KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,9 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2018. március 21.

Kiszerelés:   6,9 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1499

A háromrészes palettával a kontúrozás könnyebb mint valaha! A legvilágosabb árnyalat az arc magasabb részeire megy, a középbarna mélységet ad, a legsötétebb színnel pedig árnyékolhatsz.

Ár: 1499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

abernadett

2018. március 13.

Nagyon jo aron kaphato, a legsotetebb szint alapkonturozashoz hasznalom, a kozepsot szemhejamra es a legvilagosabbat most kezdtem el kiserletezni, ugyancsak a szemhejra, primerrel egyutt jo kis nude bazist ad

abernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Lovemyhair

2018. január 27.

Annyi jó vélemény után én is megvettem. Nem használom régóta, de eddig azt vettem észre, hogy nagyon nehezen eldolgozható és nem is valami tartós. A legsötetebb színt használom bronzosításra, ami elég pigmentált, a másik kettő nem annyira. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

rosa.love

2018. január 10.

Imadom. Hihetetlenul pigmentalt meg a vilagos szin is. Igazabol ugy ragaszkodik a boromhoz, mint egy alapozo. 2 baratnomnek is sikerult vele profinak kinezo sminket csinalnom. Tartos is. Jo vetel volt.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 10.

Deny979

2018. január 7.

Nem hagy foltot, jol eldogozhato, szuper kis paletta. Nem egész napos de 7-8órát kibír. Újravevős

Deny979
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Marcsika0720

2017. december 18.

Nagyon régóta szemeztem már ezzel a kontúrpalettával és azt kell mondjam hogy nagyon szeretem. A világosabbik színt a szem alatti korrektor fixálására használom. A két sötétebbik színt pedig kontúrozásra illetve bronzosításra. Tetszik hogy van benne egy hidegebb és egy melegebb árnyalatú barna szín is. Így a sminkemhez tudom párosítani éppen melyik szint szeretném használni bronzosításra. Nagyon pigmentáltak a színek, éppen belemártom az ecsetem és már vihetem is fel, ugyanakkor építhetô. Tartós, a nap végéig szépen fentmarad, egyàltalàn nem kopik. A csomagolása ez a műanyag megoldás nem biztos hogy éppen megengedi azt hogy táskába dobáljuk vagy utazásra vigyük mert szerintem könnyen összetörhet. De ezért nem vonok le pontot mert nem igazán utazok, ha meg igen akkor legfeljebb nem ezt viszem magammal. Szerintem nagyon szuper kontúrpaletta akár kezdőknek is.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Nussh

2017. október 13.

Az első hozzászóló véleményét már csak a vásárlás után olvastam, és kicsit meg is rettentem, mivel az én bőröm baromi világos és rózsaszínes tónusú. Viszont örömmel jelenthetem ki, hogy még számomra is jól használható termékről van szó. A legsötétebb színt használom az arccsontom alá kontúrozásra, a középsőt bronzosítónak, a nagyon világossal egyelőre nem tudtam mit kezdeni. Elég pigmentált termék ahhoz képest, hogy essence, az utolsó színnel csínján kell bánni. Meg vagyok vele elégedve, de valószínűleg nem fogom újravenni.

Nussh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Alexa02

2017. október 7.

Ez az első kontúrpalettám, így nincs összehasonlítási alapom, de elégedett vagyok vele. Szép, természetes hatást lehet vele elérni, mert nem túl pigmentált. A highlightere nem az igazi, és a középső bronzosító árnyalatot sem nagyon használom, de a kontúrszín jó. Azon kívűl nagyon nehéz drogériában jó áron olyan kontúrpalettát találni ami nincs tele csillámokkal, így nagyon tetszett, hogy ez a paletta matt. Ki fogok még próbálni másik palettát is, de ezzel is elégedett vagyok.

Alexa02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Noncsi1885

2017. január 23.

A színei rendkívül szépek és könnyű vele dolgozni, az illata teljesen semleges és világos bőrűek is tudják használni mert nem túl pigmentált ami a kicsit sötétebb bőrűeknél gond lehet. Eléggé porzik és kicsit nehéz is felszedni az ecsetre a terméket.

Noncsi1885
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

kisritus

2017. január 17.

Nekem egy kicsit túl "poros" állagúak, ez főként az orr-kontúr elkészítésénél zavar, illetve az eldolgozásnál: hiába tudok vonalat felvinni az ecsettel, a porállag miatt gyakorlatilag egy sokkal szélesebb sávban fent lesz a termék, mint szeretném, és nem kontúrként, hanem bronzerként funkcionál. Akkor is ez a probléma, ha kisebb fejű ecsettel dolgozom el, nem tapad meg egy vonalban, hanem sokkal nagyobb területre megy át, mint mondjuk egy krémesebb kontúrozó. Lehet, hogy aki profibb a kontúrozásban, annak ez nem okoz gondot, ezért én inkább olyannak ajánlom, akinek nagy gyakorlata van benne.
A highlighter szín nem sokat ér, nincs csillogása, fénye, ezért nem is látszik, semmire sem használom.

UPDATE (2017. január 17.)
Kicsit kísérleteztem vele, és bevállalósabb lettem. A legsötétebb színt használom kontúrozásra (de továbbra is csak arcra, az orrvonalról lemondtam ezzel a termékkel), és egy vékony ecsettel viszek fel egy csíkot, aztán egy nagyobb ecsettel eldolgozom, így bár vastagabb a sáv a végén, mint szeretném, de belenyugodtam, hogy ezzel a termékkel ezt lehet kihozni. Így legalább a porzás miatt kicsit visszafogottabb lesz a hatás.
A világosabb barnát mini-bronzerként használom, a legvilágosabb továbbra is használhatatlan.

kisritus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

UPDATE (2017. január 17.)

Enci90

2017. január 11.

Nem túl erősen pigmentált, de hétköznapi használatra ez pont elég. Szép természetes színek, ár érték arányban nagyon jó.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).