KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2017-es szeptemberi-októberi limitált kiadás

Enyhén csúcsos ecset az ajkak precíz kontúrozásához és kitöltéséhez.

500 Ft - Essence Lip Brush
Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Allee és Corvin közelében , fizetés: Banki előre utalást követően kibélelve ajánlott levélként (postán maradó), vagy személyes átvételkor készpénzben

Csipetke

2018. augusztus 13.

Nagyon tetszik ez a színes megjelenése. szuperál, szeretem használni. Szép és puha ecset. Könnyű vele kontúrozni is.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Diana2

2018. május 16.

Imádom!
Nem is próbáltam ki,hogy hogyan funkcionál rúzsecsetként,mert rögtön arra gondoltam,hogy milyen jó lenne szemhéjtusnak.
És nagyon jó is.
A maybellines géles eyeliner-t gyönyörűen fel tudom vinni.Hasonlít a hozzá tartozó ecsethez.:)

Diana2
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Imádom!
És nagyon jó is.

Nicu

2018. május 2.

Féláron vettem meg a Rossmann-ban. Finom, puha ecsete van. Precízen lehet kontúrozni, és szép egyenletesen kifesteni a számat. Nem állnak szét a szálak. Remélem a mosást is bírni fogja.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.