KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,9 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kiszerelés:   6,9 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1499

A háromrészes palettával a kontúrozás könnyebb mint valaha! A legvilágosabb árnyalat az arc magasabb részeire megy, a középbarna mélységet ad, a legsötétebb színnel pedig árnyékolhatsz.

Ár: 1499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

rosa.love

2017. november 14.

Annyi kontúrpalettaval szemezgetek evek ota, nem hittem volna, hogy essence lesz az elso, amit megveszek. Eddig sima mezei bronzositokkal konturoztam, es hat, azert olyan rengetek kulonbseget nem velek felfedezni a vegeredmenyben...
Maga a termek nagyon jo, tenyleg iszonyat pigmentalt, csak ugy csuszik a boron! A komedogen osszetevot azert kisporolhattak volna:( De a barnak tenyleg NAGYON szepek, semmi szurke, narancssargas beutesuk nincs, nem csillamosak,kifejezetten kifinomult szinek, eloben sokkal szebbek, mint fenykepen.
En ajanlom! (Kiveve ha pattanast fog okozni, de akkor jovok es lepontozom)

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 14.

En ajanlom! (Kiveve ha pattanast fog okozni, de akkor jovok es lepontozom)

Nussh

2017. október 13.

Az első hozzászóló véleményét már csak a vásárlás után olvastam, és kicsit meg is rettentem, mivel az én bőröm baromi világos és rózsaszínes tónusú. Viszont örömmel jelenthetem ki, hogy még számomra is jól használható termékről van szó. A legsötétebb színt használom az arccsontom alá kontúrozásra, a középsőt bronzosítónak, a nagyon világossal egyelőre nem tudtam mit kezdeni. Elég pigmentált termék ahhoz képest, hogy essence, az utolsó színnel csínján kell bánni. Meg vagyok vele elégedve, de valószínűleg nem fogom újravenni.

Nussh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Alexa02

2017. október 7.

Ez az első kontúrpalettám, így nincs összehasonlítási alapom, de elégedett vagyok vele. Szép, természetes hatást lehet vele elérni, mert nem túl pigmentált. A highlightere nem az igazi, és a középső bronzosító árnyalatot sem nagyon használom, de a kontúrszín jó. Azon kívűl nagyon nehéz drogériában jó áron olyan kontúrpalettát találni ami nincs tele csillámokkal, így nagyon tetszett, hogy ez a paletta matt. Ki fogok még próbálni másik palettát is, de ezzel is elégedett vagyok.

Alexa02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Noncsi1885

2017. január 23.

A színei rendkívül szépek és könnyű vele dolgozni, az illata teljesen semleges és világos bőrűek is tudják használni mert nem túl pigmentált ami a kicsit sötétebb bőrűeknél gond lehet. Eléggé porzik és kicsit nehéz is felszedni az ecsetre a terméket.

Noncsi1885
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

kisritus

2017. január 17.

Nekem egy kicsit túl "poros" állagúak, ez főként az orr-kontúr elkészítésénél zavar, illetve az eldolgozásnál: hiába tudok vonalat felvinni az ecsettel, a porállag miatt gyakorlatilag egy sokkal szélesebb sávban fent lesz a termék, mint szeretném, és nem kontúrként, hanem bronzerként funkcionál. Akkor is ez a probléma, ha kisebb fejű ecsettel dolgozom el, nem tapad meg egy vonalban, hanem sokkal nagyobb területre megy át, mint mondjuk egy krémesebb kontúrozó. Lehet, hogy aki profibb a kontúrozásban, annak ez nem okoz gondot, ezért én inkább olyannak ajánlom, akinek nagy gyakorlata van benne.
A highlighter szín nem sokat ér, nincs csillogása, fénye, ezért nem is látszik, semmire sem használom.

UPDATE (2017. január 17.)
Kicsit kísérleteztem vele, és bevállalósabb lettem. A legsötétebb színt használom kontúrozásra (de továbbra is csak arcra, az orrvonalról lemondtam ezzel a termékkel), és egy vékony ecsettel viszek fel egy csíkot, aztán egy nagyobb ecsettel eldolgozom, így bár vastagabb a sáv a végén, mint szeretném, de belenyugodtam, hogy ezzel a termékkel ezt lehet kihozni. Így legalább a porzás miatt kicsit visszafogottabb lesz a hatás.
A világosabb barnát mini-bronzerként használom, a legvilágosabb továbbra is használhatatlan.

kisritus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

UPDATE (2017. január 17.)

Enci90

2017. január 11.

Nem túl erősen pigmentált, de hétköznapi használatra ez pont elég. Szép természetes színek, ár érték arányban nagyon jó.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

aalexaa

2016. október 13.

Kicsit aggódtam, hogy vélemények nélkül kell megvennem, de szerencsére nem csalódtam. Fontos előre leszögezni, hogy kicsit sárgásak a színek, szerintem sárgásabb bőrűeknek lesz csak jó, el tudom képzelni, hogy rózsaszínes bőrön nem mutat jól, de mivel az én bőröm elég sárga, nincs gond. Féltem, hogy túl sötét lesz a legsötétebb szín, de nem az, pedig elég világos bőröm van, arccsont alá tökéletes, nagyon szépen mutat, de essence termékhez képest meglepően pigmentált, érdemes odafigyelni a mennyiségre, mert könnyű túlzásba vinni. A középső szín is jól kihasználható, talán a highligter színt nem értem teljesen, szerintem semmiféle fényt nem ad, csak egy szimpla fehér púder. Szemöldökcsont alá, illetve belső szemzugba próbáltam, nem rossz, de nem hiszem, hogy gyakran fogom használni, mivel vannak erre jobban bevált termékeim. Arccsontra egyértelműen felesleges próbálkozni vele. A homlokomat és az államat nem szoktam világosítani semmivel, mivel nagyon zsírosodnak, nem akarom, hogy még zsírosabbnak tűnjön a fejem, de mivel ez nem fényes, oda szoktam felvinni púderecsettel. Őszintén bevallom, nem látom hatását, de azért jól esik a lelkemnek:D Nem rossz termék, örülök, hogy megvettem. Aki sárgás bőrű és kontúrozáshoz keres olcsó terméket, annak ajánlom, higlighternek és rózsaszínes bőrűeknek viszont nem.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).