KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. október 7.

2014 novemberi limitált trendkiadás

01 Once I Was An Angel árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

helike911

2016. január 7.

Első tusfilmcem, tudtam vele vonalat húzni, de zavart a pontozós kialakítás, azzal nem igazán tudtam mit kezdeni. De ez még nem lenne ok a sok pontlevonásra...olyan mint egy sima vizes filctoll, meghúzom a vonalat, várom, hogy száradjon kicsit, rá szeretnék javítani, erre az új réteg lekaparja kb. az előzőt, és így egy foltos, halvány, élettelen fekete vonal-izét kapok eredményül:/ +még 10 perc elteltével is, ha úgy nyitom-fordítom a szememet, a tusvonal területén összeragad a szemhéjam. Csalódás, de legalább leértékelve vettem.

helike911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 7.

zsofikjry

2015. augusztus 1.

Kodi, ugyaninnen jött az ötlet, hogy beszerezzem :) de hát sajnos már elkapkodták előlem még akkor amikor felfedeztem Chloe Morello videójában, aztán a múltkor megláttam belőle 1 darabot a Rossmannban kiárusításon. Gondolkodás nélkül megvettem, 400 HUF körüli áron. Kicsit furcsa használni, még bele kell jönnöm, nem sikerült ezt a vízvonalas pöttyözést megoldanom elsőre. Szerintem is nehezebb használni, nem is tudok vele cicás tusvonalat kreálni de próbálkozom, lehet hogy nem a termék hibája... :) 4*

zsofikjry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Kodi

2015. március 22.

Láttam egy videót a youtube-on, ahol a vlooger lány egy "no make up" sminket csinált, és a felső vízvonalat a szempillák alatt ezzel pontozta ki, hogy az sűrűbb szempillát eredményezzen, szerintem erre tökéletes ez a termék, hagyományos tusvonal húzására annyira nem alkalmas. Persze aki nagyon kezdő, nagyon beremeg a keze, tud ezzel is tusvonalat pontozni, de tökéletes ez nem lesz, illetve lehet úgy is húzni, mintha hagyományos filc lenne, de akkor meg vastagabb a végeredmény. Úgy látom a limitált kollekciókban időnként újra felbukkan ez a termék. Sajnos azonban ettől a felső vízvonalas alkalmazástól egy kis irritációt felfedeztem, délutánra már fájt az egyik szemem. Emiatt a pontlevonás.
Akit esetleg érdekel a videó: https://www.youtube.com/watch?v=KqtbYNE8Occ

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Akit esetleg érdekel a videó: https://www.youtube.com/watch?v=KqtbYNE8Occ

ludvnora

2015. február 9.

Müllerben vettem leárazva, 349 Ft-ért, így abszolút 5 csillagos termék. Azért bele kell jönni a használatába, néha kicsit zavaró ez a 3 pontos dolog, de ezen kívül teljesen jó, a helyén maradt egész nap, viszont könnyen le tudtam mosni.

ludvnora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice