KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 15.

Könnyű, áttetsző spray, természetes hatóanyag-komplexszel dúsítva. Mattító hatású és segít megőrizni a smink tartósságát. Olajmentes.

Lili28

2017. december 5.

Nekem teljesen hatástalan volt. Lecseréltem a NYX Angel Veil-re....hát a különbség ég és föld.

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Domcsa

2017. december 2.

Ugyanúgy cénylik az arcom utána is, és még ráadásul égeti is es piros lesz néhol a bőröm tőle. Arról nem is beszélve, hogy amikor ezt használtam eddig midig bitangnagy pirosas-lilás pattanásokat okozott a bőrömön, amiktől nem tudtam megszabadulni egy-két hétig, pedig a pattanásaim fél nap alatt ki szoktak fehéredni és alig észrevehetőek.

Domcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Blackxentric

2017. november 2.

Nekem nem csinált semmit a sminkemmel, csak egy plusz lépés volt nekem. Azt vettem észre, ha spirál után fújom, akkor durván oldja és lefolyik a szemem alá. Ami idegesítő ha már kész a smink. Sajnos nekem nem vált be.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

stofareni

2017. augusztus 30.

Kétszer használtam még csak, de eddig nem nagyon vált be. A sminkem ugyanúgy le izzadtam kicsit sem tartott tovább. Remélem a hidegebb napokon be fog válni.

stofareni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

adorei

2017. augusztus 17.

Próbáltam többféle terméket, Urban Decay All-Nighter, a másik Essence fixálót, MAC Fix+ (ami egyébként nem sminkfixáló hanem finisher, vagyis a púderes hatást veszi el illetve aláhidratálásra is jó, nézzen utána aki nem hiszi) de egyik se mattított, vagy nyújtotta el a smink élettartamát.
Ez a kis olcsó cucc viszont pontosan ezt teszi. Nyáron sok púdert teszek fel, majd ezzel befújkálom magam és gyönyörű bőrképet eredményez és izzadhatok, leitathatom zsepivel, bármit csinálok a sminkem atombiztos. Vendégeimen is ezt használom.

adorei
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Schuy

2017. augusztus 10.

Nálam sajnos nem váltotta be a várt reményeket. Egyáltalán nem mattít, semmiféle hatását nem érzem a bőrömön. Csalódás :(

Schuy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

scene14

2017. július 27.

Update: Nagyon hamar fogy,pedig próbálok keveset használni..nem vettem észre hogy mattítana vagy hogy tartósabb lenne a sminkem..1x kipróbálni oké,de nem veszem hasznát...2*

Nem mondanám hogy fixálja a sminkemet...most eléggé szkeptikus vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban,eddig párszor használtam,majd később updatelek.Addig 3*.

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

ssyakaky

2017. július 23.

nem rossz kis cucc ő, még nagy melegben is meghosszabbítja a sminkem élettartamát, valamennyire mattít is. de leginkább a blenderem benedvesítésére szoktam használni, így két legyet ütök egy csapásra, és így nagyon is sokat segít a fixálásban. arcra fújva kevésbé szeretem, ragacsos, és nehezen szárad, csak extrém esetekben alkalmazom így.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Milka

2017. június 20.

azóta használom, mióta egy bizonyos rutint követek a kifényesedés megelőzésére ( tisztítás-tonizálás-szérum-hidratáló-primer-transzparens púder-fixáló spray-alapozó ) őszintén szólva nem tudom, mekkora a szerepe van neki a történetben, de tény, hogy valóban jóval tovább marad komfortosabb a bőröm, még ebben a meleg időben is jópár órán át bírja a diszkógömb-hatás nélkül, ezért napi szinten használom lelkesen

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

pampika

2017. június 15.

Szuper termek! Tényleg mattit 12 óran keresztül matt volt a sminkem,ami ritka nagy dolog nálam mert 2-3 óra után a homlokom kifenyesedik.

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol