KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 30.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Kúp ecset mágikus unikornis csomagolásban – tökéletes highlighterhez.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Annuss

Korcsoport: < 18
2018. június 13.

Szuper puha és könnyű vele felvinni a highlightert. Mérete ideális, nem túl kicsi se nem nagy. Nyeléért plusz pont, tökéletesen beleilik a holos és szivárványos sminkjeim mellé.

Annuss
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 13.

Black Fairy

2018. január 1.

Szép, jó minőségű ecset, könnyű vele dolgozni, nekem a mérete is pont jó, nagyon kényelmes a használata, puha, nem hullanak a sörtéi, és az ára se rossz...Ezenkívül könnyen tisztítható is. :D

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

random

2017. november 12.

Csinos darab, ez vitán felül áll, és az ára sem olyan vészes, aki szereti a szépet, annak tuti jó választás. De nem egy csodaszer... Az ecsetfej kellemeset puha, szép felvitelt eredményez, viszont elég kicsi. Arccsonton emiatt nekem nem igazán működik, egyszerűen túl sokáig tart, ezen kívül viszont bárhol máshol kiválóan használható, akár szemecsetként is.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Marcsika0720

2017. október 23.

Annyira örülök hogy megvettem ❤️Tökéletes darab a highlighter felvitelére. Már amikor megláttam hogy az új szortiment darabja lesz, tudtam hogy ez nekem kell. Engem a külseje már megfogott, annyira szép a holografikus nyele. Tökéletes ez a kúp forma, jó kis puha a sörtéje. Amióta meg van csak ezt használom a highlighter felvitelére. Aki olcsón akar jó ecsetet annak ez kötelező darab ❤️

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

kocsissbrigi

2017. október 22.

Ennyi pénzért tökéletes:)
A por állagú highliterekhez szuper, a design és a mérete is 5 csillag!!!!

kocsissbrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Ennyi pénzért tökéletes:)
A por állagú highliterekhez szuper, a design és a mérete is 5 csillag!!!!

Guppi

2017. szeptember 17.

A poros/púderes állagú highlightereket szèpen felveszi, a krèmes állagúval meggyűlik a baja, de ez már a legkevesebb. Nagyon szèp ez a holós nyèl, elcsábultam a másodperc törtrèsze alatt a müllerben :D Eddig az essence ecseteivel meg voltam elègedve, remèlem így is marad hosszútávon. Egyellőre szeretem.

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.