KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Luna, az összetevőket feltöltötte: Mici, Módosítva: 2012. november 1.

oszandi

2014. július 25.

Nekem semmi bajom nem volt vele, tartós, igazából dúsított :)

oszandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

Nekem semmi bajom nem volt vele, tartós, igazából dúsított :)

Oraculum

2014. május 8.

Semmire sem volt jó, csak szép volt a csomagolása és alig lehetett lemosi.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Semmire sem volt jó, csak szép volt a csomagolása és alig lehetett lemosi.

Edit87

2013. december 17.

Se nem hosszit se nem dúsít, igazából semmit nem csinál azon kívül, hogy megszínezi a pilláim!

Edit87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

jns.melinda

2013. július 3.

Egy kifutó 300 Ft-os akcióban vettem, de tovább is adtam, semmire sem jó, pénzkidobás, a festék is alig maradt fent a pillákon már a kenésnél. Egyéb más hatása sem volt a felbosszantásomon kívül. Abszolút 0.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Gituccci

2013. július 3.

Szegénykét nemakarom lepontozni,de három csillagnál tényleg nem ér tobbet! :/ Tényleg egy sima szempillaspirál, beszinezi a szempilláimat feketéri, picit megemeli, de ennyi... :P

Gituccci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

N.A.

2013. április 2.

Aki egy tartós, teljesen természetes hatású szempillaspirálra vágyik olcsón, annak ez a termék tökéletes. Aki viszont azt várja tőle, ami a polcfeliraton állt (azt hiszem extra hosszú és dús pillák, vagy valami ilyesmi), nos az nagyot fog csalódni. Natúr sminkhez tehát jó, minden másra alkalmatlan.

N.A.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

allthemakeup

2012. december 29.

Nekem ez volt az első spirálom. akkor persze nagyon jónak találtam, de most már, hogy van viszonyítási alapom, rájöttem, hogy semmi :) De azért cuki volt a csomagolása :) Kap 3 csillagot.

allthemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 29.

rekaaa

2012. augusztus 18.

Szerintem az árhoz képest jó. Nekem szépek tőle a szempilláim, bár egy kicsit gyorsan kenődik.

rekaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

miraclum

2012. május 8.

Kb. két éve használtam és hologramos csomagolása fogott meg, csak úgy hazavitette magát velem. Először nem vált be, túlságosan összetepasztotta a pillákat. Aztán kipróbáltam úgy is, hogy először a megszokott spirállal festettem ki egy soron (ami szépen szét is választ), hagytam megszáradni és ebből még ráhúztam két rétegben. Így nem ragadtak tincsekbe és cserébe kaptam egy majdnem műszempillás tekintetet. Szépen hosszabbított is.
Amit nagyon érdekesnek találtam, az az, hogy hogy amikor lemostam este (ritkán használok lemosót, legtöbbször tusfürdővel elintézem), nem egy fekete maszatos pacaként távozott a szemkörnyékről a festék, hanem sok kis kukac formában egyben lejött a szálakról és kicsit olyan gumis állaga volt. Először megijedtem, azt hittem hogy a szempilláim zömétől megszabadultam...
Gondolom a víztől kicsit felázott és a kis dörgölésre le is jött, de nem folyt szét. Utána még párszor teszteltem hogy akkor hogy is van ez. Onnantól kezdeve ez volt a buliba sminkelős spirálom, nem szeretem a vízállót, pedig a fokozott izzadás miatt nem árt, de ezzel nem kenődtem el reggelre.

miraclum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Mici

2012. május 1.

300 ft-ért vettem,egy szezont kibír,de nem nagy cucc,nem hosszít,nem dúsít,csakegy szimpla spirál

Mici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

PVP 0 0

Tartósítószer.