékkel van a hiba sajnos! all in all, nem ajánlom senkinek!

Update: Diamond Nailst vettem most, hát ég és föld!!

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nekem nagyon tetszik ez a szett. Bár elsőre nem lett valami szép, néhány alkalom után sikerült kitapasztalnom, hogy mit hogyan, milyen mértékben kell használni, és így már remekül működik a dolog :) !!

Újonc Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: < 18

Már a negyedik alkalom, hogy ezzel a termékkel dolgozom. :)
    Nagyon praktikus kis szett és megéri az árát.
    Az én körmeimen eddig mindig kibírt több mint 2 hetet.
    Eddig az Essence és a Miss Sporty lakkjaira kentem és mind a kettővel tökéletesen működött.
    Még más lakkokkal is kipróbálom.
    A lemosásával sem volt gondom, hiszen tényleg csak le kellet húzni és szinte egyben lejött mindegyik körmömről.
    Nagyon elnyerte az ízlésemet ez a kis szett és másnak is ajánlom, ha tartós manikűrt szeretne. :)

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Könnyű elkészíteni , szép fénye is van ,de nekem nem csak akkor jön le egybe amikor én akarom , hanem magától lejön, felválik pl hajmosásnál vagy fürdésnél.. Egy ideig nem használtam , most újra elővettem , felkentem a primert , hagytam hogy megszáradjon , de amikor felkentem az alap lakkot ,az szinte lepergett a körmömről..

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: < 18

Június 15:
    Nagyon könnyű használni és tényleg hamar kész de a tartóssága borzalmas. Zuhanyzástól is elkezdt feljönni nemhogy hajmosástól vagy mosogatástól. A fedőlakk pedig egy hatalmas botrány!! Undorító sárga színe lett, a felvitelnek nincs a színhez köze, ennyi erővel nem is kéne felkenni..:DD Egyébként fogalmam sincs miért lett mindegyik sárga.. a múltkor megnéztem egy párat a dmben és azok is ocsmányak voltak. A lemosó és a primer illata nagyon finom. Nekem szerencsére a normális lámpa van meg,amit szintén szeretek mert nem túl nagy,viszont ezt is elrontották az egyújjas verzióval.:/ Összeségében szeretem az essence termékeit és ha kijavítanák a hibákat talán még ezt is megkedvelném.:)
    UPDATE: Augusztustól kijönnek egy 2in1 alap+fedőlakk kombóval,reméljük azok nem sárgulnak be! :D

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Esetleg, amennyiben nem ledlámpa az a bizonyos fodrászkellékes cucc, esetleg lehet hosszabb a kötésidő...egy körmön próbáld ki, és max nyújtasz az időn, két percre.

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: < 18

erdelyi.audrey: Szerintem működik. A lényeg,hogy 1 percig kell lámpázni.:-)

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 25-34

Nagyon jó ez a kis szett. Megvettem hozzá a led-lámpát is (nem az egy ujjasat). Kb. fél óra alatt készültem el vele és egy hétig volt fent az első próbálkozás a körmeimen. Mivel gyorsan nő a körmöm, így már látszott a lenövés, és leszedtem. A leszedés nem ment valami könnyen, sokáig kapargattam a körömreszelő végével meg szemöldökcsipesszel is. Nekem nem okozott kárt a körmeimben. Pozitívum, hogy bármilyen színes lakkal használható és tényleg elég tartós is. Ajánlom.

Újonc Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Én külön külön vásároltam meg a termékeket. A lámpát is. Tegnap csináltam meg először. Nem mondom,hogy tökéletes, de nekem tetszik. Nem fér már bele a keretbe, hogy két-három hetente körmöshöz járjak.Meg ugye nem igazán tetszik a lenövés. :( Tettem díszítésnek bele vízcsepp alakú köveket, még bírják. :) Ahogy egyre többször csinálom, csak belejövök. :)

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Nagyon régóta próbálkoztam vele, de sose sikerült rendesen, mert mindig összezsugorodott a lámpában a zselé, de utólag azt kívánom bár sose jöttem volna rá, hogy kell használni!

Hétfőn végre rájöttem a nyitjára, csináltam egy csodaszép manikűrt, követtem a használati útmutatót, nagyon sokat olvastam, hogy hogyan is kéne, videókat is néztem (a körmös dolgokban is járatos vagyok, nem most kezdtem). Ma (3 nap elteltével) egyik körmömről lekapartam unalmamban és teljesen elképedtem. A körmöm felülete felhólyagosodott és mintha hámlana. Nagyon megijedtem és az összeset leszedtem, az összes körmöm ilyen lett! Van amelyik jobb, van amelyik rosszabb állapotban van. Nem is értem hogyan történhetett! Nagyon csúnyák lettek az amúgy korábban egészséges körmeim! Én nem fogom senkinek ajánlani ezt a szettet és ha lehetne még egy csillagot se adnék! Imádok elpepecselni az ilyen dolgokkal, de inkább kifizetek 3000Ft-ot alkalmanként, hogy egy profi csinálja, minthogy egy ilyen vacakkal tönkre vágjam a körmeim!

Én szeretem az essences termékeket, de ez hatalmas csalódás volt :(

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!