KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 15.

Könnyű, áttetsző spray, természetes hatóanyag-komplexszel dúsítva. Mattító hatású és segít megőrizni a smink tartósságát. Olajmentes.

ssyakaky

2017. július 23.

nem rossz kis cucc ő, még nagy melegben is meghosszabbítja a sminkem élettartamát, valamennyire mattít is. de leginkább a blenderem benedvesítésére szoktam használni, így két legyet ütök egy csapásra, és így nagyon is sokat segít a fixálásban. arcra fújva kevésbé szeretem, ragacsos, és nehezen szárad, csak extrém esetekben alkalmazom így.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

scene14

2017. július 22.

Nem mondanám hogy fixálja a sminkemet...most eléggé szkeptikus vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban,eddig párszor használtam,majd később updatelek.Addig 3*.

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Milka

2017. június 20.

azóta használom, mióta egy bizonyos rutint követek a kifényesedés megelőzésére ( tisztítás-tonizálás-szérum-hidratáló-primer-transzparens púder-fixáló spray-alapozó ) őszintén szólva nem tudom, mekkora a szerepe van neki a történetben, de tény, hogy valóban jóval tovább marad komfortosabb a bőröm, még ebben a meleg időben is jópár órán át bírja a diszkógömb-hatás nélkül, ezért napi szinten használom lelkesen

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

pampika

2017. június 15.

Szuper termek! Tényleg mattit 12 óran keresztül matt volt a sminkem,ami ritka nagy dolog nálam mert 2-3 óra után a homlokom kifenyesedik.

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Cynthia99

2017. május 7.

Teljesen megvagyok ezzel a termékkel elégedve,szépen mattít és szebbnek tűnik tőle a smink. Az egyetlen hátránya az,hogy nagyon gyorsan fogy és elég érdekes az arcra való fújása ugyanis nem csak az arcomra megy hanem kb. az egész nyakamra és mindenhova ahova nem kéne.

Cynthia99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Evelyn31

2017. május 6.

Valamennyire fixálja a sminket,de nem érzem olyan igazán hosszan tartónak.Illetve látok átfényesedést is,ami általában nem jellemző nálam :/ Fújás közben,azt érzem össze vissza megy csak az arcbőrömre nem.Nem használtam még olyan sokszor ezért még csak barátkozunk...későbbi update után többet tudok mondani,addig 3 csillagot megkapja

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

szofiaa

2017. március 8.

Az ára is ugyanaz, mint az előzőnek és kb ugyanannyit is tud:) Nem lesz matt a végeredmény tőle, de jók az összetevői és nekem pl. blender benedvesítésére tökéletes :D

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol