KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

marshmallow0322

2018. július 29.

Nekem a fehér(04 White) és a barna(08 Teddy) van meg. A fehér szerintem tökéletes vízvonalra. Elég puha, viszonylag tartós, bár a nap végére nem olyan feltűnő, mint mikor frissen vittem fel. A barnát is csak a felső vízvonalamra raktam fel, eddig az is jól teljesített. Ami plusz pont neki, hogy mikor pislantok egyet, nem kenődik le az alsó vonalamra is a barna szín! Majd jövök updatelni!

marshmallow0322
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Csutak

2018. július 9.

Fáj érte a szívem. :( Már ez a ceruza a második olyan, amit hegyezni kell és semennyi tartóssága nincs, ráadásul túl puha és dolgozni sem lehet vele. Pedig olyan gyönyörű kék színe van. (Beach Bum árnyalat.)

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

szabrina000

Korcsoport: < 18
2018. július 1.

Szörnyű. A sima fekete kb 10 perc alatt elmosódik. Igaz, nevetségesen olcsó, de szerintem ennyit sem ér..

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 1.

Rita0126

2018. május 23.

Nekem fehér van. Szeretem, mert könnyű használni, nem kemény a hegye de nem is túl puha. Tartós, nap végén is látszik még. És nem könnyezik tőle a szemem, ami azért nálam ritka. Feketéből eddig más márkát használtam, de fogyóban van szóval lehet hogy ebből lesz az utánpótlás :)

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

MrkAnita

2018. május 19.

A színt szeretem. (ezzel a pozitívumok felsorolása véget is ért) Valóban nagyon puha, de ez a kisebbik baj. Nekem nem volt vele problémám amíg nem kellett hegyezni. Hát ez valami borzalom! A fa rettenetesen kemény a festékhez képest, farigcsálódik, törik, a belseje kenődik, morzsolódik. ÁÁáááááá!!!!! Rettenet! (08-as árnyalat)

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Amulette

2018. május 18.

Régebben szerettem használni, de az új verzió valami borzasztó fából készülhet, törik, kihegyezhetetlen, semmi értelme így, hiszen a fele termék a kukában landol a végtelenségig tartó faragásokkal.

Amulette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Gina1978

2018. április 8.

Fogyóban van a fehér szemcerzuám, ami ugyan évek óta a kedvencem (Aden), de könnyebben beszerezhetőt keresek. A márka másik termékét szerettem volna (Long Lasting) fehérben, mert a feketéjével nagyon elégedett vagyok, de mivel épp nem volt, ezt vettem meg. Hiba volt. Nem szeretem. Alig látszik, az a kevés is rövid idő után eltűnt a vízvonalamról. Nem fogom újravenni, ettől is könnyű szívvel megválok.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Dinadino

2018. április 6.

04 - White.
Puha. Túl puha: túl sok termék egy használat során. Jó szín. Szépen fog. Olcsó.
Nem újravevős, de jó kis termék.

Dinadino
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

04 - White.
Puha. Túl puha: túl sok termék egy használat során. Jó szín. Szépen fog. Olcsó.
Nem újravevős, de jó kis termék.

Fruzsi

2018. március 2.

A Teddy árnyalat van meg, de nem igazán tetszik. Meleg barna, nekem viszont jobban állna a hidegebb, szürkés barna. Tényleg puha, de emiatt nagyon nehéz vele szépen dolgozni. Nekem pár óra után el is tűnik a szememről. Szerintem felejtős ez a termék.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Szilviams0118

2018. február 26.

akciósan vettem egy barna árnyalatot és meglepően jó minőségű! egy napot simán bír, diszkrét, ilyen mindennapi árnyalat. szeretem!

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0