KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 15.

Könnyű, áttetsző spray, természetes hatóanyag-komplexszel dúsítva. Mattító hatású és segít megőrizni a smink tartósságát. Olajmentes.

Ár: 800 ft , Eladó: DistressedMaszat
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel előnyben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kremcica

2018. május 20.

Próbáltam arcpermetként, primerként, fixáló sprayként. Egyik sem vált be, mattítani pedig egyáltalán nem mattít. Egyedül a potyogósabb szemhéjpúdereimnél jó az ecsetre fújva, hogy élénkebb és tartósabb legyen. Van egy gyógyszertári, ragasztós szaga ami nem lett kedvencem. Egyetlen előnye hogy nincs benne alkohol. Elég haszontalan egy spray, elhasználom de nem ajánlom.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

DistressedMaszat

2018. május 16.

Nem láttam különösebb változást, a sminkem álltalában sokáig bírja . Azért kapja meg a két csillagot, mert ha túl púderezem magam akkor azt enyhíti, meg nem folyik el a sminkem felfújáskor még a szempillaspirál sem. Nem fogom újra venni szerintem, de elhasználom. Meg írom, ha mégis változna a véleményem később.

DistressedMaszat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Banszky

2018. április 25.

Egy újabb teljesen felesleges termék a sminkpolcomra. Azt hiszem két hét után a szortírozásaim sorsára jut. Nem csinál semmit. Pontosabban de. Leolvasztja a sminket az arcomról. Nem pont ezért vettem. :/

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Ticsinky

2018. március 5.

Nem egy rossz termék.
Szerintem teszi a dolgát, közepesen tartós és még valamennyire mattít is.
A szóró/fújó szerkezete nekem nem igazán tetszik. Eleinte szép finom permetszerűen működik, aztán kiszabadul egy-két nagyobb csepp is. (vagy csak az én termékem hibás...)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Nem egy rossz termék.
Szerintem teszi a dolgát, közepesen tartós és még valamennyire mattít is.

sztike

2018. március 1.

Nem az első sminkfixálóm, de nem próbáltam ki még túl sok félét. Avonosat próbáltam még ezen kívül, az igazából nekem nem jött be annyira a kész smink fixálására, inkább alapozóecsetre szoktam fújni, úgy jó. Ez ahhoz képest lényegesen kisebb mennyiség, az illata meglehetősen fura, de kész sminkre fújva működik. Sokkal jobban porlaszt, mint az Avoné, így nekem egyszerűbb használni, gyorsabban is szárad. Száradás után teljesen matt, pár perc után nem is érezni, hogy a bőrön van. Tartósabb vele a smink, nehezebben kezd el kopni/peregni, viszont ha elkezd, akkor sokkal csúnyábban, mint enélkül. Igazából ez csak ilyen ítéletidőben feltűnő (orról kopás az orrfújások miatt + szempillafesték pergése a széltől/hótól), nyáron szerintem ezzel sem lenne gond. Mattítani is szépen mattít, látványos a különbség a használatával. Az egyetlen problémám vele a mennyisége...nagyon gyorsan elfogyott (január elején vettem, tegnap múlt ki, pedig nem használtam minden nap), emiatt még meggondolom az újravételt. Nem nélkülözhetetlen, de nagy segítség.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

rekabeauty

2018. február 21.

Első használatra a sminkszivacsra fújtam, nem mertem konkrétan az arcomra, el ne folyjon az egész. Mintha akkor tényleg mattabb lett volna az arcom, valamint kicsivel később kezdett el úgymond kopni a sminkem. Természetesen primert, púdert mindig használok (muszáj).
Megemlíteném, hogy a szóró feje iszonyatosan erős, nagy cseppek lesznek az arcon, két fújástól pedig a szivacsom is konkrétan csurgott a spraytől.
Harmadik használat alkalmával rámertem fújni az arcomra, viszont aznap hihetetlen gyorsan olajos lett az arcom és nem értettem, mikor előző alkalmakkor egész jó volt.
Tesztelgetem még, összességében szivacson eddig nem volt rossz, kárt nem tett, nem pattogtam ki, ha már egy kicsit is mattít megéri.
Nem hinném, hogy újra veszem, mást próbálok ki.

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Nem hinném, hogy újra veszem, mást próbálok ki.

Andzsella

2018. február 11.

Közepes minőségű, nem kellemetlen a szag (ami nincs is neki) és mikor magadra fújod és nem is maszatolja el/ teszi tönkre a sminked, de akkor sem veszítek sokat ha csak púderrel fixáltam volna a sminkemet.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

jajanna

2018. február 3.

Nem egy rossz fixáló spray ez. A púderezés utáni porosságot eltünteti, de sajnos nekem nem segít abban, hogy tartósabb legyen a sminkem. De az árát megéri.

jajanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Lili28

2017. december 5.

Nekem teljesen hatástalan volt. Lecseréltem a NYX Angel Veil-re....hát a különbség ég és föld.

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Domcsa

2017. december 2.

Ugyanúgy cénylik az arcom utána is, és még ráadásul égeti is es piros lesz néhol a bőröm tőle. Arról nem is beszélve, hogy amikor ezt használtam eddig midig bitangnagy pirosas-lilás pattanásokat okozott a bőrömön, amiktől nem tudtam megszabadulni egy-két hétig, pedig a pattanásaim fél nap alatt ki szoktak fehéredni és alig észrevehetőek.

Domcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol