Essence

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2018-as márciusi limitált kiadás

A lekerekített sörték finoman mossák össze a különböző színeket, a tökéletes szemsmink érdekében.

stripedpanda

2019. január 26.

Azért jött velem haza, mert bár egyáltalán nem tetszik, nagyon elégedett szoktam lenni az essence ecseteivel. Ez viszont sajnos nem igazán vált be, túl puha, ami miatt nehéz vele dolgozni, ezért csak arra szoktam használni, hogy mikor már kész a sminkem, átmenjek vele a széleken, hogy biztosan minden szépen el legyen dolgozva, arra éppen jó. A kialakítása sem a legszerencsésebb, valahogy furán áll a kezemben (bár erre számítottam). Nem lepődnék meg, ha a mosásokat sem bírná majd.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

szeliger

2019. január 21.

Már azt hittem, hogy ezek az ecsetek nem lesznek nálunk kaphatóak, erre tessék, egy év késéssel megérkeztek. Négy csaj jött haza velem (minden ecset másik női névre hallgat), lehetetlennek tűnt őket kihagyni. Így az első ismerkedés után úgy tűnik, hogy csak Betty, ez a satírozó ecset nem hozza formáját, a társaságból ez mondjuk kihagyható lett volna. Egy MAC 217 vagy a Chanel kétvégű ecset blender vége után használva inkább játékszer. Az ecset fejének semmi tartása nincs, negyedannyira sem tömött, mint az említettek. Egyébként az ecset fogása jó, az érdekes nyélkialakítás jól ül a kézben. Az egyetlen volt a társaságból, amit kicsit büdösnek éreztem, a mosással úgy tűnik, eltűnt a kellemetlen szag. Még keresem az igazi funkcióját, majd meglátjuk.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 21.