KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 200 Ft , Eladó: KuliKali
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest,Budakeszi környéke, fizetés: megegyezés szerint
Metálos szemceruza duo vagy külön-külön
Ár: 500 Ft , Eladó: KuliKali
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest,Budakeszi környéke, fizetés: megegyezés szerint

Rita0126

2018. május 23.

Nekem fehér van. Szeretem, mert könnyű használni, nem kemény a hegye de nem is túl puha. Tartós, nap végén is látszik még. És nem könnyezik tőle a szemem, ami azért nálam ritka. Feketéből eddig más márkát használtam, de fogyóban van szóval lehet hogy ebből lesz az utánpótlás :)

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

MrkAnita

2018. május 19.

A színt szeretem. (ezzel a pozitívumok felsorolása véget is ért) Valóban nagyon puha, de ez a kisebbik baj. Nekem nem volt vele problémám amíg nem kellett hegyezni. Hát ez valami borzalom! A fa rettenetesen kemény a festékhez képest, farigcsálódik, törik, a belseje kenődik, morzsolódik. ÁÁáááááá!!!!! Rettenet! (08-as árnyalat)

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Amulette

2018. május 18.

Régebben szerettem használni, de az új verzió valami borzasztó fából készülhet, törik, kihegyezhetetlen, semmi értelme így, hiszen a fele termék a kukában landol a végtelenségig tartó faragásokkal.

Amulette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Gina1978

2018. április 8.

Fogyóban van a fehér szemcerzuám, ami ugyan évek óta a kedvencem (Aden), de könnyebben beszerezhetőt keresek. A márka másik termékét szerettem volna (Long Lasting) fehérben, mert a feketéjével nagyon elégedett vagyok, de mivel épp nem volt, ezt vettem meg. Hiba volt. Nem szeretem. Alig látszik, az a kevés is rövid idő után eltűnt a vízvonalamról. Nem fogom újravenni, ettől is könnyű szívvel megválok.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Dinadino

2018. április 6.

04 - White.
Puha. Túl puha: túl sok termék egy használat során. Jó szín. Szépen fog. Olcsó.
Nem újravevős, de jó kis termék.

Dinadino
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

04 - White.
Puha. Túl puha: túl sok termék egy használat során. Jó szín. Szépen fog. Olcsó.
Nem újravevős, de jó kis termék.

Fruzsi

2018. március 2.

A Teddy árnyalat van meg, de nem igazán tetszik. Meleg barna, nekem viszont jobban állna a hidegebb, szürkés barna. Tényleg puha, de emiatt nagyon nehéz vele szépen dolgozni. Nekem pár óra után el is tűnik a szememről. Szerintem felejtős ez a termék.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Szilviams0118

2018. február 26.

akciósan vettem egy barna árnyalatot és meglepően jó minőségű! egy napot simán bír, diszkrét, ilyen mindennapi árnyalat. szeretem!

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

AnnaR

2018. január 30.

Fekete és fehér színben volt meg. Én nem csináltam még ilyet, de ezek a ceruzák a kukában landoltak. Nem tartós, nem lehet faragni sem, a színük pillanatok alatt eltűnt a vízvonalban, a szemhéjamon pedig elkenődött, holott primert is használok rá. Talán másnak beválik, de nekem sajnos nem volt jó. Az Essence amúgy sem az én márkám, de azt hiszem most végleg elköszöntem tőle.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2018. január 21.

A 04-es fehér van meg. Nagyon szép, krémes. A nap alatt lekopik, de csak 300 forint:) Mindenképpen újra fogom venni!

ColoredYouTube
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 21.

ariiratku

2017. december 7.

A szempilláim tövénél használtam párszor, de nap végére elkenődött. A szemem érzékeny és sok szemceruzát nem bír elviselni, sajnos ezt sem.

ariiratku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0